Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Zajda »

řidičBOB píše: úte 27 zář 20:34 Zkus si ty debile sklopit za jízdy na motorce zrcátko Jeepu.
Evidentně to byl dobře oblečený motorkář, takže zkušený. Taková věc by napadla jenom kreténa, co vozí písek a má v hlavě totálně nasráno, což se rozhodl dávat najevo každým svým postem.
Kretén ten motorkář byl určitě, ale narazil na ještě většího.
V čase 1:32 je vidět jak šteluje ruku a s nápřahem zrcátko sklapne.
Jestli chtěl udělat něco jiného tak fakt nevím co.

Motorkář přijel rychleji než pošuk v autě čekal a ten neodhadl zařazení do pruhu.
Motorkář vezoucí snoubenku se mu to rozhodl vytmavit nejblbějším způsobem než aby na půl sekundy přidal plyn a zařadil se o slot dopředu nebo aspoň zůstal s tím vysvětlováním jen u gest.
A pošuk v autě se je pokusil zabít.

Takže řidič auta si za mě ten loch zaslouží a motorkář je nominant na Darwinovu cenu.
《》
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Shr3k »

Truck Daškam píše: stř 28 zář 07:28 Aha, takže když mě někdo omezí/ohrozí je dle vaší logiky normální někomu třískat do auta? No ty krávo....
Adekvátní odpovědí za sklopení zrcátka (které evidentně ten nahluchlý pilot džípu, co neslyší ani troubení, nepotřebuje při jízdě napříč mezi 3 pruhy) je patrně přejetí spolujezdkyně a jezdce. No ty krávo... Kam by to mělo pokračovat? Dvojice pokus o těžké ublížení na zdraví přežije, motorkář přijde k okénku auta, vytáhne devítku a vyprázdní do něj zásobník?
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Zajda »

V tomto vláknu evidentně patří ke koloritu všechno překrucovat na různé způsoby. Bez toho by mohlo být třetinové.
Nevšiml jsem si že by někdo schvaloval sražení motorkáře jako adekvátní odpověď na cokoliv.
Psychicky to ale neustál už motorkář který byl z pohledu dopravní situace sice v jasném právu ale situaci dál vyhrotil.
Naběhl si tak na ještě většího labila, to je celé.
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Doporučil bych ti prožít situaci, kdy ti do pruhu najíždí 2,5t SUV nebo často i lopata v kamionu; ty jedeš na moto, troubíš, ale degen má přece blinkr. Srát na zákon, tebe na motorce přece 3s zdržení nezabije!
Fakt si to někdy dej…ten pocit je vážně “fajn”.
A pak je ještě super, když ti degen skrze okénko něco zagestikuluje nebo ti řekne: aby ses neposral, čuráku.
(A vůbec bych se nedivil, kdyby taková komunikace posunky, proběhla i zde)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

A co obráceně?
Přál bych ti zažít situaci, kdy ti motorkář hrdinsky třískne do auta a následně hrdinsky ujede.
Úplně stejně debilní výmluva
(A vůbec bych se nedivil, kdyby taková komunikace posunky, proběhla i zde)
A to asi i proběhla, protože to je nejčastější argument řidičů v OA. Hned v závěsu je "Já něco proved?"
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Debilní seš akorát ty.
Btw: jistě, protože CE lopata se vždycky sluně omluví.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB: Budeš se divit, ale od lopat CE jsem se dočkal omluvy rozhodně víckrát, než od kterékoliv jiné skupiny. Někdy se omlouváme i oba dva

Shr3k: Adekvtání rozhodně ne a nic takového jsem nenapsal

Já myslím, že zcela přesně to napsal Zajda


Já jsem taky za svůj život X-krát na někoho vyběhl. Ale nikdy jsem nikomu neničil auto
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

No vidíš, tak já mám zcela jiné zkušenosti. Že vy lopaty se poznáte po čichu?? :))
Ano, když mne chce někdo evidentně zabít, následně se zamkne v autě a dělá tam hrdinu, je to adekvátní. Na motorce jsem na tohle hodně háklivý - chybovat, přehlédnout, může každý z nás. Ale poté, co je na chybu upozorněn, aby se začal ještě on chovat arogantně, to už bývá v takové situaci moc.
Já jsem již poučen…mám čím rozbít okýnko a dotyčného si vytáhnout ven. Takže si to třeba jednou na silnici vysvětlíme.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Shr3k »

Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy. Když ignoruje i klakson od motorkáře, tak co s takovými? Kdyby tam jel místo motorky Unimog 437, tak by neignoroval?
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od abgx1 »

Obrázek

V prvom rade som si celkom isty ze o tej motorke ani len netusil do chvile kym nezacala trubit... V tomto uhle ju vo spataku proste vidiet nemohol.


Cize ano, dost pravdepodobne by tam vosiel aj unimogu.
Odpovědět