Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

petr_riha: Ta stavba tam je a nepřesune se, opravdu ne. Přede mnou tam bylo XY aut.
Naložím, dostanu papíry, kouknu přesně kam jedu (nebo dám do navigace) a jedu. Vyložím a jedu zpět, naložit zase jinam
Kdybych to měl vozit zpátky, tak nevím kdo to zaplatí

mattonecz: Klasika, nedávno v jedný vesnici u Prahy, stavěli plot. Před barákem zámkovka
Ptám se jich - ten chodník budete předělávat? Oni: Ne, proč?
Tak jsem jim řekl že to pozná, až s těma 30t na ten chodník najedu - no tak už vymejšleli, jak to udělat jinak
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jedno je jisté: s CEčkem se z tebe tupá lopata nestane. Tak se prostě musíš narodit. Tím bych to uzavřel.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Já si furt říkám kde jsou všichni ti chytří lidé z internetu, že se ještě nikdo nepředvedl a všem nám neukázal, jak to máme dělat

Byl u nás policajt na brigádě a nevydržel to snad ani mešíc a vzdal to. Mohl nám to všem ukázat, a ono nic :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

ctrl i já jsme ti to napsali. Že tomu nerozumíš, resp. ignoruješ to, protože jsi rozhodl, že to je blbost, na tom nic nemění.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

o víkendu mi kamarád neurochirurg říkal, že mu v noci přivezli pacoše s hlavou na sračky - jel s nohou v sádře na elektrokoloběžce a v krvi mu nabrali 3,2 promile (3oti letý Ing.)
Pak volala jeho maminka, co se stalo a jak na tom je...a když jí sdělil, že chlapec měl 3 promile, tak na něj začala řvát, že její syn je abstinent a v žádném případě nemohl být pod vlivem, tak ať laskavě přestane lhát. To celé poté, co mu zachránil život.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB: Nikoliv, nepřímo jsem položil otázku, kdo by to měl zaplatit, když to kvůli zákazu přivezu zpátky (a nejen náklady na cestu, ale i mě a auto).
Chápeš to?
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2042
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od GeneHawkins »

Ty.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Takže si to shrňme:
Obec není schopná si ohlídat, kde a komu vydává stavební povolení (ta samá obec, která si spravuje dopravní značení)
Zákazník je povinnen si zajistit přístupovou cestu, zábor komunikace apod (viz smlouva o přepravě)
Ale zaplatit to má řidič.

Hele já už rozumím tomu, proč tady žijem jak žijem. Každej chce ponaučovat všechny, ačkoliv o tom dotyčný vůbec nic neví. To je jako by mi doktor tvrdil co mě bolí nebo obráceně, kdybych doktorovi říkal, jak mě má lečit
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1699
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Zaplatit to ma přepravce, který si nabral zakázku, kterou nemůže splnit/dodat. Zákazník o zákazech nemusi vědet a proste poptava dopravu (od někoho, kdo povolení ma nebo si ho sjedna).

Nebo si myslíš, ze ja jako zakaznik, který si něco objednam, ty mi nabidnes dovoz za X, ze bych ti mel platit něco víc nez právě to X jen kvůli tomu, ze mas bordel v papirech? Proc proboha? :-D

A kdo bude platit tebe? Zadarmo drahy, nebál bych se toho...
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Tyhle debaty nikam nevedou. To můžem řešit, až se nějakým způsobem budeš pohybovat v dopravě (je fuk, jestli jako řidič, přepravce nebo jako prodávající). Jestli žiješ v domnění, že si přepravce určuje co a kam poveze, to jsi v hlubokém omylu.. Přepravce je rád že práci dostal a nedostal ji někdo jiný

To co tady řešíme, tak takhle funguje celou dobu co jezdím já, a předtím taktéž. To už tak bude fungovat od revoluce... Jak jsem psal, kdokoliv se může angažovat a všem ukázat, jak to dělat lépe.
Za ta léta se ještě nikdo neukázal


A třeba z jiného soudku.
Parkuju na placeném parkovišti.
Jednoho krásného slunečného dne se Praha rozhodla, že na tu ulici dá B4 - aha, takže co?
Nákladák si mám zaparkovat před značkou na chodník, než se vyjímka vyřídí (pokud vůbec) a peníze za zaplacené parkování dostane dopravce od koho...?
Chápeš to?
Odpovědět