S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od mmira »

Pp: 3er má střešní okno. Otevřeš, stáhneš všechna okna je to jak v kabru :D
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Letní sezóna nahoře bez dnes zahájena prvním malým ježděním, bylo to super už mi to chybělo jak praseti drbání.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

I přesto, že mi to chvílema, když venku zrovna zuří jaro, už i cuká rukama/nohama, tak já to vidím asi až (a jen letmo) na cca půlku březence (jen pro ten feeling), bo ešče mě čekají kromě večerního hoblování rališky a sem tam chopku a ta3 dva plnotučné týdny na prknech (MaláFatra koncem březence a Tignes na velikonoce).... hmmmm, takže (dyž sem si to uvědomil) mě to cukání zase přešlo.... :ymhug:

Ale přeju (a závidím) ty pocity, to jo...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

jarka píše:Letní sezóna nahoře bez dnes zahájena prvním malým ježděním, bylo to super už mi to chybělo jak praseti drbání.
Byl jsem také, včera i dnes, nádhera :) Tak jsem miatu dnes za odměnu umyl a vyluxoval :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

pp: Po včerejších běžkách jsem málem zlomil pomyslnou hůl nad letošní lyžařskou sezónou. Ještě jarňáky s prckama, navoskuju a ty 20 let starý prkýnka vyndám až v prosinci :) . A pak už jen miata a kolo u nás v kopcích :x . Btw: grafitový ultraleggery tomu sluší moc - dík za tip.
Naposledy upravil(a) jarka dne stř 27 úno 20:21, celkem upraveno 1 x.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

jerry: to já jen nahodil nový kola a šup do toho bordelu co je ještě u nás na silnici. Chvílema to bylo jak na rally erzetě (furt kamínky do podběhů) :) . Jsem se nemohl nabažit toho mechanickýho řazení.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Uaaaa!

Zítra pročechrám..... teda pokud ráno nebudou padat trakače, což by podle předpopiča neměly. Sic to nebude "výlet" v pravém slova smyslu (jedu k matizovi programovat novou AGM baterku a pár dalších věcí v sw), ale i tak to bude prvních jarních 150-200 km s čerchráním šedin. Už sa těšim.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jo, tak bylo 180 km větru ve vlasech. Cesta tam i zpět doprovázená nervozitou - "milion" uzavírek a omezení (silničáři frézujou na každém rohu, čili sem nestíhal) a pak taky z teho, že ňa možná změřili. Ale co už, byl vítr ve vlasech....

A musím teda říct, že N52B30A v m4Zlikovi ve "sport" módu je řidičskými zážitky ještě o třídu dál než N52B30 v bramborovi2.... oach!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Mno. Ještě sem v hlavě si to úplně nesrovnal do polohy "bezstřecha".... celé odpoledne sem se doma bloumal od ničeho k ničemu, nemaje do čeho píchnout... a venku bylo "jarně"... až před chvílí mi to ve škebli seplo - dyk sem moh jít m4Zlikovat.... škoda no.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Neboj, ostatním už to přeplo a byli i za tebe :) . Jsem dal dnes 200km u nás po okreskách a bylo to hodně dobrý. Se mi ještě dneska povedlo doladit podvozek tak, aby si líp rozuměl s tvrdším stabíkem na zadku a druhá půlka byla vůbec fajn.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět