Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od šmoula »

Co slyším, tak ujetí bez placení, je poměrně běžné, a prý není problém, že borec přijede v X6tce, natankuje plnou a zdrhne :D

Tak mě zajímá, jestli ste někdy at uz umyslne, nebo neumyslne ujeli bez placeni.

Nicmene, pokud clovek vi jak na to, tak dokaze celkem beztrestne natankovat plnou za tycinku napriklad snicersky :-) ;)
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od goes »

jednou to uz je hoooooodne davno, tak 15 let, sme jeli s tatou nekam a na pumpu nacepoval, dal mi love ze mam zaplatit a on ze zajede vedle do firmy neco vyridit, firma byla od pumpy asi 100 metru. No tak sem se vydal ja neprubojny vesnican ke kase, ale tata jak zacal odjizdet, tak si toho vsimnli, zacali nadavat, ze ujel apod. no kdyz videli, ze zastavil asi 100 metru od pumpy, tak se za nim rozbehli a ja se stydel rici, ze platim za nej, tak tak za nim dobehli, zacali mu nadavat apod. no pak sem se ozval, ze platim za nej apod. no nakonec pres drzku nedostal, ale nadali mu i mi :)
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od šmoula »

Tak spousta stanic ma v zasobě cihly, kameny a pod a jakmile vidí, že někdo ujíždí bez placení, tak pokud to stihnou a trefi se, tak mu aspon solidne dojebou lak :D
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od aikoN »

Na pumpách bývají kamery, to jako nevadí? :-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od šmoula »

aikoN píše:Na pumpách bývají kamery, to jako nevadí? :-)
No na některých kamerách je hovno vidět, u některých pump jsou televize, kde je vidět co je na kameře všude jinde, jen ne u pokladníka. atd atd Je toho spousta
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od aikoN »

Tak, každopádně je dobré si na podobné "akce" vybrat dobu, kdy je na čerpačce plno a nejde jen tak postřehnout, že někdo odjel ;-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od šmoula »

Jo, a pokud chceš bejt uplně z obliga, tak si koupit třeba pití, zaplatit za pití a "zapomenout" na béno. Pak když se to bude řešit s cajtama, tak vina padá na pokladníka, nena tebe ;)
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od aikoN »

A co když se mě zeptají, jestli mi nepřišlo divné, že jsem platil za benál a pití 20kč? :-)

edit: A jo, už jsem si popsedl :D
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od šmoula »

No až se to třeba později bude řešit, tak ty můžeš argumentovat tím, že si měl hodně stresu, a proto sis to neuvědomil, že ti nenaúčtovala béno, ačkoliv si to určitě říkal :D
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Odjeli jste někdy od pumpy bez placení?

Příspěvek od aikoN »

Tak, taky se dá říct, žes platil kartou a že ses nepodíval, kolik tam je vlastně částka (a určitě jsi říkal stojan).
Rychlost zabíjí!
Odpovědět