Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2281
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Ona je někde definice "navigace pro osobní auta" ? Nevšiml jsem si.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2281
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Tady se ví všechno nejlíp, tak si nechám poradit zde.
Trasa D5 - obec Hudlice, U Zdic na mapě je značka B4 Tranzit. Možná bych se měl otočit, jet dál směr Praha a jet přes Levín, tam třeba ta B4 nebude. A kdyby tam byla jen B4 bez dodatku, tak bych se zase vrátil na dálnici, sjel na Králův Dvůr a jel přes něj. No kdyby i tam byla B4 bez dodatku, tak bych se vrátil do Zdic a jel tam tudy? To zní jako dobrej nápad jak to vyřešit, že jo?

Truck Navigace sice ukazuje že jo, ale tyhle tranzitní značky nereflektuje a tahá mě třeba přes Říčany, kde nemám co dělat
Přílohy
Screenshot_20220817_111458.png
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1747
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: stř 17 srp 10:13 Ona je někde definice "navigace pro osobní auta" ? Nevšiml jsem si.
To je asi ta, která neřeší výšková a váhová omezení, protože se osobák vejde všude? Zkus zapnout to, co máš na krku.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2281
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Když je pro mě "Truck navigace" nepoužitelná, tak jiná možnost už jaksi není.. A pořád nevidím důvod a význam, proč si navigace mění trasu dle sebe
A zrovna od tebe jsem čekal odpověd na mapu výše
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1747
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: stř 17 srp 12:24 Když je pro mě "Truck navigace" nepoužitelná, tak jiná možnost už jaksi není.. A pořád nevidím důvod a význam, proč si navigace mění trasu dle sebe
Každá navigace pepočítá trasu, když mineš sjezd. Nebo když je někde kolona... (navigace, která mě chce svést z dálnice na 18. kilometru a která se zasekne v momentě, kdy ten 18. kilometr přejedu, je na hovno. Logicky musí trasu přepočítat k nejbližšímu sjezdu a pak se rozhodnout, kudy dle aktuální situace dál. Kdyby ses lépe učil, mohl jsi být třeba programátorem a naprogramovat ty navigace lépe.
Truck Daškam píše: stř 17 srp 12:24 A zrovna od tebe jsem čekal odpověd na mapu výše
Neumím reagovat na mapu (navíc vloženou jako obrázek), kde píšeš o X místech, avšak v mapě je vyznačené jedno. Studováním mapy, abych ti suploval tvojí práci, ztrácet čas nechci. A ty mi ten čas asi nezaplatíš (protože hodina mojí práce a mého času stojí asi tolik co tvoje 2 dny).
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1747
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

PS. pokud je někde zákaz vjezdu, tak existují výjimky, že? Ale o těch jsme se bavili už dříve a nelíbily se ti...
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2281
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Na tom obrázku je vše vyznačeno (cíl, umístení zákazu) a já se nebavím o vyjímce - ale jen o určení toho, zda tranzit jsem nebo nikoliv a kudy jet či jak to řešit.
Koukám, že povyšování je asi nějaká doména tohoto webu. Každopádně gratuluju, mít asi 10tkč na hodinu je fajn
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Předseda »

Tak slečna je úbr píča. Vleze pod tramvaj a pak udělá stejnou kktinu na přechodu. Zase se nerozhlídla a šup tam..

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/div ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jednou jí to nevyjde…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1747
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Tak na tom přechodu má de iure přednost a srážku s brzdícím autem může přežít (to, že je kokotina se nerozhlédnout a na přednost spoléhat, je jasné). Přetlačit tramvaj by se jí ale nepovedlo.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Odpovědět