Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska sem v očekávání hicu stal o dost dříf, snídaně, kafe a paxem už točil nohama proti kopcu. Očekávání nezklamalo, ráno nebylo vůbec chladno a druhá půlka výletu (naštěstí už bez velkých/dlouhých stoupání) už byla vyloženě v hicu, fčíl je tam na padnutí. Ufffff.

Křasny výlet, neska sem zvolil cestu "proti srsti" (hřebenové trasy kterou sem "po srsti" jel letos snad už 5x) a bylo to křasné i dyž v tom hicu se nohám už moc točit nechtělo a bolelo to.

Zítra repete (= brzo ráno bajk), trasu mám v hlavě, uvidíme jak moc bude tělo protestovat a jak to bude s těplotou (má být zase hic jak ve vrcholném čebrenci).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak repete bylo a sem z něj vyloženě nadšený..... nebylo ani zdaleka tak (pocitově) horko jak fčera (ale chladno rozhodně taky ne, i v šest ráno těploměr ukazoval číslo začínající 2) a tělo nejen že neprotestovalo, ale vyloženě ochotně točilo nohama (i dyž sem asi 3x tlačil bajka proti extra prudkému/kamenitému, ale stím sem počítal). Fajný výlet nahoru dolů masivem Radhoště (bez výjezdu na vršek nebo k soše, s tím sem taky počítal). Prostě neska výlet na 1* . Hurá!

Tak, fčíl rest (nežebymě nebolely nohy, no), propocené cyklo-hadry prošly prčkou a fčíl už sa suší, oservisovat (vyčistit a namazat) bajka a budu sa těšit na točení nohama příští víkend (v týdnu se ai neurvu z prce).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Reaguju se zpožděním od dvou kukund do dvou let, ftymto přypadku asi 4 hodiny.... kura, já su (musím být) vděčný za NoTubes - neska sem kus cesty projížděl hustým ostružiním (ca 300m) a díky NoTubes sem to vůbec neřešil až tak, že sem si zpoměl až fčíl, po výletě. Hned sem byl zkontrolovat tlak v obou kolech a drží... God bless NoTubes.... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Zítra ráno má být prudce bajkovatelno (křasně a chladněji), plán v hlavě je (dokonce ve dvou variantách), bajk nachystaný, tak doufám žeto klapne. Kéžby.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska bylo opravdu prudce bajkovatelno, akoráth chladnavo (ani později před obědem se neudělal hic, ale zima taky nebyla) a křasně. Pěkný výlet i dyž se nohám neska moc nechtělo točit (to co normálně vyjedu s jedním vydýcháním neska byly zastávky tři, ale co už).

Plán na zítra v hlavě je (a to, že bych měl jet dost daleko od chalupy vs. možné bóřky = žebych letos poprvé tahal z flašky shake-dry?) Doufám, že ne, bóřit by (snad) mělo až odpoledne, to už budu z5 doma. Hezky!

Po opravdu dlouhé době (týdny až měsíce) sem neska zase potkal v opravdovém horském terénu (nahoru-dolů po hřebenu) 4 mtb-bajkery, co nepálili elektróny, ale šlapali pěkně za svoje - jako já, teda úplně přesně dva bajkery a dvě bajkerky - hezky!

Jo, a kuleno sa ozvalo - lehce - hned na začátku, paq už byl klid, zpoměl sem si na něj až fčíl (= už zase pobolívá). Takže taky hezky, že dá při sportu pokoj.

Prostě neska (skoro) samá pozitiva a sociální istoty. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Ty jo, neska to byl ale křasny výlet - dlouhý a daleko od chalupy. Ráno bylo jak fčera - chladnavo a křasně, tělo se nebránilo pohybu, kuleno nebolelo, prostě supr!

A nikoho (opravdu nikoho) sem nepotkal, prostě křasa. Akurváth teda okolo Martiňáku žluté fábory a papírové šipky ukazující směr (asi se tam fčera jel nějaký MTB závod a neuklidili to po sobě).

