Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Tak. Kdo je připraven, není překvapen (až/jestli přijde jaro a zruší nám omezení sportu jen na katastr obce) - přes víkend dám do richtiku bajka (nový zadní plášť a čerstvé NoTubes do obou kol) a pak už budu vyhlížet.... :ymhug:

EDIT: To zas bude bolet prtel, než si zvykne... :ymhug:
Ja jezdim letos celou zimu, ale jak bylo hodne snehu, tak jsem asi mesic na kole nesedel a stejne me bolelo jak kdybych na nem nejel pul roku. Kamos mi radil nakej znecitlivujici gel, prej se to da normalne koupit v lekarne, tak to muzes zkusit :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Nebo nejaky lepsi cyklotrenky?
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

HondaMan píše:Nemáte někdo nějaké schopné MTB navíc? Potřebuju kolo na cca 3 měsíce a jezdit na festce dál než pro rohlíky do vedlejší vesnice se mi nechce :-D
To sis jako pořídil Festku, nebo co??? Jaký model?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak. Bajk je ready a.... předpopičasí je celý týden dopředu zima/škaredě. Tak ho zase schovám do garáže.... :ymhug:

EDIT: Jaxem projížděl bajka okolo chalupy, aby se v pláštích pořádně rozlila nová náplň NoTubes, taxemito velmi líbilo, už se začínám těšit, až nastane doba točení nohama.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

jarka píše:
HondaMan píše:Nemáte někdo nějaké schopné MTB navíc? Potřebuju kolo na cca 3 měsíce a jezdit na festce dál než pro rohlíky do vedlejší vesnice se mi nechce :-D
To sis jako pořídil Festku, nebo co??? Jaký model?
Ne, jen festku. Rám Favorit Giro D´Italia, úzká rovná řidítka, vysoké bílé ráfky + bílé pláště, bez brzd a pevný převod bez volnoběžky...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Aha, tak to jo. Se v těhle označeních nevyznám. Sem hned viděl Festka Rover :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Kavis »

pavproch píše:Tak. Bajk je ready a.... předpopičasí je celý týden dopředu zima/škaredě. Tak ho zase schovám do garáže.... :ymhug:

EDIT: Jaxem projížděl bajka okolo chalupy, aby se v pláštích pořádně rozlila nová náplň NoTubes, taxemito velmi líbilo, už se začínám těšit, až nastane doba točení nohama.
To ja uz vyjel. Aspon kratka vyjizdka na ladeni "nove" vidlice a zajeti brzd. Diky PP :)
Obrázek
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Dneska jsem v sarce potkal ciziho typka, poradil mu jak na dropy trailu z vyhlidky dolu a on me naopak naucil dat dvojak v rokli na kterej jsem se jezdil jen koukat poslednich 6 mesicu. Genialni odpoledne :-bd
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

:-bd
Pravda vyděsí
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Vozite nekdo karbonovy kola na biku? Nejde mi ani tak o nizsi vahu, ale libi se mi predstava vetsi tuhosti kol/citelnosti/ovladatelnosti...vsichni vsude rikaj jak je to skvely, ale ja bych chtel vedet jak moc je to pravda. Mavic zacal davat na modely od 2021 dozivotni zaruku dokonce... :-?

https://www.koloshop.cz/vypletena-kola- ... -2021.html
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět