Stránka 1 z 268

Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: úte 22 úno 17:51
od Jose85
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011022001

D-Fensův článek a jeho vtipnost či nevtipnost nechávám stranou,ale zaujala mě ta šlapací sestava, v provozu to musí být úžasné ,vnější rozměry to má podobný osobnímu autu , jeden cyklista to asi moc nerozhýbe (odpor vzduchu je sviňa ),a navíc nemá šanci vědět ,co se děje za ním. A taky by mě docela zajímalo ,jak se na tom dává znamení o změně směru jízdy..

http://www.cykloserver.cz/aktuality/?a=30002587

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: úte 22 úno 17:53
od Caddy
jak by daval znameni...nijak....jako by cyklisty zajimala nejaka pravidla.....

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: úte 22 úno 18:26
od m_tsch
Jo, cyklista a pravidla, ohleduplnost a pud sebezáchovi se málo kdy sejde.

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: úte 22 úno 20:41
od trent
To je právě to, že cyklisti dnes zřejmě považují dávání znamení o změně směru jízdy za přežitek, protože tak skoro žádný nečiní. Obzvlášť ve městě.
Já mám na cyklisty svůj názor. Jednou jsem odbočoval na světelné křižovatce a když jsem se rozjel k přechodu, na kterém měli chodci již červenou, vlítnul mi tam cyklouš. Tak jsem zatroubil a ten kripl na mě ukázal prostředník. Kdybych nebyl v křižovatce, tak ho dojedu a dám mu tečku. A druhá historka se mi přihodila na chatě, kdy jsem zajížděl na zahradu. Vrata jsou v lehké zatáčce, ale přehledné. Potřeboval jsem si couvnout, kouknu do zrcátka a nikde nikdo, rozjíždím se a přiřítí se cyklista, zabrzdí stylem, že kopne do auta a do plotu. Pak skočil na kolo, přaštil opět do auta a jel. Tak jsem na něj zařval pár vulgárních výrazů a ten šmejd si myslel, že mi to snad půjde vysvětlit. Na zahradě bylo celkem dost lidí, tak nakonec uznal, že by to asi nevyhrál.
Ono se stačí podívat v sezóně k hospodám, jak jsou obklopené pestroberevnejma elasťákama, který daj 3 kousky a jedou dál.
Tolik mé zkušenosti s ohleduplností cyklistů.

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: úte 22 úno 21:07
od Caddy
takovych historek s cykozmrdy je denne....

treba dnes jsme cestou z prace byl svedkem toho, jak automobil na posledni chvili zabrzdil pred cyklousem kolmo jedoucim.....ten mamrd nebyl vubec osvetleny, ale jeste vyznamne po tom aute koukal a kroutil hlavou, snad i nejake gesto padlo. BYt o trochu blize, tak ho sundam, dedka.

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: stř 23 úno 07:11
od Smrťák
Cyklista je potencionální sebevrah. A socka. Protože 9 z 10ti v noci nesvítí,jelikož nemají 15kč na nejlevnější blikačku od rákosníků. Zabít málo

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: pon 28 úno 12:10
od Jose85

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: pon 28 úno 12:34
od Caddy
tak na ne :)

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: pon 28 úno 14:25
od řidičBOB
Bude vyznamenán?

Re: Cyklistické vlákno

PříspěvekNapsal: pon 28 úno 14:30
od HondaMan
Když to tu tak čtu, tak se půjdu projet :-)

...teď už si jen vzpomenout, kde jsem si nechal elasťáky :-D