Jediné mínus, že součastí trasy byl (plánovaně) dlouhý trailový úsek (pěší stezka plná kamení a kořenů nahoru/dolů) a (neplánově) sem byl neska (už zase - starší pán po nemoci) na štíru s rovnováhou a vůbec technikou jízdy = na těch pár kilometrech trailu mě to asi 20x shodilo, no....

Bajk umytý, zítra ho namažu a budu se těšit na příští výlet (žeby ve čtvrtek byla píchačka prce?!? :ymhug: Dříff ne, má scať.)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Ani jsem to sem nepsal, ale teda smekam pred lidma z Rychlebskych stezek, trail jestrab je fakt senza. Muselo to dat neuveritelnou praci :-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch fčera na OF.cz píše:To sem zvjedaff, jak ráno bude - předpopičají všelijak.
Ráno bylo milé překvápko - místo "všelijak" komplet modro a slunko, sic chladno. takže byl bajk, trasa v max variantě = 3.5hodiny točení hohama (+ takže už mi zbývá z letošního seznamu kam jen jeden cíl k odškrtnutí, po něm už budu sezonu enem tak došmrdlávat....), tělo fungovalo (nebolelo), sousedovic hyena po mně nevyjela dyž sem kolem ní dojížděl dom. Takže vlastně dost pozitif, nějaké pehy na křase tam ale byly:

a) všude plno lidu - houbařů s košíkama
b) opět začlo období "každý výlet = následné mytí bajku od baga hadicou s třískou" + celý člověk jak prasca = "vysvlečeš se na terase a domů mi ty zasfiněné hadry netahej"
c) za ty dva měsíce "letního" ježdění na suchu sem úplně odvyknul bahennímu prokluzování a podkluzování na každém šutru/kořenu = snad 10x mě to shodilo, naštěstí sem to dycky ustál čili ne držkou do země
d) bude třeba sa už zase víc oblíkat - ráno jak sfítilo slunko, taxem to vyhodnotil jen na dlouhé podzimní třiko + kraťasy + letní boty sic s hrubou fuseklí a byla mi po hodině až dvou zima od kulen dolů + ešče že sem si vzal s sebou pws prsťáky (rukavice) - i tak opět byly po příjezdu dom bílé/tuhé dva prsty a část dlaně pr. ruky.

Celkově ale tak nějak nadšení z výletu, hurá!

Mno, uvidíme jak zítra ráno, zase slibujou "všelijak":
Počasí přes den (07-24):
Zataženo až oblačno, na většině území přeháňky nebo déšť,
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Jo, a starší pán na výletě neska proti kopci předjel dva na celopérech (bez baterie), zkopce mito předjetí ale hned vrátili i s úrokama (čím sem starší, tím víc sa zkopca bojim= pomaleji).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Zítra je sobota, tady u nás na východě má být ještě pořád hezky baboleto, plán v hlavě kam taky je, doufám žeto klapne a že si budu moct odškrtnout poslední z letošních cílů bajko-výletů. Kéžby.
Klaplo to, baboleto bylo/je, cíl výletu (Kamenárka, Velký, Malý a Zadní Javorník) poježděn, můžu si to škrtnout z blbníku, tím mám pro letošek splněno a fčíl už budu jenom dodýchávat sezonu. Uvidíme, jak dlouho ještě, doufám, že bajkovatelno bude až do (konce) říjence.

Ref blbník - ty jo, ešče 2 výlety a budu (už zase) měnit řetázku.... halt servisní in(g)terval... :D

Na tu Kamenárku je závěr strašně dlouho po více-méně strmém hřebenu, celé ale sjízdné (= 26/50, funět fest a nevzdat to) - sem pod tím strmým dojel na dohled pár tůristů a pak celé to strmé je nebyl schopen (já 26/50, oni pěšky) dojet a předjet, až úplně na vršku - pozorovali mě celou dobu jaxem za nima funěl a poté cosem je dojel, sem byl pochválen, že sem dost zarputilý..... :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět