Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

Tomu autu zase až tak moc není a pokud správně seděl a byl připoutaný tak mi moc nesedí "řidič vylétl z auta".
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Když si stát neumí nebo nechce poradit s takovou maličkostí, jako je likvidace billboardů, k čemu tu vlastně je?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3230
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mattonecz »

Pripoutanej zjevně nebyl. Ale ten billboard tam taky bejt neměl..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

On tam sice být neměl, ale nebyl asi důvodem kutululů. To rozpoutal už kanál a řidič letěl.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Tento idiot včera blokoval D1 na 193. km na Prahu. Mám ještě pořád chuť fotku vzít a jít na policajty. V opačném směru dvakrát projela motorka. Poprvé si prohlížela situaci, po druhé milostivě ukázala, ať táhne do pravého pruhu. Transporter, který kamiony viděl najíždět do levého neudělal vůbec nic..
Přílohy
Pitomec
Pitomec
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od spooon »

co vede podobný individua k tomuto blokování? Nečte to nějaký kamioňák, který by nám to dokázal vysvětlit? Mě to hlava nebere...jestli je štve jezdit v kamionu, tak ať dělají něco jiného, ne?
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

To je stres vztek a zkrat.
Ví, že takto bude zipovat méně aut a on projede dřív.
Že neprojede IZS má na háku, nikdy za to nikoho netrestali, stačí dodržovat rychlost a můžeš blokovat celý transit no problem :(

Bojler: Oni nemají nařízení se tím zabývat. Oni mají pokyn měřit, a řešit nehody. Já to taky nesčetněkrát namítal dopravákům a nic. Musíš to nahlásit oficiálně na 158 ale aktuálně, pak to musí řešit.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

bojler: standard. V hlavě nasráno, ale zase céčko + éčko a profesák! King of the road.

driver: nemusí. Jeden zdejší člen to tuším jednou zkoušel a policista na druhé straně se jej zeptal, zda se někomu něco stalo...on řekl, že ne a oni, že tak nepřijedou.
Já bych jim řekl, že když nepřijedou, tak ať rovnou posílají záchranku a hasiče.
Jednou se mi poštěstilo, že takovýto zmrd stál asi ob 4 auta vepředu. To bylo lepší než 2h v box clubu :D I on si to jistě bude pamatovat ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

:ymapplause:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Ještě bych pochopil, že si chtěl zkrátit čekání a dokud to jelo, jel taky. Ale jen tak zastavit a jako kokot tam stát? Přede mnou jel maník, který kdybych netroubil jak zběsilej, tak si ani ničeho nevšímal a jen tak tupě stál.
Odpovědět