Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše:kolik nás ti cyklozmrdi stojí peněz...
http://domaci.ihned.cz/c1-51348340-200- ... ko-dalnice
Já bych hledal chybu jinde než u cyklistů :|
řidičBOB píše:byl bys v televizi... Vrah v černé Audi! A beztak máš určitě i kmotrovskou RZ :D
Vůči goesově husto Audi byl i Trpišovského Mercedes hezký a nevýrazný vůz :-q
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od řidičBOB »

HM: musíš to vzít od pudla: kdyby nebylo cyklozmrdů - nebylo by potřeba stavět cyklostezky, které zrovna tady v těch místech nikdo nepoužívá a cyklozmrdi jezdí po silnici.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Spíš mi šlo o to, že kdyby cyklostezka byla postavena "normálně", tedy za 1 - 2 mega, tak by to nikomu nevadilo...
Za 18 mega by mohla být i s jezdícím pásem, aby cyklozmrdi nemuseli ani šlapat :|
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od goes »

HM: divas se na to blbe a typicky. Kdybys mel stavebni firmicku, znameho na urade a priklepl by ti tu zakazku, mluvil bys jinak. Proste mluvi z te kritiky zavist, ze ten byznys udelal nekdo jiny.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od řidičBOB »

já myslím, že tohle není dobrá reklama pro nějakou malou firmičku (v tomto případě živnostník)... Takže 18mio v kapse dobrých, ale jinak to může zabalit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vana »

goes píše:... nicmene musim rici jednu vec, co zaziva kazdy cyklisto-ridic. naprostou zmenu nazoru a chovani pokud jsem ridic nebo cyklista :) jak sem ridic, jebu cyklisty a delam jim naschvaly, kdyz sem cyklista, delam to same ridicum....
tak to teda ne
jestli mi zpoza volantu pijou krev cyklisti co se motaj na hlavních tazích, nikdy by mě nenapadlo to dělat taky
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

IMO je to od goese zase jen provokace. Pokud ne, tak by zasloužil dostat přes držku... :ymsick:

O cyklistech, kteří jezdí po frekventovanějších tazích si myslím své... a ni pěkného to není...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od goes »

HondaMan píše:IMO je to od goese zase jen provokace. Pokud ne, tak by zasloužil dostat přes držku... :ymsick:

O cyklistech, kteří jezdí po frekventovanějších tazích si myslím své... a ni pěkného to není...
ano, vse co se ti nelibi oznacime za provokaci. vazne uz bys mel navstivit nejakeho lekare. Proste chovam se tak, jako vetsina lidi. to co zrovna delam je to spravne a ti co mne negativne ovlivnuji jsou ti spatni. Naprosto bezny stav. Jen je rozdil v tom, ze ja to napisu nahlas a ty si budes hrat na slusneho.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Nevidím jediný důvod, proč bych měl někoho někde vysírat? Možná že u Vás na východě je to normální, ale mě to tak teda nepřijde. Pokud se chováš tak jak píšeš, tak jsi pouhopouhým ubožáčkem...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od goes »

Ja taky pro to vysirani nevidim duvody, jen priznavam, jak to realne jde. A hrat si na svateho zkusej u tech, co te neznaji. mazlíku
Odpovědět