Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od aikoN »

A pak že se nevyplatí u nehody zastavovat.
Rychlost zabíjí!
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

https://znojemsky.denik.cz/nehody/dopra ... 81004.html

Mám pocit, že by pro něho bylo lepší, když by to nepřežil.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

no, mám takový pocit, že mu to bude úplně u prdele:
Při šetření této závažné události policisté zjistili, že řidič volva jel agresivně a rychlou jízdou v kombinaci s nebezpečným předjížděním přes plnou čáru ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu již mezi obcemi Milíčovice a Citonice. V současné době navíc ani nesmí řídit. Městský úřad v Moravských Budějovicích mu tuto činnost v polovině letošního září zakázal na dobu dvanácti měsíců. Rozborem tělních tekutin pak vyšlo najevo, že jsou výsledky pozitivní na alkohol a marihuanu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

ty komentáře k pšonkům jsou nářez
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

řb: za tohle ale už do kriminálu nejspíš půjde a i když nejspíš bude jinde, bachaři si umí zavolat. jdou totiž tamtamy, že paní byla příbuzná jednoho z nich
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:no, mám takový pocit, že mu to bude úplně u prdele:
Při šetření této závažné události policisté zjistili, že řidič volva jel agresivně a rychlou jízdou v kombinaci s nebezpečným předjížděním přes plnou čáru ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu již mezi obcemi Milíčovice a Citonice. V současné době navíc ani nesmí řídit. Městský úřad v Moravských Budějovicích mu tuto činnost v polovině letošního září zakázal na dobu dvanácti měsíců. Rozborem tělních tekutin pak vyšlo najevo, že jsou výsledky pozitivní na alkohol a marihuanu.
Jsem si jistý, že kdyby tam bylo úsekové měření, tak by se to nestalo!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

bojler: tak to mu nezávidím...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Tak už vím, proč jsem jel od Rudné po okreskách:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

tohle je taky dobrý! Za 81 v rozestavěném úseku tě ukamenují, ale tady to mají v píči na kompletku 8-x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Stepan píše: Btw koho máte za většího viníka? Dle mého Ferrari. Na místě Porsche bych fakt nečekal, že mi to blbec v Fku v takovýhle situaci zaslapne. Čekal bych plnej a pryč. To nic nemění na tom, že cpát se vlevo byl fakt debilní nápad, vpravo místo měl.
Deukce naprosto dementní, očekávat můžeš co chceš, ale předtím musíš mít jasné základní principy a v tomhle případě asi takto: 1) Jen tak rychle, abys ubrzdil na dohled. 2) Asi je všem jasné, že uhýbat do protisměru není dobrý nápad, i za předpokladu, že tam je volno, natož v případech jiných 3) Mít vždy únikovou cestu, volno vedle sebe, před sebou a mít na to koně, nebo za sebou a mít na to brzdy, atd... Jen jelito jede na porážku.

Dle mého to byli oba buď totální zmatkáři a nýmandi, to umí každá druhá ženská jezdit lépe ale zásadně nelze vázat chování jednoho na druhého. Všichni si musí počínat tak, aby to vždy ubrzdili na dohled, za všech okolností, i na náledí a kdyby proti nim přistával Antonov, kdo nezastaví na dohled je NULA. Tam byly ještě jiné faktory, adrenalin, nevěnování se řízení a kdo ví jestli nebyli pod vlivem. To video bych dal jako vzor debility za volantem, dlouho jsem neviděli větší tragédy, než ty dva, doufám že to nepůjde pod 10let za pokus o vraždu.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět