Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud mám na motorku, musím mít i na hadry.
Sám se přiznám, že na Harym to lehce šidím, ale i ve třicitkách mám kotníkové boty s výstuží, kevlarové kalhoty, potažmo bundu...občas jenom triko s páteřákem, no :-(
Ale na Bawce to beru poctivě - vždy pořádné boty a když ne kombinézu, tak kevlarové džíny a pořádná bunda.
Ne, na okruhy nejezdím. Nebaví mne to ani v autě a ani na motorce. Na motorce se k limitům snad ani podívat nechci.
I když vlastně - jediné, co spáchám s okruhem bude to, že si zaplatíme s kamarády a instruktorem next year Most nebo Brno jenom pro sebe a budeme trochu trénovat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mmira »

a ted rekni, v cem jsi jezdil na skutru, taky zpevnene boty a kevlar? ja jen, ze na motorce je to skoro samozrejmost, ale oblekat tohle na sebe na skutru, ktery taky jede kilo, nikdo nebude, bohuzel. a kolikrat lidi na tech prskoletech nemaji ani poradnou helmu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

Zrovna minulý týden mě předjel nějakej frajer na Monsteru na dálnici. Trenky/triko/kecky. Jel o trochu rychleji než já. Odhadem tak 220. Pokud si dobře vzpomínám, tak i v poloviční rychlosti to vosou/čmelákem docela bolí. Při 200+ musí čmelák projít skrz...

První co mě napadlo bylo, že kdyby to položil, tak z něj nic nezbyde ani kdyby se všemu pevnému vyhnul...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

mmira: boty jsem sice neměl TOP, ale obyč kecky to taky nebyly ani na skůtru. Za zbytek se stydím dodnes :D

HM: zrovna včera podobný - od D5 po P0 směr letiště. Já jel v pravém cca 130, bo jsem sjížděl na Varskou...on na nějaké zelené japonské vraždě tak 5 let po smrti. Tenisky, kraťasy a triko mu vlálo do ½ zad. V té táhlé zatáčce tam mohl mít tak přes 160. Zadní kolo se mu klepalo jako ratlík, když v telce kouká na sníh. Jsem jenom čekal, kdy mu to ulítne a on se přecedí přes svodidla do protisměru.
Já nedávno chytil do bundy vrabčáka asi v kilu. Mrda jak sviň a bolelo to asi dva dny a to jsem měl na sobě poctivou kůži.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

A teď si vlastně vzpomínám ještě na jednoho střelce. D11 někde u poděbrad, předjížděl jsem kolonu kamionů a jen viděl jak se přibližuje. Rychle, hodně rychle, tak jsem vypnul tempomat, uhnul co nejvíce ke kamionu, on mě střihnul po čáře a za minutu jsem ho neviděl... Ten ale měl kombinézu a "novou" GSX-R 1000 (asi)... Ten to tam ale také sypal hodně přes 2 kila...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

V tomhle já nejedu. Hlavně tedy nejezdím po dálnici, když to vyloženě není nutné z časových důvodů.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

To by mne zajímalo, od jaké doby může MP LB zasahovat mimo své katastrální území :-w
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Když už byli tak vášnivě rozhonění, nemohli to přece vzdát před vyvrcholením, to dá rozum. :p
Odvážný týpek v Puntu(?) to měl ovšem zjevně v ruce a z namířených pistolek si nic nedělal. Slušný oddíl. :ympeace:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Asi netušil, co to je...bo doma policisté moc zbraně nenosí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od TomZ »

Behani s pistoli s natazenyma rukama (44s videa), chjo. By to chtelo trochu vycviku,aby s tim nenakladali jak v televizni detektivce.
Odpovědět