Speedway Blatná - kdo jede ?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Speedway Blatná - kdo jede ?

Příspěvek od acer.t »

Přijede o víkendu někdo na kukačku ?
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://www.autoforum.cz/ostatni/sjedte- ... e-zadarmo/
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Speedway Blatná - kdo jede ?

Příspěvek od Krysa »

Ani jedno Punto 1,2 :-s
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Speedway Blatná - kdo jede ?

Příspěvek od PeTr7650 »

jj, nejakou nahodou sem to vyhral, toz se tam zajedu mrknout . . ted jeste stihnout prezout . .
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Speedway Blatná - kdo jede ?

Příspěvek od acer.t »

tak to se tam asi potkáme :)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: Speedway Blatná - kdo jede ?

Příspěvek od Moucha »

je to zase oproti podpisu nějaké směnky?
SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Speedway Blatná - kdo jede ?

Příspěvek od acer.t »

Testovací jízdy
Testovací jízdy jsou koncipovány jako kurz bezpečné jízdy, náš instruktor Vás proškolí jak bezpečně jezdit se silným vozem. Výhodou je pro Vás, krom získání zkušeností se silným vozem a tím bezpečnější jízda s Vaším soukromým či firemním vozem, i uplatnění nákladů jako nákladové položky.
Řidič platí na místě poplatek za pojištění ve výši 300,- Kč s DPH za jízdy v provozu, 300,- Kč za jízdu na Czechringu, 200,- Kč za jízdu na Speedway Blatná a na okruhu v Mostě 400,- Kč s DPH. Poplatek se platí za jednoho řidiče na jeden den. Pokud chcete absolvovat jízdu na sedadle spolujezdce, poplatek neplatíte.
Délka svezení se supersporty podléhá podmínkám a uvážení provozovatele, časové označení je přibližné a vymáhání délky je nepřípustné, neboť zážitek obsahuje i proškolení.
Instruktáž řidiče je součástí doby trvání pronájmu vozidla.
Základní balíček jízdy po okruhu vždy začíná prvním kolem ve volném tempu pro seznámení s tratí, proto je nelze sčítat. Můžete si jen doplatit další ostré okruhy.
Zapůjčení vozu na 24 hodin je podmíněno složením kauce v hotovosti při převzetí vozidla, v ceně je nájezd 500 km, každý další kilometr je za poplatek. Zapůjčení vozu na více dní je za individuální cenu.


ale tet koukám, že je termín přesunut:

Doplněno 4.4.: Vzhledem k mizernému počasí, které očekáváme o tomto víkendu, se nejbližší akce koná o týden později. Pokud jste si již udělali čas na tuto neděli, omlouváme se, sami ale uvidíte, že jezdit za předpokládaného počasí by bylo spíše pro zlost. I probíhající soutěž je tedy o týden prodloužena, věříme, že se v Blatné uvidíme mezi 13. a 15. dubnem.
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Odpovědět