Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
jayd
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: pon 06 čer 12:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jayd »

jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Modelový příklad: Vezu na zadním nosiči 2 kola, která jsem spolu s nosičem koupil před 5 lety. Zezadu mě někdo naboří a zničí kola, nosič a poškodí auto. Opravu auta zaplatí pojišťovna plně z povinného ručení viníka. Kola a nosič předpokládám také z povinného ručení. Ale bude plnění kráceno o amortizaci?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Nikdy sem se o 27,5" mtb nezajímal, ale dycky sem si tak nějak podvědomě myslel, že 27,5" je "nobl"= extra drahá kategorie bajků... fčíl na mě v telce jukla reklama jednoho sportovního řetězce s 27,5" mtb v posezonní slevě jen snad za osmičku.... Takže sem si to myslel blbě (a su zase o něco chytřejší).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od denis »

Na jar som si kúpil "nobl" bicykel za 430€ v Decathlone. Trafil som?
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Rozhodl jsem se pres zimu ladit skills na pumptracku a bikrosce a objednal si dirtjum bike x_x

Tak update, DJ bike nebude, YT nestiha :((

Kazdopadne tento vikend probehla uz po 6te v rade zase Tocna, oba kopce a opakovani ma sve vysledky, uz sjedu to, co se predtim bal i sejit, odolava uz jen mala cast Obesence :ymdevil:

Jinak jsem si na domaci trening koupil balancni prkno a supr vec. Po 4 tydnech jsem z par vterin rovnovahy na skoro 15ti minutach :ymparty:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Před chvílí mi přistál mail od aliho expresu - že prý jestli nechcu tiťaňové šrouby na svůj bajk (šaltr a brzdy) .... pár Ti šroubů už tam mám, ale i tak sem v tom mailu kliknul na odkaz a chvílí brouzdal po alim.... ty woe, f tym tiťaňu tam ale toho je na výběr.... ale ne, budu na sebe tvrdý, nic se objednávat nebude! Nicméně mě to i tak docela zase seplo ve škebli, že si už fuckt přeju aby bylo těplo a bajkovatelno.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Honza42 »

Přesně. Titanem se musí šetřit. Aby bylo na šrouby do kostí, až spadneš.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak. Kdo je připraven, není překvapen (až/jestli přijde jaro a zruší nám omezení sportu jen na katastr obce) - přes víkend dám do richtiku bajka (nový zadní plášť a čerstvé NoTubes do obou kol) a pak už budu vyhlížet.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak. Kdo je připraven, není překvapen (až/jestli přijde jaro a zruší nám omezení sportu jen na katastr obce) - přes víkend dám do richtiku bajka (nový zadní plášť a čerstvé NoTubes do obou kol) a pak už budu vyhlížet.... :ymhug:

EDIT: To zas bude bolet prtel, než si zvykne... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Nemáte někdo nějaké schopné MTB navíc? Potřebuju kolo na cca 3 měsíce a jezdit na festce dál než pro rohlíky do vedlejší vesnice se mi nechce :-D
2.9T RWD
Odpovědět