S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak po skoro měsíci sem fčera konečně zase provětral vlasy větrem..... furt bylo škaredě nebo já na služebce nebo m4Zlikovi valil wolej z diffu... a fčera bylo krásně, já byl (kupodivu) doma a m4Zlik je už taky po servisu.... takže bylo krásných asi 200km tady po našich beskydských vrškoch aji ze slovenské strany.... některé úseky aji dvakrát či třikrát.... :lovestruck:

neska pudu zas :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

krásných podvečerních 130km rozhicovanou beskydskou krajinou.... s drahou 3/4 na sedadle spokujezdce (kupodivu sem ani jednou neslyšel "nemohl bys jet pomalejš?" :D )

aji čtyři kabria sme potkali (a navzájem sa pozdravili) :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od HondaMan »

Já snad budu mít příští týden "vítr ve vlasech" zpátky ze servisu... Skoro po čtvrt roce :-/
Se už těším jak malej...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

neska po cca 14 dnech zase (konečně) vítr ve vlasech.... krásných podvečerních cca 100km skrz beskydy (I/56 okolo šanců je bez kamijonů úúúúplně booooooží...)

a potkal sem jednu Zetku e89 v bílé.... :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Právě sem se vrátil ze "zajíždění" :D nových zadních P-zero ..... krásných 150km podvečerní předbouřkovou krajinou.... drahá 3/4 byla se mnú, aprotože zajíždění, tak ani nepyskovala, že jedu rychle....

Dobře mi to Strnadel obul.... :ymhug:

Btw, m4Zlik (190kW@1450kilo RWD) zežral P-zera 255/30 R19 během 8000km (z teho enem 3000 se samosvorem...) :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

krásných 150km podvečerníma beskydama.... bílá, staré hamry, armaturka, charbulák, bílý kříž, turzovka, makov, kasárna, karlowitz..... úzké lesní cestičky (vše ale legál), většinou slušný až výborný asfalt (s vyjímkou CZ strany Kasáren), slunko, mráčky, bezvětřo, těplučko ale ne hic..... zn. ideál.... akurváth.... jela se mnú a měla zase svůj den.... všechno bylo špatně - jel sme moc rychle, moc pomalu, fouklo ji do vlasů, bylo jí horko/zima, metallica není hudna ale trest, proč brzdíš, proč nebrzdíš...... ale den mi nezkazila.... :ymhug: :D :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
sune2009
Řidič začátečník
Příspěvky: 160
Registrován: pon 16 kvě 18:22

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od sune2009 »

Libí se mi jak jí potom nepojmenováváš drahá 3/4 jak je u Tebe obvyklé,v těchto projíždkách je to tak 1/6 co?

Jinak já tenhle týden nic velkého nenajel,jen taková menší zajíždka do Orliček a tam se trošku projet,každopádně to nebe nad hlavou a R6 je prostě super.
Fluence 1.6 16v
E46 330ci "roofless"
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

krásná hodinka podvečerníma beskydama.... sem trefil ebeka-bumbálka-ebeka-bílá.konečná-bílá-šance-bílá-ebeka prakticky úplně bez provozu..... 99km s průměrem asi 15 nebo 16..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

krásných 220km poodřím a tak okolo.... byla se mnú a ani nepindala (bo ušanka a šála, tak ji nefučelo do uší).... téměř bez provozu, krásně sluníčko (až moc ostré, ve stínu bylo blbě vidět), bezvětří, do 20st, sem tam barevný list, paráda....

akorát u studénky sem blbě odhad rychlost kamionu a musel sem brzdit "na krev", to se jí moc nelíbilo.... :ymhug: (mně teda taky ne :ymblushing: )

ale aspoň vím, že do brzd fakt nemusím hrabat, brzdí to dostatečně.... už někde od kilopade to mělo tendenci gumovat, P-zera zpívaly o dušu a ABS sa mohlo zbláznit....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od beaumont »

Taky jsem dnes dal poradnou vyjížďku bez strechy, nejakych 300 km. Cert vi, jestli se letos jeste postesti takhle pekny vikend...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Odpovědět