Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od ctrl_j »

hyundai-nezastavis.jpg
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Zajda »

Po elitnich detektivech v cernem Mercedesu tentokrat v akci jednotka elitnich potapecu:D
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jasný přestupek!
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... 0sy3AfJYwS
Na dotaz, čí přestupek se bude projednávat, mluvčí odkázala na závěry komise.
Čí by se asi mohl projednávat, když ministerskou limuzínu řídil policista a policista nemůže být řešen v přestupkovém řízení.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Tipuji to na podmínku...
https://www.novinky.cz/krimi/456551-rid ... chodu.html
Byť si myslím, že tohle by mělo být hodnoceno minimálně stejně, jako ten idiot, co vybrzdil Octavii na D7.

Taky to vidím na podmínku. Ale s tím vybržďovačem bych to nesrovnával - paní je piča nebeská, ale jiný druh piče nebeské než ten týpek, tohle vnímám jako hrubé porušení kde čeho, ale není tam ten úmysl, co byl u toho kreténa.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Jasný přestupek!
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... 0sy3AfJYwS
Na dotaz, čí přestupek se bude projednávat, mluvčí odkázala na závěry komise.
Čí by se asi mohl projednávat, když ministerskou limuzínu řídil policista a policista nemůže být řešen v přestupkovém řízení.
Mně by vlastně zajímalo, kolik z těch policajtů při řízení pod majákama uvažuje stylem „uhni debile, jedu s majákem“ a podle toho řídí a kolik z nich stylem „musím se dostat rychle a bezpečně do cíle X a maják je jenom jeden z prostředků, jak toho dosáhnout“.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

EL_XEL píše:Ale s tím vybržďovačem bych to nesrovnával - paní je piča nebeská, ale jiný druh piče nebeské než ten týpek, tohle vnímám jako hrubé porušení kde čeho, ale není tam ten úmysl, co byl u toho kreténa.
No, dovolím si nesouhlasit...
Pan vybržďovač v BMW jistě nešlapal na brzdu s úmyslem je všechny pozabíjet. Ale nějaký úmysl tam byl. A ten byl asi "stejný" i u paní, co měla skoro čtyřku v žíle. Také si nemohla myslet, že tohle dopadne dobře, ale její úmyl jistě nebyl nikoho zabít.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Kdysi jsme to zkoušeli a jsem ochoten prohlásit, že po 0.7 tvrdého alkoholu v průběhu cca 3 hodin, jsem schopen ujet 5-6 kilometrů po polní cestě. Pomalu, s vypětím všech sil, ale dojet. Netuším, kolik to bude promile, předpokládám, že jsem robustnější stavby než paní z odkazu. Takže dopadnout dobře může lecos. Samozřejmě, na polňačce v noci je méně podnětů a proměných než v denním městě.

Nicméně předpokládám, že ona se opravdu chtěla jenom dostat z bodu A do bodu B a neměla v úmyslu nikoho ohrozit. Což se o Kotnerovi říci nedá. Takže za mě je větší chuj určitě vybržďovač než ona.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Ten první odstavec je slušná demagogická sračka!
EDIT: abych nebyl jenom negativní - přečti si libovolnou studii na to, co jsi napsal - třeba tuhle, kde jsou popsány i jiné návykové látky: http://psych.upol.cz/wp-content/uploads ... 3%AD_2.pdf
A ty umíš číst myšlenky, že víš, že chuj v BMW měl v úmyslu někoho ohrozit?? Že je to kokot, o tom žádná...ale ten úmysl je asi stejně na vodě, jako u Laciny.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Honza42 »

Tak pokud si skutečně myslel, že náhlým zastavením v levém pruhu nikoho neohrozí, tak bych změnil trest na doživotní, a místo pobytu změnil z vězení na blázinec.

Ano, pod vlivem se dá jet i celkem bezpečně. Je to jistá skupina lidí, kde rozum vždy vítězí nad euforií. Projevuje se to tak, že jedou čím dál pomaleji, až nakonec zcela zastaví a po otevření dveří z vozu vypadnou. Ty testy se dělaly mnohokrát a nám o nich vyprávěl učitel autoškoly už před 35 lety.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Já ale souhlasím s tím, že je paní kráva a rozhodně by tam měl být nějaký čas na tvrdo. Nesouhlasím s tím, že je horší než Kotner. Protože ona (ikdyž to v dané situaci se čtyřkou pod kožichem a skrz město bylo spíš zbožné přání než reálně proveditelná myšlenka) chtěla jenom dojet odněkud někam. Kotner přímo zaútočil na konkrétního člověka. Určitě nepočítal s tím, že tím jednoho zabije a dva zmrzačí, ale úmysl tam byl...Za mě tedy zaslouží dostat u soudu palbu, ale MAXIMÁLNĚ jako Kotner.

No a Lacina, to je zvláštní případ, kde rozhodl tisk a nikoliv soud. Ale i v samotném případu bylo z mého pohledu tolik pochybení, že ho měli pustit. Co předváděl jeden ze soudních znalců bylo na zvracení :-??

E: Aby nedošlo k mýlce a dalším zbytečným osobním útokům. Její jednání neschvaluji. Byla na sračky a nemám pro to omluvu. Kdyby to bylo v sobotu v 11 dopoledne a dejchla cca 0,3 a míň, bylo by mi jí možná i líto, protože prostě byla ve špatný čas na špatným místě a hoďte kamenem, kdo jste si vždycky 100% jistí, že nemáte zbytkový alkohol. Pořád to z ní ale nedělá nic, co by bylo jen vzdáleně srovnatelné s Kotnerem. Ten je prostě hovado.
E1: A ke zmíněném ježdění po polní cestě->Na silnici bych si nikdy nic podobného nedovolil. Tím spíš ve městě. Ale mám známého, co jezdí ze své chalupy kdesi na Šumavě do nejbližší vísky pravidelně chlastat a následně se vrací cca 2km autem. Má na to 20 let starý Jeep a po poli to vždycky dojede. S tím nemám morálně ani náznak problému.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět