Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mattonecz »

to je radost jak ty lidi přizpůsobujou jízdu svým schopnostem, vozu a stavu komunikace :) hlavně ty lopaty na sjetejch letňácích
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Arkis »

Minuli jsme to asi o deset minut. Lidi jsou fakt dementi. Byla bílá tma, že nešlo vidět na 100 m. Já se plazil v pravém pruhu 80 a říkal jsem si, že kdyby tam něco bylo, tak jestli bych to vůbec ubrzdil. Většina lidí ale stále svých 100-120, jak se klasicky jezdí a nic si z toho nedělali...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Jsem se dneska pohyboval Liberecko, mimo hlavní tahy. Najel jsem možná 50 kilometrů, třicítkou na dvojku, s tím, že jsem jel spíš podle navigace než podle toho, co jsem viděl venku z okna. Třeba jednu křižovazku jsem vůbec nepochopil, že v ní sem a mám odbočovat. Prostě sem na ty 3-4 metry doleva už neviděl :D
A byl jsem hrozně rád, že jsem byl naftovým předohrabem a ne Imprezou. S tou bych byl ještě přemotivovanej a rozštípal to :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

No, ten poslední to nijak neokecá. Ten to má jistý
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

mattonecz: Myslím si, že letní gumy bys tam nepotkal. Co já pozoruju, tak vidět na autě letní gumy je docela zázrak. To spíš v létě vidám auta na zimákách.
Bejt to přelom období, tak třebas i jo... ale v lednu to byl možná tak jedinec
Chápeš to?
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od PepaSFI »

ono to totiž klouže i na zimácích. Jenže to už je moc složitý pro lidi co mají nepřekročitelnou hranici světa na špičce vlastního nosu, myslet 100 metrů a tři sekundy dopředu je problém, spěchající podržtašky a obchodníky s vlažnou vodou co mají na každým uchu dva telefony a nebudou řešit nějakou klouzačku a viditelnost na prd když mají velikej votoč a strašně byzy. No tak teď mají času dost. Na silnici se fakt bojím jen jedný věci, těch vzadu. Srnci se můžu vyhnout, ubrzdit, cyklistu si ohlídám ale blbec zezadu, to je problém.
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 247
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od spooon »

pěkná klouzačka...dnes sem jel přes Ješted do LBC a nahoru sem si to užíval, ale dolů 40km/h za jedničkovou ovcí a bylo to tak akorát a to mám nový zimáky. Pak se ještě ovce v jedný zatáčce otočila a zacouvala po prdeli do pangejtu. Asi 20 letá holčina byla přemotivovaná v prvním kontra a pak už to jelo sem tam s většíma výkyvama.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

To zná asi každej - brzdíš očima, už i víš že ti to vyjde a zastavíš... A podvědomě očekáváš, co ten za tebou.
Když někde dobržduju, tak tohle mám vždycky
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Tak Liberecko se proti Vysočině ukázalo jako slabej odvar. Na Vysočině došlo i na jedničku a chvílema to vypadalo, že zahučím do škarpy bokem napřed, bo mě do ní dotlačí vítr :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Truck: tak minimálně na přední nápravě mají všichni kamčáci letní ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět