STOP

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: STOP

Příspěvek od Pickuper »

totalschade píše:cerveny - nehoda kde pobihaji benga a poskoci
zeleny - ja kde mi poskok vyhrozuje dvoulitrem za nerespektovani zakazu vjezdu ci nezastaveni
modry - opusteny blikajici (majak+stop) touran poskoku vyteleny uprostred te jednosmerky

delka ulice cca 200m
dle mě opuštěný blikající Touran neznamená v zásadě vůbec nic. Rozhodně si nikdo nemůže myslet, že automaticky představuje zákaz vjezdu. To snad jen v případě, že je umístěn tak, že kolem něj nelze po komunikaci nijak projet a musel bys ho objíždět po chodníku. Jak již výše uvedl Bob, tato pozice sice znamená signalizaci něčeho, nicméně pokud není doplněna signalizujícím policajtemm terý říká STOP, tak bych to skutečně viděl pouze na snížení rychlosti a zvýšení ostražitosti a bdělosti. Nic víc, nic míň. V každém případku doporučuji tuto konkrétní situaci konzultovat spíše než tady s tvým kamarádem Bc.Staňkem. Jeho názor či postoj by minimálně pro oblast Pardubic měl být celkem důležitý ;;)
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: STOP

Příspěvek od GeneHawkins »

ultima ratio píše:Říkat, že je to neprůjezdné, někomu, kdo viděl vozidlo měšťáků uprostřed jednosměrky s blikajícími majáky a nápisem STOP a přesto to nepochopil a vjel tam? Myslíš, že by to jako pochopil pak? Já o tom nejsem zcela přesvědčen. ;)

Jednou jsem také postavil vozidlo v jednosměrce s blikajícíma majákama, protože tam byla nehoda a sanitka a nějakej boreček zastavil ze mnou a přišel ke mě a chtěl, abych mu uhnul, že projede, já mu říkám, že neprojede, že takto stojím schválně právě proto, aby nikdo neprojel, že tam je dopravní nehoda a mohl by zničit stopy, on se mě zeptal, co má tedy dělat a jak se dostane domů, já se ho zeptal, jestli umí couvat, pak to asi pochopil, co si o něm myslím, tak že prý si bude stěžovat.
:))
To jsou akorát takový hloupý policajtský kecy. Navíc, to, cos dopsal ve druhém odstavci, hovoří především o tobě. Nelichotivě...
Naposledy upravil(a) GeneHawkins dne pát 26 říj 20:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27048
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od řidičBOB »

ultima ratio píše: Jednou jsem také postavil vozidlo v jednosměrce s blikajícíma majákama, protože tam byla nehoda a sanitka a nějakej boreček zastavil ze mnou a přišel ke mě a chtěl, abych mu uhnul, že projede, já mu říkám, že neprojede, že takto stojím schválně právě proto, aby nikdo neprojel, že tam je dopravní nehoda a mohl by zničit stopy, on se mě zeptal, co má tedy dělat a jak se dostane domů, já se ho zeptal, jestli umí couvat, pak to asi pochopil, co si o něm myslím, tak že prý si bude stěžovat.
:))
...a pak jsi se vzbudil mokrý v rozkroku ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od ultima ratio »

Někteří řidiči jsou prostě trochu hloupější a hned jim to nedochází, kdo je na silnici pán a kdo jenom kmán, časem se to vyřeší, až bude třeba během autoškoly projít pohovorem s psychologem. ;)
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: STOP

Příspěvek od GeneHawkins »

No, v tom je ten problém, že se asi nedohodnem. Já si myslím, že jsem pán. Já pán - ty pán.
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP

Příspěvek od ultima ratio »

......

prestan trollovat a provokovat, nebo te zase zacnu mazat.

MM
danet
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 29 srp 09:46

Re: STOP

Příspěvek od danet »

Hlavně, že nesvítí současně STOP.NÁSLEDUJTE MĚ. To bych teprv nevěděla, co s tím.... :-)
Odpovědět