Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

nepříjemná nehoda....
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Předseda »

a kunda co způsobí nehodu si odjede.. najel a hlavně projel to jak kdyby na silnici nikdo nebyl..
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

To jeden žasne ~x(
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Kavis »

Takhle od mobilu se to pise lehce, ale ja jsem si temer jisty, ze bych to radsi pustil do toho lofasa, at mam vinika na miste, nez riskovat celni stret s protijedoucim.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Určitě by to pro toho dodávkáře bylo praktičtější a bezpečnější...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

otázka je, kdo by to v tu chvíli udělal. Já vím, výcvik, teorie...ale pak to napřímo pustit do protijedoucího auta, to musí mít jeden nervy ze železa.
Mimochodem, dovedu si představit, že odbočující si toho ani nevšiml.
A kdyby se nerozjížděl jak píča, mohl to v pohodě stihnout. Ok, možná ne v pohodě, ale stihnout rozhodně...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Ja myslim ze strhnuti rizeni nekam je spis instinkt nez vedoma reakce, to protijedouci auto treba vubec nevidel pred to odbocujici a dalsi stojici v rade.

A ze to odbocujici nezaregistroval je taky mozny. Dneska me jeden duchodce na okresce kdesi mezi tisnovem a boskovicema malem vytlacil do pole kdyz si rozmyslel odbocovani a taky si toho ani nevsiml, proste me vubec nevidel. Pravda je takova, ze spousta ridicu ma dost prace sama se sebou a nevi co se kolem deje.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Je pravda, ze vyhybat se do protismeru je vzdycky risk. Pokud by jel vpravo, mohl trefit na A sloupek to cekajici auto vlevo na vedlejsi.

Vubec bych se nedivil, kdyby nebyl ten vinik ani tak blby a slo o technickou zavadu. Ja jsem minuly tyden dvakrat nevypnul startstop. Chtel jsem zkusit, jestli se s tim da jezdit. A dvakrat mne to na semaforu chciplo a stal jsem tam jako totalni idiot. Proc to chciplo, jestli prudkym pridanim plynu, to netusim. Auto uz ma automatizovany startovaci proces a mam pocit, ze jsem zmatkoval i diky tomu, jak jsem se divil, proc to kurna hned nestartuje...
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Protože musíš vyřadit a pak šlápnout na spojku?
*-:) Nechápu to tvé zdůvodnění, není žádný důvod nedat přednost protijedoucí maxi dodávce. 8-x

Mě zajalo, jak ten kamaraman tušil, že ten odbočující něco vymamlasí a měl extra odstup :ymapplause: Podle mě to vytušil z předchozí jízdy...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od ctrl_j »

EL_XEL píše:Já se teda domnívám, že značky tam budou říkat zákaz vjezdu kamionů do levého pruhu a ne zákaz předjíždění kamionů. To už neokecají.
Uvidime…
Mluvci RSD píše:Instalaci značek Zákaz předjíždění kamionů na D1 mohou média sledovat dnes ve 13:00 hodin u Velkého Beranova.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět