Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

honziss píše:
jarka píše:Dneska jsem byl na projížďce na kole svedkem bezdušové ho zázraku na vlastní oči. Proriznul jsem přední plášť a mlíko to normálně zalepilo :) . Doma jsem to dofoukl a bylo po zázraku, 4b to neudrželo :) .
ono uz se leje mliko i do silnicnich plastu?
do galusek odjakziva ;) taky mam ted na jednech kolech diru zakepenou mlikem a tak 8 to jeste udrzi, vic ne
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Jaxem dostal ve vlkně o m4Zlikovi radu UltraSeal, taxem ty mlíka (nejen do automobilních) do pneu fčíl proštudil na webu a ... na bajku používám NoTubes (bez přívlastků) a max spokojenost, ostružiny a j. pichlavý bovdel už rok neřeším (je ale fuckt, že "průřez" z boku pláště mě už delší dobu nepotkal, zaplaťpanbu). Neska sem ale na koloshop.cz našel NoTubes s přídomkem "race", u kterého píšou, že tam je přídavek nějakých vysocestrukturovaných molekul čico a prý to utěsní díry až do veliskosti 6,3mm. Ty brďo, jestli je to pravda, tak až dopotřebuju tu svoji pixlu NoTubes, tak asi tu "race" koupím.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Jaxem dostal ve vlkně o m4Zlikovi radu UltraSeal, taxem ty mlíka (nejen do automobilních) do pneu fčíl proštudil na webu a ... na bajku používám NoTubes (bez přívlastků) a max spokojenost, ostružiny a j. pichlavý bovdel už rok neřeším (je ale fuckt, že "průřez" z boku pláště mě už delší dobu nepotkal, zaplaťpanbu). Neska sem ale na koloshop.cz našel NoTubes s přídomkem "race", u kterého píšou, že tam je přídavek nějakých vysocestrukturovaných molekul čico a prý to utěsní díry až do veliskosti 6,3mm. Ty brďo, jestli je to pravda, tak až dopotřebuju tu svoji pixlu NoTubes, tak asi tu "race" koupím.
Mam tam ted notubes race a zatim dobry. Ale pocitam ze bude rychlejc cuckovatet a vysychat..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Je fuckt, že ten můj "obyčejný" NoTubes má (po nalití do pláště) časovou výdrž značně lepší než o něm píšou (= nedegraduje) - do pláště sem ho nalil loni v létě, pojezdil s tím víc než půlku sezony, pak bajk celou zimu stál v garáži a letos na jaře před sezonou sem měnil ventilek (= musel sem plášť polo-sundat z ráfku = viděl sem dovnitř) a to mlíko v něm bylo (vzhledově) stejné a stejně tekuté jako čerstvé mlíko z pixly.

Takže vlastně nevím, esli ten "race" chci když sem s obyčejným NoTubes spokojený.... (pichlavosti typu ostnaté ostružiny to řeší spolehlivě a dyž bych - doufám, že to nepřivolám - proříz plášť z boku, tak holt dojdu pěšky dom s bajkem v náručí) :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Na ty mensi defekty typu proseknuti k boku o sutr a rezny rany vozim dynaplug racer kit, coz jsou takovy vetsi knoty atypickych tvaru co prekvapive dobre fungujou i vetsi diry. Neni to nejlevnejsi, ale furt lepsi nez do mlika patlat dusi a tahat se s ni.

Jinak v sobotu jsem dal po sedmy letos klinovec a zacina bejt znat progres - na nemecky uz to prestava bejt "tvl kudy ted" a zacinam vymejslet jak kde co lip, rychlejc a zjistuju ze obcas je rovna lajna po vizualne horsi stope ve vetsi rychlosti vlastne uplne nej reseni :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:.... což mě vede k tomu, šmarjá, já bych už zase točil nohama.... :bike:
Takže zárodek plánu: zítra zarvať šponu fprci (jakože tam mám v plánu jednu extra důležitou poradu) a ve čtvrtek ráno místo prce..... kéžby.... pičasí má být (ráno) bajkovatelné, odpoledne hic, ale bez bóřek. Jo, plán je na světě. :D /
Plán splněn! :bike:

Neska ráno místo prce křasný výlet ve velmi příznivém pičasí (ani zima, ani hic, ani ďusno) jen to po včerejší bóřce lehce čvachtalo/klouzalo, no. Ale nikde sem sebú neyebnúl, i dyž to asi třikrát bylo taktak.

Jj. tento způsob trávení prcovní doby semi velmi líbí.... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Jak píšu ve vlkně o m4Zlikovi, tím UltraSealem sem dost zbabral při práci, takže mám srovnání - zatímco NoTubes (bajk) je opravdu mlíko (konzistencí), ten Ultra Seal má konzistenci spíš jako med.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Zítra ráno byto mohlo klapnout, má být křasně ale chladněji, mám volno, bajk je nachystaný a v hlavě je plán. Doufám, že ráno nestanu a bude mě něco bolet, comi zabrání.... točit nohama proti kopcu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, neska to klaplo, pičasí dle předpo, zdraví neprudilo = fajný výlet, sic nahoře na hřebenu (socha-Radhošť) bylo hafo dovolenkářů (a já su na výletě nejrači sám). Dyž sem vyjel, taxe tělu nechtělo ale vůbec točit nohama (první kopec sem musel šaltrovat o jeden až dva převody lehčí než normálně), ale paxe to nějak "zlomilo", bo DBečva-socha jen s jedním odšlápnutím (těsně před sochou, je to fest do kopca a volné šutry = shodilo mě to), hezky!

Zítra ale tomu moc šancí (na repete) nedávám, má být už od rána "občasný déšť". Mno, uvidíme.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Ja dal dneska bikepark Kliny, 10 jizd, ty jejich velikosti dropu mi nedelaj dobre furt :ymsick:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět