Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Kde jsi prosimte cetl ze se to nesmi mazat?
https://www.koloshop.cz/prisusenstvi/DT ... mIEALw_wcB

Namazal bych to touhle vazelinou na rohatky.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Je to JPP: Říkal mi to ten můj kolega.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

https://www.bike-components.de/en/Mavic ... ub-p54040/
Myslis, ze to mazivo delaji jen tak pro srandu kralikum? :-?
Ja bych radsi koupil to DT protoze ho je vic ...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Kuju za tip a názor. Budu ten názor teda muset kolegovi vyvrátit.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

To sem z toho jelenec.... zadní osu mám pevnou, 12*148 boost a mám tam "quick release" na jednom konci, na druhém je závit a matice (která přitahuje mj. i nosič šaltru k rámu) a na tý matici je napsáno M12*1 (neměřil sem ale závit).

Fčíl sem prohledával weby "pevná osa 12*148 M12*1" a nenašel ani jednu, všechny co sem našel byly sice 12*148 ale M12*1,5 nebo M12*1,75.... hledám blbě nebo tam fuckt mám takový atyp?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Tak jsem vcera holyma rukama zul TRS+ a nandal Mitasky, na dcery ruzovy SUP Fly 20 soupnul kratsi predstavec a sirsi (a hlavne rovny riditka) a na svoji hlavu koupil novou POC helmu :ymparty:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Lachende Bestien »

Mě v poslední době v oblasti cyklárenství poněkud zaráží výskyt čím dál většího množství cyklistek běžné "sportovní" ženské postavy (žádné basketbalistky nebo věstonické venuše), které na trailových mtbs s řidítkama širokýma jak Grand kanón sedí jak vosy na bombóně. Fakt celkem komický pohled.

@pavproch
25k za špice, 2 náboje a ráfky? Předpokládám, že budou aspoň pozlacené... :p
A jak se říká, "důvěřuj, ale prověřuj", takže kolegovi vynadejte za mystifikaci minimálně stovek lidí na fóru, kteří si přečetli a třeba též uvěřili příspěvku o tom, že se ořechy nemažou.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Stepan »

Je to POC dobrá volba? Když jsem byl mladý a nevybouřený, POC helmy byly braný za největší styl, ale reálně nesplňovaly žádnej atest :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Chjo no, do guvna, keré nesmrdí, sa nešpárá.

Bajk i po výměně kol krásně řadil všech 12 rychlostí. Neska ráno (než začalo scat) sem vyměnil řetěz (loni na konci sezony sem ho měřil, byl ještě fpoho i přes najetých ca 1000km, ale když nové 12-ti kolo, taxem tam dal i nový řetěz, ať to 12-kolo neprzním polovytaženým řetězem). Stejný typ řetězu, stejná délka (počet článků). A bajk přestal krásně řadit - ať to nastavím, jak to nastavím, tak vždycky buď neřadí pěkně dole (na malých kolečkách) nebo naopak nahoře (na velkých). Ale všech 12 řadit nahoru i dolů pěkně nebude. Mně mr*ne.

Že já blb do toho gabal....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:To sem z toho jelenec.... zadní osu mám pevnou, 12*148 boost a mám tam "quick release" na jednom konci, na druhém je závit a matice (která přitahuje mj. i nosič šaltru k rámu) a na tý matici je napsáno M12*1 (neměřil sem ale závit).

Fčíl sem prohledával weby "pevná osa 12*148 M12*1" a nenašel ani jednu, všechny co sem našel byly sice 12*148 ale M12*1,5 nebo M12*1,75.... hledám blbě nebo tam fuckt mám takový atyp?
Sem neska to zadní kolo ještě jednou rozhodil, abych tu osu přeměřil a je to tak, je to total atyp: nába je standardní 12/148mm ale celková délka osy je 171mm a závit je opravdu M12*1.

Čili nesehnatelné, budu to muset teda vymyslet jinak, aby ten "quick release" netrčel blbě do prostoru (a chytal se za větve apod.).

Potřeboval bych tu osu prodloužit nebo zkrátit o cca půl otáčky quickrelease = cca 0,5mm. Takže se du zavřít do garáže a "sochat" podložku s dírou 12mm, vhodným venkovním průměrem a tloušťkou 0,5 mm.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět