Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Ty klopenky pod Tourou sem jel na bajku taky (jsou značené jako modrá), ale zato potom z Cretes priam dole (černá jménem "Fury") a jak píšu dolů do Venoscu (taky značená jako černá) to sem si nikdy netrouf (a už ani netroufnu) - klobouk důle, jak to tam valí.

Jinak zpět k reportu ze fčerejška - dnešní pokračování: Jo, jo, jo a ještě jednou jo! Starý člověk nepatří ještě do starého železa, neska zase na Kopec, z druhé strany - a tělo to dávalo, dokonce možná líp než fčera. Oach, páni dochtoři (nejen onko-hemato ale i kolenář Dr. Kocián) - KUJU.

Sedlo neska zase začalo lupat, taxem ho hned po návratu zase promáznul. Doufám, že zas bude chvíli klid.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Pp jeste nam tu chybi ten drzkopad :-D

jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Jedno velký mraveniště.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Tak nějak to vypadá, když se sejde hodně cyklistů (proč mě to nepřekvapuje).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1940
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Lachende Bestien »

Není nad riskování vlastního zdraví ve velmi společensky přínosném konkurenčním boji s hromadným startem o to, kdo dříve překoná na byku při sjezdu z prudkých svahů vzdálenost z místa A do B. :(|)
To zúžení se zatáčkou snad ani nemohlo být umístěno vhodněji pro podobné situace.
Doufám, že profil tratě a způsob závodu nijak nezmění a diváci si i příští rok budou moci užít této grotesky. :ymparty:
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od northwind »

jerry píše:Jedno velký mraveniště.
Něco podobnýho, ale v mnohem menším rozsahu (200 jezdců) se jezdí každej rok ve Špindlu ve Svaťáku po červený, dělá to tam Red Bull a v cíli to občas vypadá podobně B-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska (i dyž ňa, starobu, fčera fiklo v zádech tak, že se čmůžu otočit ledak celý... :D ) sem poránu před deštěm co na nás de od Z, vyrazil na bajka. Fajne i dyž sa tělo zase bránilo pohybu proti kopci, ale co už. Hlavně že možu.

Ale mám zážitek - přejel sem bajkem šiškohryza, přes wocas, blbec jeden před mnou křižoval přes cestu, já šúsoval dolu z kopca po šotolu, taxem brzdil nemoh/nechtěl (abych nelehnul) a .... blbě si to spočítal, přejel sem mu předním kolem wocas - ale odskotačil hned na vedle stojící smrk, takže to asi přežije, no.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

pavproch píše:
už zase (jako každý rok toudle dobou) radioamatéři - stavijou tam ty svoje stožáry a vysílače - prý sa z Radhoště za dobrých podmínek dá dovolať až k protinožcům.
Jeden mi 14 dni zpet povidal, jak pote, co se postavila po hrebeni nova cesta, tak uz nedostavaji povoleni tam prejet (absurdni), tak si vyridili vyjezd po zelene. Avia na lane za V3S a pry prekvapive vpoho :)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Márfy funguje. :D

Neska ráno sem stal a (překvapivě) nechcalo (ale šedivo bylo). Takže snídaně, kafe a bajk. Tělo sa neska až tak moc nebránilo pohybu proti kopci, taxem se do toho "zažral" a zajel "daleko" bez ohledu na šedivo. A dyž sem byl od chalupy nejdál (a za kopcem) tak začalo.... chcát. Dost. :D

Naštěstí jen lokálně a na chvilku, sem zrovna makal proti kopcu lesem, takže to hlavně chytly stromy a já jen trochu. Pak přestalo, ale to už sem byl (skoro) durch. Takže návrat domů - naštěstí z kopca čili rychle i naneštěstí z kopca, čili kosa. Pak půlhodina v těplé sprše. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Btw, za ty 4 roky, co sem bajka (z donucení - ref kuleno) vynechával, sem úplně zapomjél, jak rychle se na ňom vojíždějí gumy, speciálně zadní. Neska cca 15-tý, možná 20-tý výlet (dohromady určitě ne víc než 500km) a vzorek vzadu už je "slabší".... taxem hned jednu (stejnou) šwalbinu (racing ralf, rear) objednal (a kupodivu první odkaz na sexšop, který mi gůgl vyhodil, mi nabídnul mimořádnou 52% slevu.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět