Přituhuje

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
opc
Autoškolák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02 dub 08:59

Re: Přituhuje

Příspěvek od opc »

Je mi z toho už zase zle:
https://www.novinky.cz/domaci/419314-po ... hurta.html
Když nepomůže represe, pomůže co? No přece ještě větší represe.
A další smutná věc je, že jako vždycky posledních 10+ let se do přípravy návrhu zapojuje policie.
OPC
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Směsice blábolů...jako celej Ťok.
1) fetce může dát pokutu jakou chce - ta jí stejně nikdy nezaplatí. Už v případě odchytu většinou nemá noty, má x krát vyslovený zákaz řízení a řídí kradené vozidlo. Vidíme to v Tv každý den...
2) 25 kolíků za zákaz vjezdu - to musel být silný matroš! Hůlka?!
3) prostor pro korupci se naopak zvyšuje - to ke vcelku logické a na to člověk nemusí být ani ministr, aby na to přišel. Dát chlapci s dvěma hvězdičkama na výložce 25 na místě (tolik si mimochodem ani nevydělá za měsíc) nebo 50 na blok...? To bude asi fakt dilema :-)
...a mohl bych pokračovat dál.
Je potřeba si uvědomit, že Ťok je figurka. Jeho fci by mohla zastávat i moje sušička, protože ta taky dělá jenom to, co se jí řekne. Za tímhle je samozřejmě Bureš a jeho plán/slib, naplnit státní kasu... My ty "daně" prostě vybereme!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Přituhuje

Příspěvek od pavproch »

to přirovnání k sušičce je úžasně trefné :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Přituhuje

Příspěvek od Honza42 »

Co já znám, tak bývalo zvykem podobné osůbky srovnávat s topinkovačem.
Sušička je již poměrně inteligentní zařízení a mohla by se urazit.

25 litrů za zákaz odbočení. To zas bude ujíždějících a najíždějících řidičů a honiček. Policie bude jistě
potřebovat více stíhacích vzducholodí. Očekávám tento požadavek ze strany Ťokota, až ho chytne další záchvat.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Nemluvě o tom, že policejní prezident je prototypem slušného řidiče...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od honziss »

Add blinkry - je spousta pripadu, kdy se dle vyhlasky blikat musi a prakticky to nema zadny vyznam...tj nenaplnen materialni aspekt prestupku ze?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Přituhuje

Příspěvek od Stepan »

Hodně štěstí s bojem o to, že SO materiální znak neprokázal...Zrovna teď se mi několik přestupků, jeden z nich jsem včera řešil s BOBem, dostalo do pozdějí fáze a když vidím, co je schopný SO I. i II. předvádět, příště už nebodované přestupky rovnou uhradím a nebudu ztrácet čas. Ano, systém mě zlomil :-q
Magistrát tvrdí, že materiální znak přestupku "Řízení vozidla bez toho, že mám u sebe řidičský průkaz" nevím jak přesně je ten paragraf, naplněn byl a to i přesto, že fízl při výpovědi uvedl, že jsem sdělil rodné číslo a on měl moje údaje během minuty na displeji i s mojí fotkou. :ymparty: K nezapnutým pásům ti uvedou "Materiálním znakem přestupku je porušení nebo ohrožení zákonem chráněného zájmu společnosti, což je v uvedeném případě bezpečnost a plynulost silničního provozu." Co s takovýma dementama? ~x(

Mimochodem, v tom rozhodnutí mě uznali vinným a uložili mi 2+1kkč pokutu. Ale o bodech se tam nic nepíše. Že by SO praktikoval rétoriku "nebojte, body Vám nedáme"? Jde o pásy, 2 přestupky sloučeé do jednoho řízení. To by mělo být za 6 bodíků, ne?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od honziss »

Ja jsem se s tim setkal zatim jen ve SR za rychlost, kde se s tim vypodarali tim, ze si nechali napsat dopis od PCR ze misto mereni je mistem, cituji "dopravne nebezpecnym"
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Všechno dobré je k něčemu špatné. Když se takto vypořádají s materiálním aspektem, tak to v drtivé většině soud do toho hodí vidle... Ale k soudu to zase málo lidí nechá dojít.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět