Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Jen k tomu dodám, že řB má pravdu. A taky my staříci se snažíme problémy řešit hned/zavčasu/s předstihem, zatímco junioři to maj u ().() a řeší problémy až když nastanou a to ještě s donucením.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Stepan »

Klíčový je ovšem za jakých okolností.
Hranice mezi pečlivostí a bazirovanim na nepodstatnych detailech je tenká. Jestli dobře odhaduju, s čím děláš, tak chápu, že merite s jinou pečlivostí než my ;;)
Ne pečlivostí, přesností.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3973
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

janjan píše:nová generace je k tomu vychovávaná retardovanými rodiči, co nechávají svoje parchanty seberealizovat, dodávají jím neustále pocit vyjímečnosti a dokonalosti. Díky tomu pak může vzniknout něco jako "jůtubeři"... Dementi sledujou dementy. Tohle ale naštěstí hravě srovná nadcházející eko recese.
Jaký je rozdíl mezi youtuberem a "Ženou za pultem" nebo jinou komerční sračkou na nově/primě/...? Jaký je rozdíl mezi sledováním TV a YT či jiného online media?

Co je špatného na tom, že se člověk seberealizuje? Co je špatného na uvědomnění si své výjimečnosti? Líbil by se Ti více zástup flustrovaných u pásu ve fabrice?
2.9T RWD
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 528
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Eda »

Jak rika Stepan, zalezi na situaci. V nekterym oboru to samozrejme vadi, u kotouce na kole vetsinou ne..tam staci pridat pri stelovani ke kotouci kreditku, adekvatne pristelovat packu na riditkach a kotouc jeste nadela hodne parady. A jestli chcete srovnani tak jste jak mechanici co neumi opravovat ale jen menit dily :p
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

A mne zase prijde konzumni vyhodit funkcni vec jen proto, ze jsem liny vzit do ruk kleste :-P Misto 200 za kotouc radsi mohl koupit rovnac, kdyz uz je potreba utracet

https://naradi.heureka.cz/max-1-rovnac-kotoucu/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno mělo podle předpopiča být nijako až scavo. Ráno stanu a zoncna. Takže bajk, i dyž semi nechtělo. První půlhodina pohybu proti kopci bylo zase trápení, ale pak to přebolelo a bylo to fajn, akoráth těplo (ani zima ani hic), tělo fungovalo, cesty a cestičky skoro bez blata bo je sucho. Fajné tři foďky tělocviku. Akurváth sem asi (musím to ešče prohlídnout) probrzdil zadní brzdové desky až na kov a náhradní už mám víc než týden objednané ale ještě mi je neposlali (už sem urgoval). Takže zítra asi nic, i kdyby bylo náhodou ráno hezky, budu muset proti kopci pěši, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Kolik km ty destičky mají najeto?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Odhadem 20 výletů á 25-35 km, čili tak 500-700km celkem. Z toho jena si dva výlety v bahně (kdy zadní brzda trpí víc než za sucha)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od řidičBOB »

já se musím přiznat - letos jsem na tem ještě neseděl a vloni jednou :-( Jsem ostuda svého kmene :-( :-( :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

pavproch píše:Odhadem 20 výletů á 25-35 km, čili tak 500-700km celkem. Z toho jena si dva výlety v bahně (kdy zadní brzda trpí víc než za sucha)
Stejně je to ale málo. Mně vydrží násobně víc. Buď měkký materiál nebo moc brzdíš ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět