Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

že má v péči malé dítě - na to měl myslet asi dřív...
https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr ... a_recombee
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2298
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Chmmm @-)
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne stř 27 led 18:49, celkem upraveno 2 x.
Důvod: náhled upraven
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

v 0:50 ukázkové neumožnění průjezdu vozidlu s VRZ:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od _sulcik_ »

Nezlob se na mě, ale to že někdo přehlédne neoznačené auto přijíždějící ze směru, před kterým má přednost v momentě kdy mu těsně před nosem profrčí nějakej ocas kilem, bych teda rozhodně neoznačil jako znemožnění průjezdu. A to sám uhýbám jak můžu.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

zrovna z přímého směru jsou ty modrá světla dobře vidět - vrchní i ty v masce. Auto navíc používalo i výstražný zvukový signál. Navíc právě proto, že mi někdo profrčí před čumákem, bych já osobně zpozorněl. Vlastně, já vždy sleduji situaci na kruhovém objezdu, kdo a zda mi tam vjede.
BTW: kolik km si v životě najel s VRZ?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1943
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Řidič pažoutu jistě neprojevil v ten okamžik vrcholnou schopnost soustředění pozornosti na okolí, což si lze z velké části vysvětlit tím, že měl na kruháči přednost.
Hlavní podíl viny na podobných situacích způsobuje zákeřná zbabělost doleváků, kteří se schovávají za výrazně (ilegálně? - samozřejmě pro ty, kteří zákony vymáhají, tyto neplatí - kvalitní logika) zatmavenými skly neoznačených aut bez viditelně umístěných vnějších VRZ. Kdyby se nechovali jako zabukaření oportunističtí vyděrači, k těmto situacím by nedocházelo.
Kdo vymyslel a prosadil v dopravě "skrytý dohled", zaslouží se v příštím životě narodit postiženým tulákům na ulici v indickém velkoměstě. :-h
A jistě se všichni lidé v obci cítili velmi ochráněni, když tam fízlové fičeli stopade. :ymapplause:
Tak hlavně, že pořádně pohonili i s "úspěšným" vyvrcholením.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od _sulcik_ »

hodnotíme tu řidiče pežotu ne řidiče s VRZ ;-)
Světla na střeše neměl podle videa a ta "bludička ležící na palubce" se jako vrchní světla podle mě (a myslím že ani podle zákona, ale klidně mě jako zasvěcený oprav) označit nedají.
Neříkám, že zareagoval dobře, ale člověk logicky může být trochu v šoku, když mu tam někdo takhle vletí a ještě k tomu vidíš, že letí do škarpy. Ale prostě nařknout ho z celkem závažného porušení povinnosti není na místě, dle mého názoru.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

řidičBOB píše:zrovna z přímého směru jsou ty modrá světla dobře vidět - vrchní i ty v masce. Auto navíc používalo i výstražný zvukový signál. Navíc právě proto, že mi někdo profrčí před čumákem, bych já osobně zpozorněl. Vlastně, já vždy sleduji situaci na kruhovém objezdu, kdo a zda mi tam vjede.
BTW: kolik km si v životě najel s VRZ?
Vyřazený dálniční Superb. Barva vysloveně výrazná. Majáky na střeše nic. Ze směru, který standardně dává přednost. V jednu hodinu slunko svítí na daném místě akorát tak, že vůbec žádný maják vidět nemusel. Nejak jsem nepostrehl, kde je dane auto vlastne ma. To místo velmi dobře znám.

Prvně mě taky napadlo, co je to za debila v Peugeotu. Ale shoda uvedených okolností mohla prostě vést k tomu, že netušil, která bije.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Ta auta mají homologované majáky uvnitř. Nejsem toho fandou, ale zepředu a zezadu jsou vidět velmi dobře. Nejedná se o žádné bludičky. Navíc i v přední masce jsou doplňková světla. Z přímého směru to může přehlédnou jenom slepý... A jak jsem už psal, bylo i slyšet.
Jednoznačná chyba řidiče pežotu.

https://youtu.be/s1337uh8pAI

LB: skrytý dohled se používá i na západ od nás.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1943
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše: LB: skrytý dohled se používá i na západ od nás.
Západ, východ, sever nebo jih, pokud to určitým skupinám umožňuje se takřka bezpracně zákeřně vyděračskými taktikami materiálně obohacovat na úkor druhých, kdo by odolal, že? :@) $-) :@)
A zhnilou třešničkou na hovnovém dortu celé této (o)pičárny skutečnost, že jsou těmi vydíranými tito "šikulové" placeni z už jednou navydíraných "daní". To se to hezky vydírá, když nám hejli cálujou. :ymapplause:
Určitě těmto vyděračům nelze závidět jejich psychickými poruchami zkažený charakter.
A vše má své výhody i nevýhody - například mně tyto kurvárny dost pomohly se zbavit závislosti na provozování osobní toxické plechovky. Takže vlastně díky hoši. :p
Odpovědět