Antiradary a radarové detektory - ano či ne?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Antiradary a radarové detektory - ano či ne?

Příspěvek od m_tsch »

Antiradary apod. jsou podvod, jezděte podle pravidel a uděláte líp.

Odděleno od vlákna o antiradarech v Technické sekci. MMira
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

m_tsch píše:Antiradary apod. jsou podvod
Řekl kdo? Takže já vlastně už přes 15 let lidi podvádím a hodně z nich se vždy za několik let zase vrátí, nechají se podvést znovu a často ke mě posílají i své známe a příbuzné, ať je podvedu také.
m_tsch píše: ... jezděte podle pravidel a uděláte líp.
A nejlépe striktně v levém pruhu a o 10 km/hod. méně než je povolená rychlost!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od m_tsch »

AntiRadary.cz píše:
m_tsch píše:Antiradary apod. jsou podvod
Řekl kdo? Takže já vlastně už přes 15 let lidi podvádím a hodně z nich se vždy za několik let zase vrátí, nechají se podvést znovu a často ke mě posílají i své známe a příbuzné, ať je podvedu také.
Nechci říct, že je to podvod ve smyslu, že by nefungovali, to naopak, podvod je to na policii a na společnost.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od pjanda »

m_tsch píše: Nechci říct, že je to podvod ve smyslu, že by nefungovali, to naopak, podvod je to na policii a na společnost.
Tim by se dala otevrit dost dlouha filosoficka debata. Principielne mate pravdu, ale pouze za situace, kdyby policie delala co ma. Za situace, kdy 90 procent prace dopravni policie spocita v hledani prilezitosti, jak co nejvice vydelat a nikoli v tom jak naplnit sve poslani (zajisteni bezpecnosti a vse co s tim souvisi) rikam, ze uz jejich prace je podvodem a branit se necemu takovemu podobnym prostredkem jako pasivni detektor je zcela legitimni.

Je to jen prostredek, jen technika. Jak s ni kdo zachazi je na odpovednosti kazdeho jednotlivce, stejne jako je na odpovednosti kazdeho policisty, jak zachazi se svymi pravomocemi. Oboji jde pouzivat spravne i spatne...

Nejsem zadny "antiradarovy" fanda, krom jednoho auta, kde mi zbyla pevna sada, to uz roky nepouzivam, nedostaval jsem pokuty s nimi a nedostavam je bez nich. Rozhodne bych se ale vyvaroval jejich odsuzovani. Za soucasneho stavu veci je to legitimni prostredek k odstraneni iracionality fungovani mistni policie. Az se tato vec zmeni, muzeme se bavit o tom, jak jinak pristupovat k detektorum...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od Smrťák »

Pokud jedu přes obec rychlostí 120km/hod a tato obec je 4 km dlouhá nudle s vozovkou širokou 10m tak nejsem žádný pirát :D
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od m_tsch »

pjanda píše:
m_tsch píše: Nechci říct, že je to podvod ve smyslu, že by nefungovali, to naopak, podvod je to na policii a na společnost.
Tim by se dala otevrit dost dlouha filosoficka debata. Principielne mate pravdu, ale pouze za situace, kdyby policie delala co ma. Za situace, kdy 90 procent prace dopravni policie spocita v hledani prilezitosti, jak co nejvice vydelat a nikoli v tom jak naplnit sve poslani (zajisteni bezpecnosti a vse co s tim souvisi) rikam, ze uz jejich prace je podvodem a branit se necemu takovemu podobnym prostredkem jako pasivni detektor je zcela legitimni.
Tak s tím že je policie často jinde, než je třeba musím souhlasit.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od pjanda »

m_tsch: Vidite a jak se tomu chcete branit? Petici? To se nedockate nikdy niceho...

Jit proti zlu zlem a pritom se nestat grazlem je pro me naprosto ospravedlnitelne. Prece detektor nebudu pouzivat k tomu, abych "v pohode" nekoho ohrozoval, delal hluk ve meste apod...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od tomig »

pjanda píše: Tim by se dala otevrit dost dlouha filosoficka debata. Principielne mate pravdu, ale pouze za situace, kdyby policie delala co ma. Za situace, kdy 90 procent prace dopravni policie spocita v hledani prilezitosti, jak co nejvice vydelat a nikoli v tom jak naplnit sve poslani (zajisteni bezpecnosti a vse co s tim souvisi) rikam, ze uz jejich prace je podvodem a branit se necemu takovemu podobnym prostredkem jako pasivni detektor je zcela legitimni.

Je to jen prostredek, jen technika. Jak s ni kdo zachazi je na odpovednosti kazdeho jednotlivce, stejne jako je na odpovednosti kazdeho policisty, jak zachazi se svymi pravomocemi. Oboji jde pouzivat spravne i spatne...

Nejsem zadny "antiradarovy" fanda, krom jednoho auta, kde mi zbyla pevna sada, to uz roky nepouzivam, nedostaval jsem pokuty s nimi a nedostavam je bez nich. Rozhodne bych se ale vyvaroval jejich odsuzovani. Za soucasneho stavu veci je to legitimni prostredek k odstraneni iracionality fungovani mistni policie. Az se tato vec zmeni, muzeme se bavit o tom, jak jinak pristupovat k detektorum...
Úplnný souhlas. Sám jezdím 15 let a až do skvělého bodového systému sem platil 2 pokuty za prkotiny pár stovek. Pak po zavedení během roku 8 bodů a 8 tisíc. Vyřešil to V1 od "antiradary bell" z garáže (předpokládám tady "antiradary.cz" :) ), ačkoliv to není úplnně bez chyb a už sou lepší antiradary už 2 roky sem spokojeně na nule a zákrytníkům za stromem vesele mávám. Neprasím za každých okolností, ve městě jezdím 50, ale za ten komfort pořád nekoukat jestli někde není schovanej zloděj s radarem to stojí ;)
Power is nothing without control
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od goes »

je zajimave, ze ty problemy ma jen hrska lidi, kteri razi onu cestu toho, jak ma policie fungovat, jak ma prehlizet jejich chovani, jak oni si maji sami rozhodovat jak jezdit a kde apod. ostatni s tim vice mene problemy nemaji. A dokaze-li nekdo posbirat 8 bodu za rok, pak neni problem v systemu, ale v nem. Neumim si predstavit jakym zpusobem musi dotycny jezdit, ze toto dokazal nasbirat. Ja tedy urcite nepatrim mezi extras dodrzovatele predpisu, ale 0 bodu a 0 pokut. Zadny stres proti dobe bez bodu jsem nazaznamenal, zvysenou buzeraci taky ne apod. a takto to citi i mrte jinych lidi.
Takze ano, budu-li krast, pak mi bude pripadat cinnost PCR jako buzerativni a budu se snazit, aby odvedli pozornost od mene zavazne trestne cinnosti kradeze na to, aby se primarne zabyvali vsim dulezitejsim. Jenze tak to holt nechodi.
Jsou-li zakony spatne, pak inicujte jejich zmenu. Pokud si to vetsina populace nepreje, treba i diky tomu, ze jsou zmasirovani kde cim, tak holt mate smulu. Ja chovani PCR vitam, nemam s nim problem a v zadnem pripade nesouhlasim s tim, ze se snazi jen vybirat pokuty apod.
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od m_tsch »

Sice kalíš vodu, ale dost pravdy na tom je. Čest výjimkám, co mají antiradary a podobná zařízení na to, aby je Policie nenachytala při 60km/h na rovince při výjezdu z města, ale nechtějte mi nalhávat, že takových není naprostá menšina.
Odpovědět