Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5604
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

A když jsme u tohohle úplně dada TDčka humoru ->
BOB to třeba bude znát, jak je Jihlavskej tunel. Tak tam je značka zákaz vstupu chodcům. Trošku nadbytečná že, páč co by tam ten chodec dělal...
A v "důvodový zprávě" k tý 60km/h úsekovce, bylo napsáno, že prioritou je ochrana chodců v tunelu :-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1889
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Ten znám taky. Na spoustě místech jsou značky zbytečně, ale když se mezi námi pohybují TDčka...
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27386
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

No ježíši - v Letenským je zákaz cyklistům a pokaždé tam potkám vymleté pumpičky směrem nahoru i dolů :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2468
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-z-k ... _variant=0
Špatné zajištění nákladu, technický problém na zajištění? Ok
Vysral ses na zajištění? Všechno zaplat :-)

No, a dle infa stojí kamiony skrz celou Prahu až za Černý most a od 17h je zákaz jízdy. Tak to jsme zvědav, kam to asi odstaví? :-? Já vím, neměli ráno vyjíždět a měli vyjet už včera večer :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5604
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Chceš teda rict ze kdyz ted lizu nanuk v Kralupech, tak dnesni planovana kalba v Brne je tezce v ohrozeni? :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1889
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: včera, 15:20 No, a dle infa stojí kamiony skrz celou Prahu až za Černý most a od 17h je zákaz jízdy. Tak to jsme zvědav, kam to asi odstaví? :-? Já vím, neměli ráno vyjíždět a měli vyjet už včera večer :-D
A jak to chceš řešit? Když řekneš "tak jeďte a odstavte na nejbližším parkovišti", dojedou tví kolegové až do Chorvatska na pláž, s historkou, že všechna parkoviště, která potkali, byla plná. A cítí se dostatečně svěží na to, aby to ujeli, tak bylo zbytečné kdekoliv zastavovat.

Ale ono těm dementům nedělá problém to odstavit na dálnici v levém, že jo. Zažili jsme to nejednou.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2468
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Ted máš 17:30 - a každej kdo je v tý koloně a doskáče na dálnici, páchá přestupek.
Takže možnosti má dvě:
1) Nechat to tam jak stojí
2) Jet přes zákaz dál - můžeš napsat, že může dojet na nejbližší parkoviště (což je pořád přestupek), ale stejně se bavíme o stovkách kamionech, který prostě není reálně kam dát. Benzina v Průhonicích bude plná už tak dvě hodiny

No, řešení... Úplně to samé, o kterém se můžem bavit ohledně parkování OA v okolí Prahy, jak zajistit aby tranzit nemusel jezdit Prahou atd.. Prostě mít postavenou infrastrukturu a parkoviště :D Jenže když se staví tak jak se staví, tak je to pak těžký
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2468
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Tady je výhoda že to někdo řešil, protože toho "někoho" to dlouhodobě omezovalo v podnikání. Já jsem třeba jel do zákazu na Plzeňské (kde Tranzit nebyl), když jsem jel na stavbu, která tam byla snad ještě před zákazem.
Pokud to dobře chápu, ted tam bude tabulka "Tranzit", tak to je v klidu

A na Strakonické to taky byla hovadina - jedu z Prahy do Radotína, tam zákaz není (přesněji mimo DO), ale zpět už byl "tvrdý" a zpátky jsem už nemohl :-D

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-so ... _variant=0
Chápeš to?
Odpovědět