Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

SID je dobrej, malo ktera vidle tak funguje pri ty vaze. Pike nebo Lyrik by byla prvni volba asi, ultimate se dal sehnat uz kolem 750, ale nejsou a nebudou..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Ultimatka byla fajn, ja mel tu sedivou a k ni i sedy ram, to bylo hezky kolo a fajnove kombo :-)

Obrázek
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Pekny! Co je to? Spesl Enduro?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

To byl ibis mojo hd4 - 650b kolo. Teď jsem si pořídil spešla enduro 29er, na mejch 186 to sedne líp :-)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Vrooom píše:To byl ibis mojo hd4 - 650b kolo. Teď jsem si pořídil spešla enduro 29er, na mejch 186 to sedne líp :-)
Dobra volba :ymapplause: to kolo je tank a pritom univerzal na vsechno. Byl jsem z jara na trutnov trails, na kempu s nakym trenerem co ho mel. Sice starsi, ale matna/leskla cerna, na ohlinsu, neskutecne sexy stroj.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

honziss píše:
Vrooom píše:To byl ibis mojo hd4 - 650b kolo. Teď jsem si pořídil spešla enduro 29er, na mejch 186 to sedne líp :-)
Dobra volba :ymapplause: to kolo je tank a pritom univerzal na vsechno. Byl jsem z jara na trutnov trails, na kempu s nakym trenerem co ho mel. Sice starsi, ale matna/leskla cerna, na ohlinsu, neskutecne sexy stroj.
Toho mel driv kamos. Kolo ok, ale ohlins pry des, servisuje jen spesl a raketa za servis a ani to nijak zazracne nechodilo, ted ma factory fox a nebe a dudy :-). Byl rad ze se toho zbavil. Chtel tu novejsi verzi co mam ja, ale nebyla, tak ma banshee.
Novy ma 170mm, dlouhy a podkoply. Ale zaroven jede hodne fajn do kopce a je i hravy na skakani :-). Jsem max spoko.

Obrázek
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

:-bd

...jinak 36ka ted dorazila, je monstrozni a nadherna :x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

honziss píše::-bd

...jinak 36ka ted dorazila, je monstrozni a nadherna :x
Bral jsi GRIP2? Gratulace. Ted muze zapocit hledani bajneho optimalniho nastaveni. Ma to 4 tocitka, pak jeste tlak, objem. No to si vyhrajes :D ...

Na ibisu jsem mel X2ku tlumak, slo si s tim dost vyhrat :-) Clovek furt premysli. A nemel bych pridat click LSC nebo HSC?! A ted pojedu takovou trat, mozna povolim, tady zase pridam :) ...
Je to super hracka pro hracicky. To urcite pokoukas hromadu hodin YT videii s "how to setup fox suspension".
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Ty jo, tak to tím tuplem ta foxka není nic pro mě. Já mám nejradši jednou nastavit (tlak vzduchu v patroně) a pak na to už nešahat. Pokud možno nikdy. Ano, jsem zpátečník a konzerva.

U SIDa to tak mám - před první jízdou s ní (loni) sem tam fouknul 4.5 atm a dodneška (ca 30 výletů) sem na to nešáh. Tak to má byť. :D

Neska byl ke mně ten nahoře neuvěřitělně přívětiff (čti řídil se málem na minutu přesně tím, co mu nakázali fčera v předpopičasí na čété1) - podle modelu mělo začít scát v jedenáct a začalo v jedenáct. A já byl ve 3/4 na jedenáct doma z výletu (to už tam hřmělo). Hezky!

Křasny hřebenový výlet, ale v tom hicu (v noci u nás těplota nespadla pod 24) nohy a pajšl v dlouhých stoupáních vypovídaly poslušnost (asi z přehřátí), taxem holt zastavoval na vydýchání častěji než mám ve zvyku. Nojono, starší pán na výletě, nejedu přece TdF.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Sel jsem opacnou cestou a nejdriv shlidnul ty hodiny videi na YT. Nejlepsi kanal ma primo FOX, jmenuje se to DIALED (hahaha), kde Jordi Cortes (dvorni ladic foxu) rozebira s jezdcema SP kazdou jizdu a pak klika a vysvetluje proc. V jednom videu rika, ze idealni by bylo pridat 1 klik na HSC v pulce trati - v tu chvili jsem pochopil ze Grip2 nechci a objednal Fit4 :D

Stejne jezdim kompresi skoro furt uplne otevrenou, bude mi to ladit s tlumicem a snaz najdu dobry nastaveni, ktery bude fungovat za vetsiny podminek. Tocit 4ma koleckama, resit k tomu tlak a tokeny, to by mi asi jeblo.

Nicmene doporucuju ten kanal projit a shlidnout videa o nastaveni, je to sakra poucny a ja treba do minulyho tydne vubec nevedel, ze pro namereni spravnyho SAGu nesmim sahnout na brzdu, tady je uplnej zaklad: https://youtu.be/GPQnjSe6rdw
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět