Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16496
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Ne, to moje železo se hýbe beze zvuků.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 546
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Eda »

Ja sem vam ted jezdil v rajonu ale jen ty nejnudnejsi stezky, mel sem malyho za sebou ve voziku. Byli sme ubytovani v Jezernem ve Velkych Karlovicich a projeli stezky Karlovice - Vsetin i Horni Becva - Roznov. Povedlo se me tam aspon vsunout odbocku pres Milonovou abych trochu potrapil zenu a nakonec sem toho mel dost taky :D Hezky to tam mate
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 598
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Kavis »

Tak jsem si udelal radost a vyhodil penize za neco, na co poradne nemam cas :) Dneska prvni vyjizdka a velka spokojenost.

Obrázek
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4028
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Tenhle koncept mě baví. Hledat XCčko, tak by mě to lákalo. Pak napiš, jak ta zadní stavba funguje...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 598
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Kavis »

Po prvnich 35 km tezko delat nejake velke zavery, ale po primem presednuti ze stareho kola, ktere bylo taky karbon s karbonovou sedlovkou (prumer 27,2, kde bylo citit, jak sedlovka pracuje, tady je nesmysl 34,9), se zda, ze to neco dela. Je to vyrazne pohodlnejsi, na klasicke polnacce to min nakopava do zadku, ale samozrejme to neni xc celopero. Za me je ale obrovsky rozdil v tom, jak je to kolo jiste, kdyz to na te polnacce nebo v lese trochu vic rozjedes. Jel jsem z kopce neco pres 40 km/h a az jsem byl prekvapeny, jak to dokaze zehlit sutry a vymoly a nema to tendenci odskakovat. Kde jsem na starem pribrzdoval, pze prichazel intenzivni pocit, ze smrt je blizko, tak na tomhle to jde v pohode pustit a jakoby to rikalo dej mi jeste, tohle je nuda. Je to taky uplne jina geometrie a celkove pojeti. Kdyz jsem vyjizdel z baraku, tak jsem se malem nevlez do pootevrene brany. Sirsi riditka, kraticky predstavec jak na nejakem trailovem kole a predkopnutejsi vidle.. Uplne jinak se na tom zataci, ale zvykl jsem si rychle. Taky mi to prijde cele nizsi. Zatim jsem prijemne prekvapeny a mam pocit, ze si budeme rozumet. :)
Naposledy upravil(a) Kavis dne pát 26 črc 13:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2592
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Kavis: A zkousel jsi celopero nekdy? Za me ma teda ghost dost osobity design ...
Jinak ja musim pochvalit ceske zastoupeni DT Swiss - bottico. Trochu opaleny karbonovy rafek moji chybou o vyfuk dokazali vyreklamovat a dostanu novy :-). S DTckem jsem nikdy nemel problem, doporucuji jako kola :-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16496
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Hodně zajímavá zadní stavba, ať (nejen ta zadní stavba, ale celý bajk) slouží ke spokojenosti.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 598
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Kavis »

Ten design lidi dost rozdeluje. Me se to libi moc, par znamych to povazuje za vylozene hnusny kolo... Vyplety jsou asi jedina vec, kterou bych tam jeste chtel poladit, ale letos urcite ne. Stejne na to nemam moc casu, tak by se to ted blbe obhajovalo doma :) Ale DT rozhodne budou ve vyberu, az na to dojde. Celopero jsem jel pouze kratke testovaci jizdy - jednotky km. Jedno byla vlastne full verze tohoto a supercaliber. Supercaliber by mi sedel, ale tolik za kolo nejsem ochotny dat. Enduro, skakaci traily a podobne blbinky jdou mimo me, na to jsem moc velky posera, pokud jsi myslel takove celopero. :)
Naposledy upravil(a) Kavis dne pát 26 črc 14:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 598
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Kavis »

pavproch píše: včera, 13:44 Hodně zajímavá zadní stavba, ať (nejen ta zadní stavba, ale celý bajk) slouží ke spokojenosti.
Diky :)
Odpovědět