Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Mě docela zaráží, jak to celé z té Plzně dopadlo. A to pomíjim, že nerozumím tomu, jak mohl udělat psychotesty (za což jsem osočován i já, a to na nikoho nemířím kvérem a psychotesty nemám tak přísné)
Chápeš to?
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Typický policajt, na obyčejného občana má ramena, brikuláře by raději jen monitoroval =))
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

jerry: plácáš úplné krajiny. Víš to a děláš to schválně nebo seš zamindrákovaný starý dědek, co prská z principu prostě na vše?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Ani jedno. Jen mám většinu policajtů prokouknutou na základě osobních setkání s nimi ve službě i v civilu. A zrovna tenhle týpek z Plzně potvrzuje moje negativní mínění. Člověk, který se vyžívá v moci a aroganci. A neprskám na vše, třeba hasičů a záchranářů si na rozdíl od policajtů vážím. Tímto se omlouvám těm pár světlým výjimkám v policejním sboru.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Pokud máš pocit, že jsou všichni policajti vypatlaní, asi děláš něco špatně.

Potkal jsem jich za život docela dost, na různých pozicích a řešil s nimi různé věci a světe div se, vždy všechno korektní a bez jakéhokoliv náznaku problému. Ať to byla dopravka, kriminálka, nebo obyčejný obvoďák z místního.

To, že jeden idiot z Plzně udělá něco, nejde generalizovat celý sbor. Je to trochu idiotské.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

jerry: vcelku úspěšně pochybuji, že máš ve sboru prokouklou většinu ;-) Ale zaštiťovat se většinou, je oblíbený “argument” demagogů.
Ano jistě, najdou se i tam kreténi - jako mezi prodavači, řidiči, učiteli, lékaři…
Nechci ti kazit iluze o neužitečných hajzlech, ale ať už kluci z OHS nebo prvosledi, jsou na místech často první a tak do příjezdu záchranářů resuscitují nebo vyvádí lidi z hořících objektů.
Ale chápu, že o tom víš daleko víc, než já.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

petr_riha píše: úte 12 bře 09:10Pokud máš pocit, že jsou všichni policajti vypatlaní, asi děláš něco špatně.
Neřekl bych vypatlaní, ale pozitivní zkušenost teda nemám.

Když vykradli babičku, tak v zápisu bylo více gramatických chyb než slov. Nevyřešili nic --> odloženo.
Když nám ukradli kamion plný zboží, tak jsem opicajtovi 5x opravoval zápis, protože nemohl pochopit postup: poptávka --> nabídka --> objednávka --> nakládka --> zmizení --> krádež --> odloženo
Vykradené auto --> "no to se tu stává" --> nevyřešeno --> odloženo
Byl jsem předvolán v případu karuselových podvodů --> vyšetřující vůbec nerozuměl problému. Když jsem mu to vysvětlil, stal jsem se hlavním podezřelým :-D

Přes ženu (pracovala na PMS) jsem se párkrát potkal s lidmi z kriminálky, protidrogového... To už je trochu vyšší kalibr a trochu "ostřejší" tužky. Kamarády bych si mezi nimi hledal ale marně.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Ne všechno funguje jako ve filmech. Ne všechno jde objasnit. A pak to odložit musí podle zákona.
Já mám mezi nimi hafo kamarádů - od obyčejných obvoďáků, přes ÚOÚČ, až po zásahovku. Normální kluci :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

Ja mám u PČR zkušenost asi jen s dopravákama a to dost různorodou. Od velmi rozumné dálniční hlídky až po dopraváky řešící dopravní nehodu, kteří během hodiny stihly lhát, snažili se mně vmanipulovat do výpovědi, urážet a následně mi podstčili podepsat náčrtek místa dh se slovy, že to nevadí, že to je nakreslený jinde, to je jen náčrtek přece, pravděpodobně jen aby si usnadnili uzavření šetření...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od honziss »

...aby následně poslali vyjádření so správního, kde se do těch lží zamotali natolik, že jim nedošlo, že jedna vylučuje druhou :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět