Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od Smrťák »

Hraje. Výkonný motor je třeba. I když převody se to dá zajistit také.
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od HondaMan »

Jakýkoliv omezovač jde eliminovat.
Ve výsledku by to byla jen další položka v příplatkové výbavě.

Ad Ferrari: V Pařížské se více jak 150 jet nedá, takže tam by to tolik nevadilo...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od aikoN »

goes píše:spise mne udivuje, ze na pude EU se jeste nikdo nezacal realne a poradne zabyvat otazkou tovarniho omezovace na treba 150 kmh. stejne mimo DE se nikdo vice jak 130 nejezdi, tak k cemu takova auta? ano argument, ze kazdy si muze se svou veci napr. na okruhu delat co chce je sice pravda, na druhou stranu kdyz bude mit ferrari maximalku 350 a proste vice nepojede, tak stejne i kdyz to je neci majetek vice jet nemuze, no tak bude mit maximalku 150 a je vymalovano.
Ale to je přece limitace fyzických schopností toho auta a ne umělá bariéra. Krom toho, co když budu muset někoho vézt do nemocnice, ale hergot mi to kvůli podělanému omezovači víc jak 150 nepojede? :-?
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od goes »

vse se da obejit, vse se da zmenit, vse se da prechcat. i kdyz jsou zakony, stejne se vrazdi apod. ale to neznamena, ze spolecnost rezignuje na potlacovani takovych veci.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od merlin »

goes, niekde zacat musia... neboj bude to pokracovat =)) Inak v Japonsku je platne taketo obmedzenie uz roky.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od goes »

aikoN píše:
goes píše:spise mne udivuje, ze na pude EU se jeste nikdo nezacal realne a poradne zabyvat otazkou tovarniho omezovace na treba 150 kmh. stejne mimo DE se nikdo vice jak 130 nejezdi, tak k cemu takova auta? ano argument, ze kazdy si muze se svou veci napr. na okruhu delat co chce je sice pravda, na druhou stranu kdyz bude mit ferrari maximalku 350 a proste vice nepojede, tak stejne i kdyz to je neci majetek vice jet nemuze, no tak bude mit maximalku 150 a je vymalovano.
Ale to je přece limitace fyzických schopností toho auta a ne umělá bariéra. Krom toho, co když budu muset někoho vézt do nemocnice, ale hergot mi to kvůli podělanému omezovači víc jak 150 nepojede? :-?
dejme tomu ze mas auto, co jede 220. Co kdyz povezes nekoho do menocnice a auto ti jede jen 220 a ne 300? to je ta sama situace, kterou bys resil i dnes. Navic tu resis priklad, ktery nastava jednou za uhersky rok. co tam mas za dalsi vec?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od goes »

merlin píše:goes, niekde zacat musia... neboj bude to pokracovat =)) Inak v Japonsku je platne taketo obmedzenie uz roky.
uprimne roky jsem byl na opacne strane barikady, taky jsem byl proti omezovani apod. nicmene mne to preslo. rozezranost nekterych nezna hranic a neustale se nervovat v provozu diky podobnym lidem se mi vazne nechce. Brnensky okruh breci, ze nevydelava, nikomu nebrani situace, aby si jej za 2kila na den pronajmul a vydovadel se.
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od aikoN »

Když budu mít auto, co jede 220 a nebude to jenom elektronická limitace, ale skutečný limit toho auta, tak se prostě jedná o maximum, co můžu udělat a nebudu frustrován tím, že mi nějaká byrokracie zabraňuje udělat maximum ;-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od goes »

aikoN píše:Když budu mít auto, co jede 220 a nebude to jenom elektronická limitace, ale skutečný limit toho auta, tak se prostě jedná o maximum, co můžu udělat a nebudu frustrován tím, že mi nějaká byrokracie zabraňuje udělat maximum ;-)
kdyz si koupis nejake BMW, ktere ma obligatnich 250 omezovac a auto realne umi 270 tak frustrovan budes?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ceka nas dalsi vlna snizovani povolene rychlosti?

Příspěvek od goes »

a ted dotaz - jak casto vy a vasi znami vozi nekoho do nemocnice, kdy hraje roli kazda sekunda?
Odpovědět