Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: čtv 20 dub 20:27 to je jako blbý stand up ~x(
Hlavně kdyby ten génius aspoň vydržel až do konce a uhrál to na přestupek odmítnutí. Takhle to má za trestnej čin. :ympeace:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Jaggie píše: úte 18 dub 10:41
Zajda píše: úte 18 dub 10:27 Protože jede zbytečně v rychlém pruhu, to je jasné.
Po týdnu ve Skotsku a cestě domů z letiště autem má polovička dostávala v jednom kuse panické záchvaty že jsme v protisměru, pak naštestí usnula.
🤣🤣🤣🤣
Ja si posledne v Evrope musel rikat na krizovatkach pri odbocovani v pravo, "blbecku hlavne se neser do toho nejvice vzdaleneho pruhu.
A jeste horsi peklo jako ridic se porad kerujes ke spolujezdcovi. Mno jako totalni dement muset obchazet auto.
Taky mne nedávno potkal týden ježdění na opačné straně. Nejhorší je, když se člověk po 1-2 dnech vyklidní, že už to zmáknul a pak třeba přijde nějaká krizovka jako protijedoucí auto ma úzký okresce :-s
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Tak jsem málem cca před hodinou málem zahodil supru do škarpy na okresce někde u dubnice nad váhom. Situace: silnější déšť, na rozbitý silnici relativně dost vody, před sebou mám auto jedoucí padesát. Počkal jsem si na rovinku, naladil v manuálu 4-5, lehce nad 2000ot (aby mi to netancovalo), vyjel do protisměru, hupsnul do kolejí s vodou a už jsem měl 180° kontra na volantu a čekal jestli to zabere - zabralo - dokončil předjíždění a zařadil se - uff!

Situace kde yaris ani nepozná, že to je mokrý..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Kouzlo zadního náhonu :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

V týhle rychlosti a podmínkách chytit tohle? Bud moc plynu nebo gumy na hovno?
Chápeš to?
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Truck Daškam píše: stř 26 dub 07:53 V týhle rychlosti a podmínkách chytit tohle? Bud moc plynu nebo gumy na hovno?
Gumy - supersporty 255/275 mm, vzorku dost, na vodu moc nejsou, ale ten den jsem ujel uz 500km, skoro porad na vode, na ty bych se nevymlouval.
Moc plynu - nebylo, schvalne jsem tam dal 4ku (myslim) a nehamtal na to jak idiot

Zásadní chyba byla v neodhadnutí povrchu řidičem, že v těch kolejích je voda jsem přes auto neviděl a zjistil to až pozdě. Poučení na příště maximální :ymhug:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Tak ono co si budem.. při tý hmotnosti auta s těmahle gumama to na mokru není nic moc a stačí málo. Což ted už víš o moc líp :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Brus »

to je spatne, fotka 4/7 a i výsledek srážky mluví za vše
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/z ... 9782_n.jpg
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Zajda »

Fuj, 120 byl strašný krám i na svoji dobu. Já v tom absolvoval crash cca v třicítce předkem na roh dodávky, až po čelní sklo se srolovala jak harmonika, dodavka do ní vepsala "véčko".

Hlavní šťouch a zatlačení interiéru šlo naštěstí doprostřed mezi řidiče a spolujezdce. Trochu rychleji a po svých bychom neodešli.

Poškození na dodávce - trochu promáčklý nárazník a blatník a prasklá nádobka ostřikovačů.
《》
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Takhle by dneska dopadlo každý auto z tý doby. A je úplně jedno, jestli to byla škodovka, nebo by to byla amerika (ta by zůstala zvenku netknutá, uvnitř všechno mrtvé).
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Odpovědět