S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak. Ráno mi prdlo v kouli. :D

Místo toho, abych ráno šel na kopec, sem sednul do m4Zlika a vyrazil (jižníma oklikama) domů do ta3. 7 hodin za kormidlem = krásných 550 km. Nádherně barevná podzimní příroda, na hlavních cestách přijatelný provoz, na okreskách liduprázdno, slunko v očích a vítr ve vlasech. Oach!

V ta3 je hafo lidu bo křasně baboléto, čili zítra vstávačka před pátou, abych chytil první ranní autobus a aspoň trochu se vyhnul davům (ie. předběhnul je) - a pěkně legálně po turznačkách, bo šance že tanapáci budou "lovit" cítím značné.

A v pondělí to zase vezmu (severníma) oklikama dom, bo v úterý musím byť v práci. Škoda no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Nahoře lehce pofukovalo, tak je to vlastně o větru ve vlasech tež (i dyž pravda, poněkud nemotoristickém)
pavproch před chvílů na OF.cz píše:Tak jo, no. Vycházka splnila očekávání, ráno sem vyšel potmě a skoro sám, v devět na Hňahňacím a taky téměř sám (jeden človíček), po seběhu na Brnčalu sem si ještě stihnul kupiť (vynikající) šošovicovou poblífku s kusy uzeného bez fronty před okýnkem a pak přišly davy - doslova a dopísmene stovky až tisíce lidu, při sestupu z Brnčaly až na Bielu vodu proti mně šlo nepřerušované procesí ceprov, cepríc a a cepríčat. Ale vyvrcholení (fotosy budou za chvíli) mi tak spravilo náladu, že mi to vůbec nevadilo.

Fajna vycházka, 1350metrů pozitivního převýšení, tělo nijak zvlášť neprotestovalo, kulena taky daly pokoj. Akorát ňa troche bolijou chodidla, bo celé v Ultra Raptorech. Aji na sních sem několikrát šlápnul, což mi jen potvrdilo, že rozhodnutí neska "sekat latinu" a nehrnout se mimo značky bylo košér, bo na sestup z Baraního až pod Flašku by byly potřeba kocůry a asi i pikl (ve stínu to bylo zmrzlé na beton a bylo vidět, že je tam teho dost.

Enem jedno mínus - na hřebenu před vrškem (sic tur chodník, ale dyž se de přímo, tak I, možná pár míst II UIAA) sem si zase ověřil, že s rovnováhou (při pořádném rozdýchání proti kopci nad 2000mnm) je to po chemii naprd. Doufám, že to časem pomalu odezní, jako odezněly jiné následky chemie.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Taxem neska "zavřel" letošní sezonu - cesta z ta3 dom = 350km přes Oravu a Cadcu = fajne, ale cesta tam na "severu" jsou mnohem horší než na "jihu"

m4Zlik hlásí pár set km do výměny předních i zadních brzd, tak mu dopřeju, zároven přitom udělám posezonní servis (olej + filtry) a pak ty obvyklé předspánkové "tanečky: "zahřát, vysušit, plná až po víčko, nabuřit 4atm do gum a uložím ho na zimu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Já to vytáhnu ve středu a doufám, že i střechu dole to ještě snese. A pro pravověrné sezóna nekončí nikdy!
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Právě sem si přečet recenzi Abarth 124 Spider u konkurence a .... nebetyčně to tam chválí za řidičské zážitky..... :ymhug:

Akurváth pro šrajtofli to budou srcervoucí zážitky.... skoro 1.2mega..... za fiat. :p
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od vonkreuz »

Tak to si radši ani nepouštěj Rasťa Chválu a jeho Glog nebo Garáž... Nebo si bude žena divit, proč tak slintáš.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Tak ono to bude hodně pobodný jako ND ne? Poface ND bude podobná, jen to bude atmo.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Vrooom »

I kdyz to ma automat a strechu, tak bych si radsi koupil novou alpine, ta se zda jako sakra povedena hracka.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Nevím jak moc by to auto muselo být dobrý, abych v autě na hraní ustoupil z požadavku na fofrklacek. Řazení je pro mě v autě tak 30% zábavy.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Vrooom »

Mne na tom asi moc nezalezi ...

Mam to spis tak jak rikaji tady, nejzabavnejsi na jezdeni autem je chovani auta na limitu a balancovani na hrane, jako verim, ze automat co bude pri podrazovani blokovat kola je naprd, ale pokud to zadny podobny blbosti nebude delat a po zmacknuti padla preradi tak nevidim problem ...
https://www.youtube.com/watch?v=aJHFk6vrGAY
Odpovědět