STOP

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od řidičBOB »

Nikdo to nikam neposunuje...dneska na Andělu pán projel trochu červenou, ale nevšiml si, že dvě auta za ním bylo PMJčko...které hodilo majáky, dojelo pána, předjelo jej a pustili STOPku. Zastavili řidiče u kraje a nechali STOPku puštěnou. S řidičem vyřizovali přestupek a nikoho nenapadlo kolem nich nejezdit nebo zastavovat.
Hlavní je, myslet hlavou, což u některých jedinců není úplně možné, že?! :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od ultima ratio »

No právě, dotaz zněl na osaměle stojící vozidlo se stopkou a blikajícími majáky a ty už z toho děláš vozidlo se stopkou a blikajícími majáky, které není zrovna osamělé, ale stojí tam i s měšťáky a druhým zastaveným vozidlem.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od řidičBOB »

Osamělé stojící vozidlo se STOPkou a majáky neznamená vůbec nic, pokud není doplněno příkazy policisty ve stejnokroji. Kolem takového auta je ale potřeba projíždět opatrněji, vyžadují li to okolnosti.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od ultima ratio »

Anebo zastavit vozidlo, vyžadují-li to okolnosti. ;)
totalschade
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: stř 30 bře 12:06

Re: STOP

Příspěvek od totalschade »

cerveny - nehoda kde pobihaji benga a poskoci
zeleny - ja kde mi poskok vyhrozuje dvoulitrem za nerespektovani zakazu vjezdu ci nezastaveni
modry - opusteny blikajici (majak+stop) touran poskoku vyteleny uprostred te jednosmerky

delka ulice cca 200m
Přílohy
plan.jpg
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud byl uprostřed vozovky, tak by mne asi napadlo tam nevjíždět, ale na druhou stranu by žádný zákaz vjezdu neuhrál...s ohledem na znění zákona. Nezastavení taky ne...protože řidič mohl zastavit a poté, co nezjistil žádné nebezpečí, pokračoval dál. Takže podmínku zastavení vozidla splnil.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od ultima ratio »

Normální člověk by asi pochopil, že tam nemá jezdit, tomu méně chápavému se musí pohrozit pokutou, no. ;)
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: STOP

Příspěvek od GeneHawkins »

ultima ratio píše:Normální člověk by asi pochopil, že tam nemá jezdit, tomu méně chápavému se musí pohrozit pokutou, no. ;)
A nebo třeba nafackovat, ne? Co kdyby mu to jen normálně řekl, že je to neprůjezdné, a nevyhrožoval?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od řidičBOB »

To by nebylo prece dostatecne zrejme, jaky je obecni dement frajer a pan :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od ultima ratio »

Říkat, že je to neprůjezdné, někomu, kdo viděl vozidlo měšťáků uprostřed jednosměrky s blikajícími majáky a nápisem STOP a přesto to nepochopil a vjel tam? Myslíš, že by to jako pochopil pak? Já o tom nejsem zcela přesvědčen. ;)

Jednou jsem také postavil vozidlo v jednosměrce s blikajícíma majákama, protože tam byla nehoda a sanitka a nějakej boreček zastavil ze mnou a přišel ke mě a chtěl, abych mu uhnul, že projede, já mu říkám, že neprojede, že takto stojím schválně právě proto, aby nikdo neprojel, že tam je dopravní nehoda a mohl by zničit stopy, on se mě zeptal, co má tedy dělat a jak se dostane domů, já se ho zeptal, jestli umí couvat, pak to asi pochopil, co si o něm myslím, tak že prý si bude stěžovat.
:))
Odpovědět