Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

honziss píše:
Vrooom píše:
honziss píše:Zacaly se prodavat Foxky MY22 a Foxky MY21 jsou ted zlevneny = Fox 36 na ceste :D :o)
Kde je mají?
R2-bike.com
Dik, ale koukam, ze furt za balik 1200-1300 EUR :D ... Navic ani 36 ve 170 neexistuje :-(
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Kdyz se tam zaregistrujes, tak ti poslou kod na slevu. 36tka stala pod 1100,-, v CR ji pod 36.000 nekoupis.

170 zdvih je jednoznacne na 38cku. Lineup u foxu se trochu posunul, 36ka od modelu 2021 je ciste trailova vidle.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

38 je na me asi prilis, 36 by stacila, ted mam lyrik a neprijde mi ze by se vyrazne kroutil.
Co mas vubec za kolo? Na co to davas?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Ty jo, a já si loni, dyž sem kupoval SIDa za necelých 23, myslel jak to není drahý spass.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

pavproch píše:Ty jo, a já si loni, dyž sem kupoval SIDa za necelých 23, myslel jak to není drahý spass.
No chtit se do toho vysypat, tak ext vidle by se mi libila :-)

https://www.fdfbikeshop.cz/vidlice/ext-vidlice-era-29/

Pry to chodi uzasne.

Nebo intend? :-))
https://www.intend-bc.com/products/intend-edge/

Na tech foxkach vseci mrci, ze se jim rozkrupe krk (a to i dost na 38 ...)
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Vrooom píše:38 je na me asi prilis, 36 by stacila, ted mam lyrik a neprijde mi ze by se vyrazne kroutil.
Co mas vubec za kolo? Na co to davas?
YT Izzo

36 mas alternativu k Piku/Lyriku 38 mas alternativu k Lyriku/Zebu. Mam tam ted Float 34 (ta divna OEM verze) a je to jednoznacne nejslabsi cast celku po tom co sem dal tuzsi kola. Normalne bych asi dal 34ku, ale abych dostal vsechny ty novoty co ma 36 uz od lo ska, tak bych musel vzit 22 model a ten je 1.300,-
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Ty jo, a já si loni, dyž sem kupoval SIDa za necelých 23, myslel jak to není drahý spass.
SIDa s horsim tlumicem sezenes uz kolem 590,-, ale to je jina kategorie :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Svezl jsem se na Jeffsym s Lyrikem Ultimate a tuha vidle je uplne jinej level zazitku, zvlast kdyz je to jeste naka verze s mensim zdvihem. Stejne tak upgrade kol a poradny gumy.

Premejslim jeste nad tlumicem, tam uz to takovej rozdil asi nebude, ale minimalne opticky by se mi tam hodil:

https://r2-bike.com/FOX-Rear-Shock-2022 ... m-metrical

:x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

honziss píše:SIDa s horsim tlumicem sezenes uz kolem 590,-, ale to je jina kategorie
pavproch píše:Neska byl první (a zároveň pro tuhle sezonu i poslední) výlet se SIDem, siduje přenádherně, v prospektu o vzduchové patroně Debon Air píšou "fastest in the world" a nekecají - má neuvěřitělně rychlé reakce na "drncání"
Mně ten (z určitého úhlu pohledu levný) SID stačí, co sem o něm naspal po prvním výletu, podepisuju i po (už asi) 30 výletech s ním.

(PS: Doufám, že nikdy nebudu mít možnost vyzkoušet tu zázračnou EXT vidli, protože pak bych ji určitě chtěl - do dneška sem nevědel, že něco takového existuje a nosil nos nahoru ze SIDa... :D )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

honziss píše:Svezl jsem se na Jeffsym s Lyrikem Ultimate a tuha vidle je uplne jinej level zazitku, zvlast kdyz je to jeste naka verze s mensim zdvihem. Stejne tak upgrade kol a poradny gumy.

Premejslim jeste nad tlumicem, tam uz to takovej rozdil asi nebude, ale minimalne opticky by se mi tam hodil:

https://r2-bike.com/FOX-Rear-Shock-2022 ... m-metrical

:x
Jako je pravda ze kdyz se to zvejka, je to naprd. Ja mel ledacos. Treba formula 35 byla trochu mekci, naopak uz pike mi prisel dostatecne tuhy (mel jsem ultimatku, ale 650), ted mam zakladniho lyrika select a pohoda (170mm 29). Spis je vyzva to vyladit tak aby to pres podporu nebylo prilis vyklepavajici :D ...

pavproch píše:
honziss píše:SIDa s horsim tlumicem sezenes uz kolem 590,-, ale to je jina kategorie
pavproch píše:Neska byl první (a zároveň pro tuhle sezonu i poslední) výlet se SIDem, siduje přenádherně, v prospektu o vzduchové patroně Debon Air píšou "fastest in the world" a nekecají - má neuvěřitělně rychlé reakce na "drncání"
Mně ten (z určitého úhlu pohledu levný) SID stačí, co sem o něm naspal po prvním výletu, podepisuju i po (už asi) 30 výletech s ním.

(PS: Doufám, že nikdy nebudu mít možnost vyzkoušet tu zázračnou EXT vidli, protože pak bych ji určitě chtěl - do dneška sem nevědel, že něco takového existuje a nosil nos nahoru ze SIDa... :D )
Bud v poho, ta ext vidle je na jiny kola, to by ti tam vubec nepasovalo (ma moc zdvihu a je prilis dlouha).
Odpovědět