Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od jarka »

Bond007 píše:Vzdycky me fascinuje kdyz je nekdo debil a jeste ma potrebu se tim chlubit
Přesně tak, a ještě se ostatním diví, že ostatní ty debiloviny nedělají :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od Alex.. »

Bond007 píše:Vzdycky me fascinuje kdyz je nekdo debil a jeste ma potrebu se tim chlubit
:D souhlas

ale tak co by neměl když to pak všichni ocení :D
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od Dallen »

Vidím, že jste se tady sešla pěkná partička. Hledali jste se dlouho?
Vpálit do internetové diskuze nadávky a silná slova to už chce úroveň \m/
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od honziss »

Jsou mista kde se meri, protoze omezeni rychlosti tam ma vyznam a prinos a pak jsou mista kde se meri aby se vybrali penize. Kdyz me zmeri v tom druhem pripade, tak proste vyuziju vsech prostredku, ktere mi zakon nabizi, abych nezaplatil a nebyl obodovan.

Zakon je system a zadny system nefunguje 100% ve vsech situacich. Kdyz to straznik MP nepozna nebo pozna a uplatni represi s vidinou zisku, tak v tu chvili je treba nefungujici system obejit, nic vic, nic min.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od Pickuper »

Dallen píše:Cca před měsícem jsem si slušně odlehčil když sem ve městě jel 54km/hod. Tohle byla buzerace, ale v městě je prostě max. 50, jel sem rychlej byl jsem změřen, konec ,moje osobní chyba za kterou prostě zaplatím. Nebylo to poprvé (ale nikdy jsem nebyl změřen +10), jezdím slušně, né podle předpisů, ale počítám prostě stím, že když jsem změřen tak to půjdu zaplatit (sem student, takže prachy vidlema taky nepřehazuju).
20+ není co řešit, je to jedno s druhým
souhlas, vnímám to úplně stejně. Je potřeba bejt aspoň trošku charakter a když už mě čapli a jsou schopný ukázat relevantní důkaz (což se jim u mě zatím většinou příliš nedařilo) tak není co řešit. Zvlášť u drobností. Něco jinýho jsou situace, když už to smrdí papírama. Tam je nepochybně potřeba vyvinout úsilí proti příslušným orgánům :D
Niko nadžanel ko kerdža
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od eMJe »

honziss píše:Jsou mista kde se meri, protoze omezeni rychlosti tam ma vyznam a prinos a pak jsou mista kde se meri aby se vybrali penize. Kdyz me zmeri v tom druhem pripade, tak proste vyuziju vsech prostredku, ktere mi zakon nabizi, abych nezaplatil a nebyl obodovan.

Zakon je system a zadny system nefunguje 100% ve vsech situacich. Kdyz to straznik MP nepozna nebo pozna a uplatni represi s vidinou zisku, tak v tu chvili je treba nefungujici system obejit, nic vic, nic min.
+1

Aj ked ide o malickost ale ide uz o papiere, taktiez by som to nenechaval na nahodu...
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od honziss »

Jinak pro studium postupu jednani se strazniky, mp a uredniky doporucuju web: http://www.dfens-cz.com/index.php a precist vsechny clanky FSM.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od řidičBOB »

Slovo policisty (a uz vubec ne mestskeho mamrda) neni slovem Bozim. Zakon dava pravo se podezrelemu ze spachani prestupku branit a ten, pokud chce, tohoto prava vyuzije. Neni to zadne vykrucovani, ale pouha znalost zakona ze strany domneleho prestupce ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Slovo policisty (a uz vubec ne mestskeho mamrda) neni slovem Bozim. Zakon dava pravo se podezrelemu ze spachani prestupku branit a ten, pokud chce, tohoto prava vyuzije. Neni to zadne vykrucovani, ale pouha znalost zakona ze strany domneleho prestupce ;-)
+1 i tak se to da rict :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výpověď po

Příspěvek od ultima ratio »

huntik píše:díky za upřesnění toho jak to je...

a jaký je rozdíl mezi zákonem účinným a platným? To je jedno a to samý ne? :)
Zákon je platný ode dne, kdy vyjde ve Sbírce zákonů, ale účinný je až ode dne účinnosti stanoveného přímo v tom zákoně, anebo pokud není datum účinnosti v tom zákoně stanoveno, tak 15 dnů poté, co vyšel ve Sbírce zákonů. Datum účinnosti nemůže být stanoveno na dřívější datum, než je datum platnosti.
Odpovědět