Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

mmira: nevím jestli jsi to viděl a nevyhovuje, ale možná jsi překouknul to co jsem dával nahoře: https://www.cyklobazar.cz/inzerat/37826 ... slx-9-9-kg. 27,5", lehký, necháš na to dát bezdušáky a bude to fungovat.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

dik za tip, ale vzhledem k rozsahu vysky 140 - 155 to imho bude male. navic by to pro ni byl vybavou overkill
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

To jsi to špatně pochopil, tohle je příklad - ti podobný postaví i na větším rámu. Mě už tam nabídly na MRX rámu s 29" kolama, pevnou vidlí a bezdušák za 25t, jen to vypadá že budu asi manželce kupovat elektro :( .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

aha...

elektrokolo jsem ji nabidl a malem jsem dostal panvi, ze neni stara baba a ze si doslape kam potrebuje vlastni silou
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Však moje taky něco ušlape, jen prostě u nás když chcem jet na jizerky tak je to minimálně 8km do kopce (přes 400 výškových metrů) no a to už je přeci jen pro ni dost. Já se nudím a ona lopotí. Ve výsledku jsme oba nasraní :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

mmira píše:nastesti vubec nerozumim tomu, o cem se tu bavite. ovsem tip na kolo pro zenu bych privital. vzhledem k tomu, ze ma necelych 160 cm, tak bud 26, max 27,5. v drtive vetsine casu jezdi jen po silnici, takze by to nemelo byt na uplnych balonech.

nejake rady?
Moje zena ma 164cm a rika ze nic jinyho nez velky kola nechce, protoze to jede, min to drnca a je to stabilni. Jako vosa na bombone ani nevypada, asi diky tomu malymu XS ramu.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak. Neplánovaně sem neska ráno zahájil bajko-sezonu - kupodivu při prvním výletu to i šlapalo proti kopcu (ale samozřejmě v půlce kopca mi došlo, no...), kuleno neprotestovalo (kuju... ^:)^ ) a prtel bolela (a bolí i fčíl). To zas bude potrat, než si zvykne... Ale jinak fajne, i dyž byla zima na pacinky (s rozedněním u nás i lehounce pomrzávalo).

A jak tu psal jerry (teda aspoň myslím,že to byl on), je v lese neskutečně sucho, tam kde se obvykle na jaře utápím v bagu, tak to fčíl práší za kočárem.... aspoň sem při prvním výletu nezasral bajka, no... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

jarka píše:Však moje taky něco ušlape, jen prostě u nás když chcem jet na jizerky tak je to minimálně 8km do kopce (přes 400 výškových metrů) no a to už je přeci jen pro ni dost. Já se nudím a ona lopotí. Ve výsledku jsme oba nasraní :) .
Jj, to znam, u mas to znamena neco podobnyho, nebydlis ve fojtce?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Jo to Fojtka je trochu jinej level - to je ještě víc krutý než od nás z Liberce :) . Minulý rok, jsem tam po letech párkrát jel a úplně jsem zapomněl jak brutální kopec to je - moc jsem si to utrpení užil :) .

btw: jsem už polovičce objednal crossový e-kolo tak jsem na to zvědavej, je to v nějaký ultra slevě. Mám v plánu jí na to dát jen tlustší bezdušáky (28x2") a místo odpružený vidle nějakou lehkou karbonovou a ještě nějaký blbosti. Ve výsledku by to mělo být ekolo s váhou kolem 18kg na pohodlných bezdušácích (baterka jen 13Ah, ale na ty naše vyjížďky kolem 50km asi ok).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Až vyrazí na e-kole, tak jí nestíháš. Kámoš koupil e-kolo ženě a pak musel i sobě, nedával to. Ale pokud nejezdíte spolu, pohoda ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět