Antiradary a radarové detektory - ano či ne?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvekod řidičBOB » stř 23 úno 21:21

Caddy: já vím ;-)
Nic není tak horké, jak se to upeče :-)
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod AntiRadary.cz » čtv 24 úno 01:04

tomig píše:Třeba má brigádu u policie, aby rušivými příspěvky odradil potenciální kupující :)

Taky mi to tak občas připadá.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod m_tsch » čtv 24 úno 12:22

řidičBOB píše:
m_tsch píše:Sice kalíš vodu, ale dost pravdy na tom je. Čest výjimkám, co mají antiradary a podobná zařízení na to, aby je Policie nenachytala při 60km/h na rovince při výjezdu z města, ale nechtějte mi nalhávat, že takových není naprostá menšina.

Je potřeba si uvědomit základní fakt - antiradar nikomu neumožní beztrestně prasit. Umožní řidiči pouze možnost více sledovat provoz a nemuset se soutředit na ručičku tachometru v obavě, že překročí a dopadne na něj tvrdá ruka zákona :ympeace: Kdo tohle nechápe, tomu ani AR nepomůže, jelikož je to debil...a fyzikální zákony stejně nepřechčije a pardubické průkopníky taky ne :ymhug:

Tak je jasný, že pokuta za rychlou jízdu není jediným možným trestem. Vadí mi ale, že antiradar je zařízení, které si člověk koupí proto, aby mohl něco porušovat.
m_tsch
Pan Řidič

Příspěvekod goes » čtv 24 úno 15:30

antiradar si nekupuji aby mohli neco porusovat, ale aby si neznicili nervy neustalym cumenim na tacho a stresovanim se, protoze vsichni jejich znami uz dostali za 53,0001 kmh pokuty a to naprosto likvidacni. jinak majitele zasadne dodrzuji vesechny predpisy, vyjma tech, ktere jim nevyhovuji, coz jsou zrovna ty, co v dany okamzik potrebuji porusit, soucasne s tim povazji za debila a pirata a neschopaka kazdeho, kdo porusuje taky predpisy, ovsem tak, ze se jich to nejak dotyka apod.
goes
Elektro Expert

Příspěvekod Weeper » čtv 24 úno 16:00

Caddy píše:akorat si rikam, k cemu takova rusicka vlastne je, kdyz hlasenim chyb ji radar odhali a pak jsem vystaven jeste vetsim problemum, nez pri prekroceni rychlosti...

A já si říkal, proč je pardubický perník tak vyhlášený, teď už to chápu, hold perníček no :D
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Weeper
Mistr volantu

Příspěvekod aikoN » čtv 24 úno 19:54

goes píše:antiradar si nekupuji aby mohli neco porusovat, ale aby si neznicili nervy neustalym cumenim na tacho a stresovanim se, protoze vsichni jejich znami uz dostali za 53,0001 kmh pokuty a to naprosto likvidacni. jinak majitele zasadne dodrzuji vesechny predpisy, vyjma tech, ktere jim nevyhovuji, coz jsou zrovna ty, co v dany okamzik potrebuji porusit, soucasne s tim povazji za debila a pirata a neschopaka kazdeho, kdo porusuje taky predpisy, ovsem tak, ze se jich to nejak dotyka apod.

... já bych s tím počkal, až se to tu trochu rozroste a začnou sem chodit neznalí ;-)
Rychlost zabíjí!
aikoN
Mistr volantu

Příspěvekod goes » čtv 24 úno 19:56

neboj i tak to staci, ze se stabilni jadro lehce vyprovokovatelnych chyta...
goes
Elektro Expert

Příspěvekod aikoN » čtv 24 úno 19:59

Tak sranda je no
Rychlost zabíjí!
aikoN
Mistr volantu

Příspěvekod AntiRadary.cz » čtv 24 úno 20:38

Takže 5-6 stránek od 1. goesova příspěvku je to tu o ničem, sám se přiznal, že provokuje schválně a navíc je to v kategorii Technika, ovšem kvůli němu tu technikou vůbec nepáchne, tak jsem jej nahlásil jako OT provokatéra a uvidím, jak se s tím moderátoři poperou.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod Smrťák » čtv 24 úno 20:39

goes je nedotknutelný O:-)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ze života za volantem