Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2044
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od GeneHawkins »

Bože, to jsou moudra...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Truck Daškam píše: pát 30 zář 12:51 Taky když to někde neznáš a se zámkovkou (zase stavby) je na podobný cesty zvyklej a nepřijde mu to divný.
Ano, ale ne když má 20km do cíle :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Třeba hezky co popisuju je vidět tady. Jednou navigace ne, pak navigace jo..a pak vlastně ne. Že se tam dostanu se vědělo, protože X dní předtím tam byl s tandemem
Ale vím, že jsou tací, co by to vyřešili lépe...

Chápeš to?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Výtrus do kabiny v 4,00 mě velice pobavil. Kde se nachází ta rekreační oblast?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

M.Z: 20km je přes čáru no. Ale kdo ví jak to tam vypadá v okolí a odkud jel. To se od monitoru soudí lehce.
Že někdo jezdí není synonymum pro to, že jezdí dlouho. I já kdysi začínal.. Dneska už ty záludnosti navigací znám, tak to je jiná báseň než třeba i před 10lety
Navíc já jsem vychovanej klasickou mapou, takže kouknu do map (byť dnes na telefonu) a tuším jaká trasa bude nejlepší a co je totální píčovina. Dneska většina lidí netrefí bez navigace ani domu, o pochopení systému směrových značek se ani nebavím - když někomu řeknu "jeď furt po 603", tak v první vesnici nebude vědět

Byla to nějaká ves, snad ještě za Borem směr Rumburk. Ale vesměs mám podobný výlety rád.. Nevadí mi ani obrácenej extrém, jako je centrum Prahy. Jak někdo může jezdit stabilku z bodu A do bodu B a točit to furt dokola nechápu. Já bych za měsíc chcíp
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Kytlice, jsem vyčetl z komentářů
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

No tak jsem to neměl v ruce já.
Výjezd ze stavby, kde všude okolo stojej auta (kde nemají co dělat, zábor stavby). Ještě navíc si stoupl s Octavií před auto což byl ten problém... Už jsem odjížděl, vytáčel jsem se doleva okolo Octávie - a jak vyběhl zadek, tak jsem vyrval nárazník autu vpravo vedle mě

Což je vlastně zajímavý, že cokoliv jsem vždy měl - tak to bylo se špatně zaparkovaným autem. Ale co se mi líbí, že nehodovka od PČR v tomhle funguje dobře - vždycky jsem byl logicky viníkem já za 500kč (tam jiná možnost není), a těm špatně parkujícím to dali za 2000kč :-D

Ale co je zase smutný - když to stavba řeší, aby tam auta nestála, tak MP dá maximálně lísteček za stěrač a pošlou mistra víceméně doprdele, že to řešit (odtahovat) nebudou. Ale parkovat kamion na Václaváku, tak by to bylo v TV krimi, vrtulník ve vzduchu a řidič by se zpovídal před soudem...
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od petr_riha »

Se divím, ze jsi od toho neujel. Neměl tam co dělat, jeho chyba. Docela by mi to k tobě sedelo…
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

No, nebejt to komplikovanej výjezd, kde není pořádně vidět na silnici nebo tam mít poskoka co by to tam zavřel - tak bych se toho nejspíš nevšim, protože bych za to vzal.
Takhle jsem něco neurčitýho slyšel a zrcátko mi to prozradilo o co jde
Chápeš to?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Není žádná ostuda 3x vylézt, jestli to vychází, než tam pak 2 hodiny trdlovat s policajtama.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět