Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od pavproch »

v podstatě souhlas, taky je nemám ráth... ideálně, ale ať se pozabíjejí tak, ať nevezmou někoho (nevinného) s sebou, nebo ho nepošlou do lochu nebo k dr. chocholouškovi
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od brasci »

a ďalší... http://www.topky.sk/cl/10/1257342/FOTO- ... -kamaratov

mám tucha, že toto leto ich bude vela...
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od merlin »

tak ja na ceste uhybam motorkarom ako sa len da... viem ze kazdy z nich ma niekoho kto ho ma rad a bude mu chybat, tak im neprajem nic zle.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od brasci »

tak uhýbam aj ja, ale hlavne z dôvodu, že sa nájde pár ludí, ktorí majú radi mňa a chýbal by som im... :)
one-z
Autoškolák
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 17 úno 03:28

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od one-z »

Abych řekl pravdu, tak i mě začínaj celkem sr.t, když si to kolem baráku hasí 100+, svítěj dálkovým (možná jsou líp vidět, ale odhadnout vzdálenost a rychlost je daleko horší)... Čest výjimkám, těm velmi rád uhýbám :)
Uživatelský avatar
Aštar Šeran
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 16 úno 10:14

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Aštar Šeran »

A pak se tihle závodníci diví, že jim na oblíbených "závodních" tratích vesničani vysejpaj zatáčky pískem, protože už jsou zoufalí po letech marných bojů proti motorkářům jezdícím obcí stovkou na vytočenou jedničku. Viz nebožáci ve vesnicích mezi Mělníkem a Dubou.
TSI
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od pjanda »

Tato pausalizace se mi nelibi. Urcite existuji motorkari bez mozku a urcite existuji mista, ktera je ve vetsi mire pritahuji. Nepochybuji ale o tom, ze je jich mensina a ze ani ti nejhorsi z nich si nezaslouzi za sve chovani cokoli jako smrt nebo zraneni.

Ja se s motorkari do konfliktu nedostavam s jedinou vyjimkou - vadi mi sviceni dalkovymi, ktere velmi zneprehlednuje situaci na silnici pro vsechny ostatni okolo, to je velmi sobecke. To si bohuzel zvykla delat velka cast motorkaru a neprijemnost jejich jednani jim pravidelne vracim dobre mirenou bixenonovou salvou. Ale to je tak vse. Jinak se jim snazim vyhybat a vetsinou s nimi nesoutezim, k cemuz maji zejmena oni nutkani, kdyz vidi silnejsi auto. Bud jim behem chvile ujedu, nebo jim uhnu a necham je jet, nechci, aby se nekomu neco stalo v me blizkosti, trebaze kvuli jeho vlastni nerozvaznosti...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od goes »

to je samozrejme jeden pohled z pozice ridice, nicemne jde o jejich dobytkovske chovani. Muzu rici, ze za ten vikend co jsem byl doma to byly stovky prujezdu. Nenasel bych asi jediny, ktery by se blizil 50 kmh a tomu do jakeho mista prijizdeji. Takze za mne jim nic neutralniho nepreji. Cim mene jich bude tim lepe. A ne proto, jak s nimi prichazim do styku pri jizde v aute, ale pro to jak se chovaji. A stejne jako schvaluji kolektivni vinu po 2.sv. valce, schvaluji ji i zde.
Uživatelský avatar
Aštar Šeran
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 16 úno 10:14

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Aštar Šeran »

pjanda: v názoru se shodujeme, v druhém odstavci naprosto. Jen říkám, že dokážu pochopit myšlenkové pochody, které k tomu lidi v těch vesnicích vedou. Bohužel je těch rozumných takové minimum, že takřka nejsou vidět a ještě se diví, že je lidé nemají rádi.

Máme jednu chatu ve vesnici s hlavním tahem, naštěstí se tam díky radarům a časté přítomnosti policie v poslední době jezdí relativně rozumně, ale stejně se motorkáři alespoň "mstí" tím, že tou sedmdesátkou mnozí z nich na truc jedou na jedničku.
TSI
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

goes píše:Takze za mne rikam - cim mene motorkaru, tim lepe. A jakou formou se snizi pocet je mi docela jedno.
To samé se dá říct například o důchodcích nebo o svátečních řidičích...
2.9T RWD
Odpovědět