Antiradary a radarové detektory - ano či ne?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27036
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Caddy: já vím ;-)
Nic není tak horké, jak se to upeče :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

tomig píše:Třeba má brigádu u policie, aby rušivými příspěvky odradil potenciální kupující :)
Taky mi to tak občas připadá.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od m_tsch »

řidičBOB píše:
m_tsch píše:Sice kalíš vodu, ale dost pravdy na tom je. Čest výjimkám, co mají antiradary a podobná zařízení na to, aby je Policie nenachytala při 60km/h na rovince při výjezdu z města, ale nechtějte mi nalhávat, že takových není naprostá menšina.
Je potřeba si uvědomit základní fakt - antiradar nikomu neumožní beztrestně prasit. Umožní řidiči pouze možnost více sledovat provoz a nemuset se soutředit na ručičku tachometru v obavě, že překročí a dopadne na něj tvrdá ruka zákona :ympeace: Kdo tohle nechápe, tomu ani AR nepomůže, jelikož je to debil...a fyzikální zákony stejně nepřechčije a pardubické průkopníky taky ne :ymhug:
Tak je jasný, že pokuta za rychlou jízdu není jediným možným trestem. Vadí mi ale, že antiradar je zařízení, které si člověk koupí proto, aby mohl něco porušovat.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od goes »

antiradar si nekupuji aby mohli neco porusovat, ale aby si neznicili nervy neustalym cumenim na tacho a stresovanim se, protoze vsichni jejich znami uz dostali za 53,0001 kmh pokuty a to naprosto likvidacni. jinak majitele zasadne dodrzuji vesechny predpisy, vyjma tech, ktere jim nevyhovuji, coz jsou zrovna ty, co v dany okamzik potrebuji porusit, soucasne s tim povazji za debila a pirata a neschopaka kazdeho, kdo porusuje taky predpisy, ovsem tak, ze se jich to nejak dotyka apod.
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od Weeper »

Caddy píše:akorat si rikam, k cemu takova rusicka vlastne je, kdyz hlasenim chyb ji radar odhali a pak jsem vystaven jeste vetsim problemum, nez pri prekroceni rychlosti...
A já si říkal, proč je pardubický perník tak vyhlášený, teď už to chápu, hold perníček no :D
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od aikoN »

goes píše:antiradar si nekupuji aby mohli neco porusovat, ale aby si neznicili nervy neustalym cumenim na tacho a stresovanim se, protoze vsichni jejich znami uz dostali za 53,0001 kmh pokuty a to naprosto likvidacni. jinak majitele zasadne dodrzuji vesechny predpisy, vyjma tech, ktere jim nevyhovuji, coz jsou zrovna ty, co v dany okamzik potrebuji porusit, soucasne s tim povazji za debila a pirata a neschopaka kazdeho, kdo porusuje taky predpisy, ovsem tak, ze se jich to nejak dotyka apod.
... já bych s tím počkal, až se to tu trochu rozroste a začnou sem chodit neznalí ;-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od goes »

neboj i tak to staci, ze se stabilni jadro lehce vyprovokovatelnych chyta...
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od aikoN »

Tak sranda je no
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Takže 5-6 stránek od 1. goesova příspěvku je to tu o ničem, sám se přiznal, že provokuje schválně a navíc je to v kategorii Technika, ovšem kvůli němu tu technikou vůbec nepáchne, tak jsem jej nahlásil jako OT provokatéra a uvidím, jak se s tím moderátoři poperou.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od Smrťák »

goes je nedotknutelný O:-)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět