Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Předseda »

zbytečně to tady všichni hrotíte a tváříte se, že jste všichni nejlepší
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

O tom, že je někdo nejlepší, to úplně není.

Ale irituje mě argumentace "Já nic nemusím, ač mi to přikazuje zákon, protože se mi to nehodí" vs. "Sere mě, že ostatní dělají X, a to jen z důvodu, že se mi to aktuálně nehodí do krámu". U té benzinky tím spíše, že to není křižovatka (dle tebe), já si to úplně nemyslím.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

petr_riha: Vracíme se k tomu, co jsem ti tu psal nedávno - jsi svéprávný? Pokud ano, dokážeš sám určit jestli letět obcí 150 je bezpečný či nikoliv.

Třeba na počátku D1 na pražském Chodově? Ano, svého času jsem tam jezdil i rychleji
V zástavbě bez svodidel s přechody těžko

Že ty budeš policajt a měřit padesátku hned u cedule "Mrdkokleč" v lese...
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: úte 09 srp 14:05 petr_riha: Vracíme se k tomu, co jsem ti tu psal nedávno - jsi svéprávný? Pokud ano, dokážeš sám určit jestli letět obcí 150 je bezpečný či nikoliv.
Já ano, jen pracuji s tím, co píšeš ty.

Psal jsi konkrétně, že "pokud někoho neomezím". Omezuje 150 v noci v obci někoho? Ne, takže se tak dle tebe jezdit může?

Psaný text chápu dobře, umím s ním i pracovat a pořád se snažím nalézt z tvých slov tu hranici, mezi OK a KO. Tak mi to zkus nějak upřesnit, objasnit.
Truck Daškam píše: úte 09 srp 14:05 Že ty budeš policajt a měřit padesátku hned u cedule "Mrdkokleč" v lese...
Ne, opravdu nejsem policajt, učil jsem se poměrně dobře a mám životní cíle nastavené o mnoho výše.
Naposledy upravil(a) petr_riha dne úte 09 srp 14:10, celkem upraveno 1 x.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

petr_riha: No vidíš to - a mě přijde úplně irelevantní, jestli to křižovatka je nebo není.
Podle mě je vrchol debility to tam blokovat a znemožňovat ostaním průjezd jen proto, protože já stojím v koloně

Jenže zase: Kdo je svéprávný to vidí stejně. Kdo není a potřebuje na všechno odstavec, tak bude polemizovat nad tím jestli to křižovatka je, nebo není
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

petr_riha píše: úte 09 srp 14:09
Truck Daškam píše: úte 09 srp 14:05 petr_riha: Vracíme se k tomu, co jsem ti tu psal nedávno - jsi svéprávný? Pokud ano, dokážeš sám určit jestli letět obcí 150 je bezpečný či nikoliv.
Já ano, jen pracuji s tím, co píšeš ty.

Psal jsi konkrétně, že "pokud někoho neomezím". Omezuje 150 v noci v obci někoho? Ne, takže se tak dle tebe jezdit může?

Psaný text chápu dobře, umím s ním i pracovat a pořád se snažím nalézt z tvých slov tu hranici, mezi OK a KO. Tak mi to zkus nějak upřesnit, objasnit.
Zbytečně se chytáš za slovo - pochopiteně se bavíme i o tom, co je a co není ze své podstaty bezpečný. Třeba jízda v protisměru na dálnici nebude OK nikdy, ačkoliv to nikoho (náhodou) neomezí (navíc k tomu neexistuje relevantní důvod)

Třeba dneska jsem potkal X řidičů, co telefonovali - a bylo mi to úplně jedno. Jeli normálně, nekličkovali a a nic podobnýho. Ale pak potkám telefonujícího blba, co se neudrží v pruhu, neumí používat blinkr a navíc zdržuje svou pomalou jízdou - tak to mi už vadí
No ale třeba takový psani SMS je problém a nebude OK nikdy, protože dotyčný prostě nečumí tak kam má a čumí do telefonu
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: úte 09 srp 14:10 petr_riha: No vidíš to - a mě přijde úplně irelevantní, jestli to křižovatka je nebo není.
Podle mě je vrchol debility to tam blokovat a znemožňovat ostaním průjezd jen proto, protože já stojím v koloně

Jenže zase: Kdo je svéprávný to vidí stejně. Kdo není a potřebuje na všechno odstavec, tak bude polemizovat nad tím jestli to křižovatka je, nebo není
Vidíš, a mě přijde jako vrchol debility předjíždět v zákazu.

Stání v křižovatce mě taky sere, ale tak co? Projedu o světla a o minutu později. Rozhodně nebudu na internetu píčovat, jak mě tohle sere, a zároveň druhým dechem dodávat, že mi jsou zákony a zákazy u prdele a brát to jako normu, protože se mi to zrovna hodí.

Tak buď měj zákazy u prdele a respektuj to u ostatních, nebo píčuj ostatní a sám ty zákazy dodržuj.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: úte 09 srp 14:15
No ale třeba takový psani SMS je problém a nebude OK nikdy, protože dotyčný prostě nečumí tak kam má a čumí do telefonu
A jaký je podle tebe rozdíl mezi koukáním do telefonu (zakázáno) a koukání do infotaimentu (povoleno)? Nebo oblíbená kratocvhíle tvých kolegů za volantem a čumění na bednu?

Předpokládám, že ta bedna bude OK, protože ji zákon nezakazuje (není to telekomunikační zařízení a jako profík určo stíháš jak bednu, tak se věnovat provozu). A dokud jedeš ve vlášku, tak vlastně ani nikoho neomezuješ. Nebo?
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Tak buď měj zákazy u prdele a respektuj to u ostatních, nebo píčuj ostatní a sám ty zákazy dodržuj.
Zase jsme na začátku. Kdyby tím stáním nikoho neomezil (protože tam třeba nikdo nejezdí) tak mi to nevadí. Ale omezil a jezdí se tam

Infotaiment taky neschvaluju - ani jeho ovládání, které je nereálné poslepu. Je to ta největší píčovina co výrobci aut lidem vnucují a nedokážu pochopit, že je to tolerováno.
A nevím jak jsi přišel na to, že schvaluju dívání se za jízdy na film
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

je to zbytečný...vozí písek. To je jeho vrcholná forma inteligence. Tečka.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět