Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

paní asi kráva být může...ale neučil bych orla lítat. Já vím, jak na to, aby se to setkalo s pochopením na straně strážníků, potažmo PČR ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1554
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od abgx1 »

A co z toho kto bude mat
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Já nevím, ale mít v ulici zákaz vjezdu nákladních aut a prohánět se mi tam vesele náklaďáky, které notabene tu komunikaci značně ničí, asi by mě to trošku sralo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2334
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Při takových megaprojektech je obnova příjezdových cest (nebo celková rekontrukce okolí) v plánu. Při státních zakázkách dostane asi obec dotaci, při soukromých stavbách se na tom podílí investor (nebo to platí rovnou celý).

Co se "domkařů" týče, tak vždy potížistům / budoucím sousedům říkám to samé: Když se stavělo to vaše, tak to bylo v pořádku, co...

Často pro budoucí sousedy je nepřekonatelný problém blokace silnice (s možností to normálně objet, ale kdo chce psa bít....¨). A tuším byl to Herink (přesněji řečeno satelit), kde na mě přišel pán ze sousedního domu... A jen jsem mu řekl: Víte kde jsem stál, když se stavělo to vaše? Taky v silnici. Kde jste tenkrát byl, abyste mě postavil na svůj pozemek?
A byl klid
Chápeš to?
Ludvak
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: stř 26 dub 17:55

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Ludvak »

řidičBOB píše: pát 25 srp 17:39 Ludvak: v přímém směru nikdy nemají chodci a auta současně zelenou.
To je jasné, jen při odbočování, Ale i tak. Je to prostě matoucí. Někdy chodci zelenou mají, někdy ne, a pokud to z té pozice projížděnícího auta není videt, tak nastávají zmatky, kór když chodec vidí zpomalující auto, tak tam občas vběhne s tím, že mu to auto dává přednost... x_x
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2334
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

To je jasné, jen při odbočování, Ale i tak. Je to prostě matoucí. Někdy chodci zelenou mají, někdy ne, a pokud to z té pozice projížděnícího auta není videt, tak nastávají zmatky, kór když chodec vidí zpomalující auto, tak tam občas vběhne s tím, že mu to auto dává přednost... x_x
Ony to dělaj hlavně chytré semafory - není žádost od chodce, není zelená.
Spíš mi tohle vadí u tramvají.. Čekám, stojím, dávám ji přednost - a ona má červenou (Nusle)
Pak už ji teda ignoruju, a on se na mě rozjede (Poděbradská). Prostě totální bordel a nejednotnost

Prostě at má tram signál volno s auty všude nebo nikde

PS: Bavím se pouze o semaforech s plnými signály
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

A pak máš vesnice, kde si museli obyvatelé zaplatit silnici sami; jako třeba u nás.
Ale jasné, slibem nezarmoutíš.
Když už je tedy ten investor tak štedrý lidumil, tak by si alespoň ke své činnosti mohl zaopatřit příslušná povolení - a o tom je celá tahle polemika. Ale dokud vy za každý průjezd nedostanete dvojku, budete tam jezdit dál s hloupou výmluvou, že nelze jinak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2334
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Já včera odrazil pána, co se cpal přede mě z bus pruhu. Já nic, on promáčkel zadní blatník.

Chtěl 500, že jsem to udělal naschvál. Pak říkal že se splet, že jsem se taky někdy splet a mám být ohleduplný. Vysvětlil jsem mu tři jeho přestupky, a at si klidně PČR zavolá. Po chvíli trucování se sebral a jeli jsem každý dál.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2334
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB: Jenomže to je o tom, že ty tvé povolení na tom vůbec nic nezmění. Ta silnice se bude ničit pořád stejně

Jenom to komplikuje práci, protože se nedá moc plánovat kdo a kdy tam pojede a na úřadě nejsou nonstop a neumí udělat vyjímky operativně hned
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Tak ono se ta stavba asi také neplánuje týden předem, že?
Vždy mne fascinovalo, jak lidé umí nahodit z rukávu hned 1000 důvodů, proč to nejde. Ale ani jeden, jak by to šlo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět