Nejlepsi silnice v Ceske republice ( + SK)

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od merlin »

Pridam nieco zo slovenska, krasna cesta z nadpriemernym povrchom a pomerne malou hustotou premavky.
http://maps.google.sk/maps?f=d&source=s ... 17294&z=11
Ak vas laka viac Rally, tak tu je cesta cez husty les. Rozbity asfal v kombinacii so sotolinou.
http://maps.google.sk/maps?f=d&source=s ... 08647&z=12
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od ExFun »

Na podzim mi cesta mezi Liptovem a Tatralandiou přišla už celkem rozbitá (listopad 2010). Dál to neznám. Třeba to vyzkouším dál v květnu..
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od pjanda »

Pridam jeste jednu jihoceskou, i kdyz tohle uz mozna bude zapad. Uz jsem o tom kdysi hovoril jinde, ale zub casu zatim na kvalite zdejsiho svezeni nic nezmenil :) Cenkova pila - Srni na Sumave cestou ze Susice na Modravu.

Link na mapy.cz

Je to jedna z mala silnic alpskeho typu v CR, ktera ma nejen dobry profil, ale povrch. Je to opravdu pekny vrcharsky usek :), zel bohu docela kratky. Ani tech 10 km podle mapy se mi nezda...

Ale je tam novy povrch, nekolik ruzne utazenych vracecek i par rychlejsich zatacek... Jezdil jsme tam naposledy s Evorou, da se tam zazit dost legrace a nejezdi tam mimo sezonu temer nikdo. Zajimave i pro nekoho, kdo se rad kocha, Sumava je pekna...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od goes »

pavle, jak jsme byli kdysi na testu roomstera, v okoli toho karlstejna, tam byly cece taky super cesticky apod. nevis kde to +- bylo?
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od pjanda »

Jo, tam jsou celkem pekne useky, v posledni dobe se pry i povrch zlepsil. Reknu acerovi at to sem hodi, ten tam jezdiva a bude vedet presne. A ted jsem si vzpomnel jeste na jednu cestu u Prahy, hned pridam :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od pjanda »

A nyni klasika vsech klasik, podle me jedina opravdu pekna delsi cesta pobliz Prahy: Melnik-Duba, presneji Libechov-Duba (ten kousek za Melnikem neni nicim zajimavy). Rovnych 20 km krasne cesty pres Kokorinsko - prefrektni povrch, nadherne zatacky. Bohuzel to neni uplne nefrekventovana cesta, je treba zvolit spravny cas, navic je tam i vice vesnic, pres ktere se musi opatrne. Presto moc pekne svezeni a komu nebude vadit par motorkaru, kteri obtizne chapou nedostatecnou rychlost svych jednostopych stroju... :)

Link na mapy.cz

Kdyby nekdo neznal, mohu vystrachat politicky nekorektni video s Focusem RS na teto silnici od jednoho pirata z Prahy :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od acer.t »

pjanda píše:Jo, tam jsou celkem pekne useky, v posledni dobe se pry i povrch zlepsil. Reknu acerovi at to sem hodi, ten tam jezdiva a bude vedet presne. A ted jsem si vzpomnel jeste na jednu cestu u Prahy, hned pridam :)
něco mám i na kameře,mrknu co tam je ;)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od acer.t »

goes píše:pavle, jak jsme byli kdysi na testu roomstera, v okoli toho karlstejna, tam byly cece taky super cesticky apod. nevis kde to +- bylo?

nepamatuješ si +- nějaké checkpointy podle kterých bych tu trasu dal dohromady ? :)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od goes »

acer.t píše:
goes píše:pavle, jak jsme byli kdysi na testu roomstera, v okoli toho karlstejna, tam byly cece taky super cesticky apod. nevis kde to +- bylo?

nepamatuješ si +- nějaké checkpointy podle kterých bych tu trasu dal dohromady ? :)
bylo videt na karsletejn chvilemi a docela drsne vracecky a pak sem usnul :)
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Nejlepsi silnice v Ceske republice

Příspěvek od acer.t »

goes píše:
acer.t píše:
goes píše:pavle, jak jsme byli kdysi na testu roomstera, v okoli toho karlstejna, tam byly cece taky super cesticky apod. nevis kde to +- bylo?

nepamatuješ si +- nějaké checkpointy podle kterých bych tu trasu dal dohromady ? :)
bylo videt na karsletejn chvilemi a docela drsne vracecky a pak sem usnul :)

a to jsi jel s PJ ? :ymsick:
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Odpovědět