Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Bajk je po servisu, zítra ráno by zase mělo být bajkovatelno, hurá! V hlavě už i mám plán kam, doufám, že pičasí a zdraví dovolí.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Ja uz mam taky smontovano. Nesehnal jsem adapter brzdy, tak jsem udelal trochu rosadu a vysledkem je 200 mm kotouc vpredu i vzadu :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Hned sem aji dva Sram XX1 X-Sync Direct Mount (6 mm, 26T) objednááál do zásoby.
Tak o5 sem napřed střílel a až potom mířil. Neska sem udělal pořádek ve skříni v dílně (kde mám naházené věci pro auta i věci k bajku) a našel sem tam ešče dva rezervní převodníky 26z (sem úplně zapomjél, jaxem je loni na zkoušku kupoval v Říši - bike-discount.de). Takže na bajku je nový + dva mám a dva sou na cestě = další bude potřeba koupit asitak 2024. Fčíl ešče abych nato myslel, že při příští výměně(ách) převodníků NEmám hned kupovat nový(é). Starý sklerotik. :D

Bajka sem fčera oservisoval dobře, neska na výletě fungoval jak švýcary. Fajny výlet, zvolil sem trasu s pozvolnějšíma stoupáníma (zato víc v bahně, no) takže tělo se (třetí den po sobě sem točil nohama) ani moc nebránilo, zato ve finálním sjezdu k chalupě (šotolová cesta rozebraná poslední průtrží mračen) sem lehnul, ešče že jezdím zkopce pomalu (starší pán na výletě), jen lehce kotoul do škarpy (a rozseklé/krvavé kuleno), bajku sem nic neudělal, šúsovat tam šede+ tak to byla držka jaxfiň.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
SamotZdeny
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 28 bře 14:52

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od SamotZdeny »

Lachende Bestien píše:@SamotZdeny
Na jakém typu byka vlastně jezdíte a brzdy "véčka" vám stačí ke spokojenosti? Nejspíš nebudete jezdit v mokru nebo třeba sněhu?
\m/
Ty jsi to přivolal!Minulý týden bylo ráno mokro,a brzdy s novými špalíky "kníkaly". Nadával jsem jako Pavproch...
Tak ráfek vyměněn, tím zmizel i vryp od šroubu.Prasklina nepotvrzena,ale kolo se nevlní, jsem spokojen.
Chtěl jsem vyšší řadu ráfku,než co tam byl.Bohužel bych musel čekat,ASI, tři týdny.
Takže ten samý typ,co jsem měl asi 10 let.Snad vydrží alespoň polovic.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak. Ráno bylo šedivo, ale nescalo, taxem vyjel. Sotva sem vyjel, tak začalo mrzgolit + proti mně jela mokrá auta se stěrači "on". Taxem to otočil, dojel dom v mrzgolení jak zpráskaný pes a... pak mrzgolit přestalo. Vyjet podruhé sem v sobě sílu a chuť už nenašel. Takže neska nic (bajk), jen byla místo toho zdravotní vycházka - samozřejmě po celou dobu ani kapka, dokonce chvilkama i slunko. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: tak po CZD začátek týdne holt zarvu šponu (prcovně) a ve druhé půlce týdne místo do prce pudu bajkovat.
Provedeno! :D

Neska ráno sem místo polemlesemloukou3 do prce točil nohama proti kopcu a bylo to fajné i dyž sem semtam někeho potkal (= nebyl sem tam sám, škoda no). Ani zima, ani hic, lehce pod mrkem. Po více než deseti letech sem chtěl zase projet jednu zkratku lesem a eeeee, už tak zarostla, že sem musel okolo po cestě, škoda no.

Fčíl oraz, zítra taky (prce) a v sobotu ráno (dyž pičasí a zdraví dovolí), tak už vím kam zase pojedu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Dneska jsem byl na projížďce na kole svedkem bezdušové ho zázraku na vlastní oči. Proriznul jsem přední plášť a mlíko to normálně zalepilo :) . Doma jsem to dofoukl a bylo po zázraku, 4b to neudrželo :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

jarka píše:Dneska jsem byl na projížďce na kole svedkem bezdušové ho zázraku na vlastní oči. Proriznul jsem přední plášť a mlíko to normálně zalepilo :) . Doma jsem to dofoukl a bylo po zázraku, 4b to neudrželo :) .
ono uz se leje mliko i do silnicnich plastu?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Mám tam gravelové tufo speedero a než se to řízlo, tak si to s tim mlíkem celkem rozumělo.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno sem stal extra brzo a dobře sem uďál - faaaaaaantastický výlet, příjemně chladno (fčíl jetam hicžebychsepic), daleko a vysoko (700výškových nonstop proti kopci - jen 2x sem vydýchával a 2x mě to shodilo bomocdokopca - oach!). Tělo se nevzpouzelo, prostě paráda. Na zítra už mám v hlavě taky plán, trochu míň náročně, radši no, halt starší pán....

EDIT: To sem zvjedaff, co z plánů bude - rosničky slibujou (tady u nás) už nad ránem bóřky.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět