Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Dvojitej apex dokaze vystrasit spoustu lidi, z Benatek n. J. do Benatecky Vrutice je neco podobnyho, dvojita zatacka, dva ruzny polomery, jinak krasne prehledna, kolem pole a furt je tam nekdo vysypanej :D Je tam 50, kdo to ma najety, projede to klidne 120, ale zrovna tak se tam lidi krasne vyvalej v poli uz pri 70-80..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, za rohem bydlí kolega a říkal, že si snad koupí traktor a bude ty auta za litr vytahovat z pole :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od zde. »

Jo, kdo má facebook tak doporučuji Jiřická zatáčka - fanpage. Jak zaprší, tak je téměř jistota nového příspěvku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Dobrý je, že jeho rodiče z ním léta jezdí, znají to tam jak své boty a v poli se už také váleli ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od _sulcik_ »

Tak to je celkem normální :D člověk to jede milionkrát, pořád posouvá hranice a pak stačí trochu bordelu na cestě, nová díra nebo moc velký sebevědomí a výlet směr pole je na světě :D Mě se to zatím nestalo takže přemýšlím kterou z mejch oblíbenejch zatáček si označkuju :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Je tam uzka silnice, za mokra to tam klouze a tvar ty zatacky je divnej, takze podle me muze pomoct uz jenom radar :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

_sulcik_ píše:Tak to je celkem normální :D člověk to jede milionkrát, pořád posouvá hranice a pak stačí trochu bordelu na cestě, nová díra nebo moc velký sebevědomí a výlet směr pole je na světě :D Mě se to zatím nestalo takže přemýšlím kterou z mejch oblíbenejch zatáček si označkuju :D
Par let zpatky jsem takhle ladil jeden exit z D11 za prahou, dobrej povrch, dvojita zajimava zatacka rovnou do plnejch brzd, asi po 3 letech treningu jsem tam priletel a ona tam byla 20 m louze pres celou silnici protoze se tam ucpal kanal :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

Také mám svůj sjezd cestou do práce. Pod brzdama ze 180 s meziplynem 6 - 4 - 3 do zatáčky, která se utahuje a končí kruhákem, z kterého sjíždím 1. výjezdem = jemně přibrzdit a s meziplynem za 2, finální utažení a ještě před apexem plnej aby fouklo turbo a výjezd na dálniční most.

Když to všechno klapne, připadám si jak Loebův zkušenější brácha :-)
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

to znááááám. Těch pár kiláků z prdelákova do města, na střední, do hospody, na dálnici na slovač (..). Snad v každý zatáčce už jsem tam měl někdy horkou chvilku, kdy to najednou nějak nedrželo :D
_sulcik_ píše:Tak to je celkem normální :D člověk to jede milionkrát, pořád posouvá hranice a pak stačí trochu bordelu na cestě, nová díra nebo moc velký sebevědomí a výlet směr pole je na světě :D Mě se to zatím nestalo takže přemýšlím kterou z mejch oblíbenejch zatáček si označkuju :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Na double exitus to zase zdemolované není #-o
https://www.novinky.cz/krimi/506080-tra ... adaku.html
Spolujezdec je jasnej, rána do hlavy. Řidič nevím, ale jestli to byla dost velká rána, tak buď zlomenej vaz nebo rána do hlavy „cestou zpátky“. Tyhle boční nárazy jsou svině.
Odpovědět