Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

To je bohužel pravda, výskyt le-pičů na silnicích je v chechách i moravstánu velmi hojný, s občasným duem klevetnic po přechodu postávajících u přechodu se to nedá srovnávat.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše: ned 28 lis 19:23 Taky se často vyskytuje fakt, že i v obci mi jede debil na kufru. Takže tam raději přechody s ohledem na toho za mnou… Ne, že bych někoho chtěl přejet, ale když vidím v zrcátku, že z 90% čumí jinam, nepouštím, když mi neskočí před čumák.
To mám zahrnuto v tom „v pohodě mohli“, prostě jsou situace, kdy bys měl a chtěl zastavit, ale z různých důvodů je lepší to neudělat (debil na kufru, debil v sousedním pruhu).
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

keď ide, tak ide :-)
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/sof ... d=40379566
„Po zastavení hříšníka zůstali nad jeho prostoduchým vysvětlením jen zírat. Bezpečně jedoucí auta byla totiž podle jeho názoru zbytečně pomalá a značek si údajně vůbec nevšiml.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Honza42 »

Tak předjížděl sice v zákazu, nemá se to, ale rovný přehledný úsek a nikoho neohrozil ani neomezil.
Mne by spíš zajímalo co se dělo po 30 sekundě a k čemu poliši donutili protijedoucího řidiče.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Doleváci nejspíš neměli žádné video s honěním s úspěšným vyvrcholením, tak žouranálistům poslali aspoň tuhle trapnou scénku, kde zbuzerovali předjíždějícího řidiče jen proto, BO ZNAČKA PYČO!
Aplikace mozkového myšlení poslušníky od polízei navíc není žádoucí - finanční příjmy z pokutiček by hned klesly a policajty si platíme z daní přece hlavně proto, aby vydělali co nejvíc na pokutkách. $-)
Týpek měl prostě smůlu, že se za ním poflakovala hlídka a manévr provedl hned za značkou zákazu.
Jinak samozřejmě na rovných, širokých a přehledných úsecích s minimem provozu jsou podobné manévry velmi bezpečné.
Na rozdíl od velmi nebezpečných manévrů polízejních hlídek v jakkoli nepřehledném místě.
Asi je učí ve fízlschule, že zapnutím interiérových blikátek pro ně přestávají platit fyzikální zákony. :p
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Teda tady zase benga excelovali, šlo o hovno a kolizní situaci vytvořili jedině oni.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

no nevím kluci - kdyby měl 4kolo, vzal za to a pojel je...ale v tomhle jedoucím šrotu a v tomhle počku?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Honza42 »

Ale on žádné takové ambice neměl. On jen objel překážku silničního provozu, která se naneštěstí ještě trochu pohybovala. :D
A toho využila hrdinná hlídka, která dostihla obstarožní Berlingo a předjížděla kvůli tomu takový způsobem, že to z videa musela smazat.
(Nevím jak hluboká byla břečka mimo koleje, ale já být protijedoucím, tak bych jim například do té kaše neuhnul, dokud bych nezpomalil na nějakých 25km/h, páč s tím mám bohužel zkušenost.)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

řidičBOB píše: pon 29 lis 20:26 no nevím kluci - kdyby měl 4kolo, vzal za to a pojel je...ale v tomhle jedoucím šrotu a v tomhle počku?
ale tady jde hlavně o to, co předvedl policejní řidič, to bylo na pár facek, proč to asi střihli?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od abgx1 »

V podobnej situacii(a rychlosti) v podobnom srote sa mi oplatilo dat tam proste za 2, opatrnejsie pridat plyn, prehrabat sa tym, obehnut a dostat sa rovnakym sposobom do svojho pruhu

Auto pocas toho sice len slo za hrabajucim predkom rovno, ale to na rovnej ceste nevadi.

A aj keby, prinajhorsim by v tych zavratnych 40kmh skoncil na krajnici, vytiahlo by ho nejake okoloiduce auto a šiel by dalej.
Odpovědět