Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Ta situace 0:10 je nemilá - leč to s dodávkou myslel asi dobře.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

to bylo těsné! Podle mne ani neví jak se to vybral :-)
Strážníci muže zajistili a předali hlídce policistů. Ti ho podrobili dechové zkoušce s negativním výsledkem. Orientační test na drogy byl však pozitivní na amfetamin a metanfetamin. Lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu muž odmítl. Policisté z evidencí zjistili, že 35letý muž není držitelem žádného řidičského průkazu a ani nikdy nebyl a na svém kontě má již dva zákazy řízení všech motorových vozidel. U vozidla má propadlou technickou kontrolu a státní registrační značky patřící jinému vozidlu.
Vzít za město a tam utlouct obuchem. Tohle totiž jiné řešení nemá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Truck Daškam píše: pát 07 led 15:55 Ta situace 0:10 je nemilá - leč to s dodávkou myslel asi dobře.
Myslel to dobře, ale je to jen další kokot, co neumí vyhodnotit rychlost a situaci, málem si rozbili hubu...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak si doleváci díky buzeračně "namátkových" kontrolních kontrol zase šikovně vyrobili dalšího pravděpodobného nedobrovolného klienta vězeňského byznysu, bravo hoši! :ymapplause:
Ovšwm jistě jim v tom ten šulín svou zbrklou a ustrašenou reakcí velmi pomohl.
Není se ale čemu divit, když člověku za 1 pivo po obědě nebo mini lajničku po svačině hrozí nesmyslně drakonické tresty.
Nemít řidičák je proti tomu prkokotina.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

M.Z.: Nevím jaký majáky používá MP HK (nebo kde to bylo) - ale jestli v noci dokážeš odhadnout kolik jede nebo tak něco, tak si dobrej. Já v noci vidím akorát tak modrou zář a další půl minutu nic. A všimni si že vůbec nejeli pomalu - na to se celkově blbě reaguje

Zde by se tomu dalo vyhnout jednoduše: dodávka mohla jet dávno v pravém pruhu, nebo MP klidně mohla jet rovnou protisměrem - tak bych jel zcela určitě já. Vždycky středem a jedu tam (vpravo či vlevo), kde je volno - osobně z tohodle předjíždění zprava mám přesně kvůli tomuhle hrůzu a vždy jsem se tomu s modrým vyhejbal.
Ale neříkám - jet za někým a jet někam je rozdíl, já mám zkušenost pouze s tím druhým
Chápeš to?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

A proč by to jako neměl odhadnout? Jestli jsou vidět z dálky, tak byl asi na houbičkách, že nereagoval a pak to pošle těsně před ně?! Já vidím akorát klasického tragéda za volantem, co neví o světě a pak se lekne.j
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od abgx1 »

Nesledovat spataky je cool. Od priemerneho vodica sa dokonca dozvies ze nemas sancu vediet co sa deje za tebou kazde 3 sekundy. Alebo ze ked budes cumiet do spatakov, potom neuvidis co sa deje pred tebou.


Davnejsie som robil taky osobny prieskum... na jedno IT forum som do autickarskej temy, kde prevlada nazor ze "vsetci jazdia ako blazni" postol nasledujuce video, s mojim komentom v zmysle ze "bmw je sice dement, ale(ne)reakcia fabie bola nepochopitelna"


vycuc najlepsich odpovedi ktore tam pristali
"Neviem, ci sme videli rovnake video, ale Fabia isla vo svojom pruhu."
"A preco sa mala ta fabia uhybat? Si myslite, ze ten vodic trvale sleduje lave spatne zrkadlo? Najma ked ide prvy v kolone, k tomu predpisovo 90? "
"NEMAS KAZDE TRI SEKUNDY PONATIE O TOM CO SA DEJE NA TVOJEJ LAVEJ STRANE. Nemas. Nemas. A nikdy nebudes mat."
"hej idem si rovno 90 a nebudem kukat dopredu po zvery ale dozadu ci nejde kkt na bmw ..."
"ale moj, cim viac cummis do spetaku tym menej cumis pred seba. vies ako dlho trva zbadanie prekazky na ceste na dialnici a cas zareagovat?kus dreva, olejova skvrna, zdochlina?a ak ten cas venujes pozeraniu do spetaka? o tolko casu stracas venovanim sa dopredu"
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

abgx1: S tím SUV je to trochu neporovnatelný (den vs. noc, modrej maják vs. nic). Další věc je, že o SUV třeba věděl - ale jaksi mu nic nenařizuje uhejbat, předpokládal že řidič SUV počká na volnej protisměr a než stihl vymyslet jestli mu uhne, byl už před ním (je vidět, že SUV se za ním moc nezdržoval).

M.Z.: Bavíme se tu o tom, že s modrým majákem potřebuješ dojet. Argument, že to měl odhadnout a trefil mě - mi je úplně k hovnu. Nedojel jsem - tududumtum, mission failed
Chápeš to?
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od abgx1 »

ma to spolocnu jednu vec - ani jeden z nich netusil co sa za nimi deje
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Truck Daškam píše: pát 07 led 22:30

M.Z.: Bavíme se tu o tom, že s modrým majákem potřebuješ dojet. Argument, že to měl odhadnout a trefil mě - mi je úplně k hovnu. Nedojel jsem - tududumtum, mission failed
Samozřejmě, že priorita je jet tak, aby dojel, ale pořád žasnu nad tím, jak jim to tam bohorovně poslal. S takovým debilem se snad ani počítat nedá.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět