Přituhuje

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
525iX
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: pát 23 pro 17:58
Bydliště: Pááárdubice!!!! !!

Re: Přituhuje

Příspěvek od 525iX »

Psycho vlk Wolf píše:Tohle je taky hustý http://www.firstclass.cz/auto-moto/nepi ... ssi-trest/ :-w
Tak tohleto je teda kentus, svině zasraný fízlácký. Mrtvej fízl dobrej fízl. Co s tím? Spolupracovat, dobře si všimnout jestli ta svině nemá nějakou kamerku na sobě a pak ho obvinit za to, že chtěl úplatek aby mě na krev neodvezl, a to zrovna když druhej fízl seděl v autě? To by se jeden poblil. :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick: :ymsick:
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od ultima ratio »

Tvrzení proti tvrzení. :ymhug:
Uživatelský avatar
525iX
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: pát 23 pro 17:58
Bydliště: Pááárdubice!!!! !!

Re: Přituhuje

Příspěvek od 525iX »

Na to sere pes, hlavně že s tím bude mít píčus problémy B-)
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od ultima ratio »

Problémy budete mít oba dva a to výslech na inspekci, jinak žádný další problém není. Ty tam budeš ve svém volnu a on během zaměstnání. :))
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Přituhuje

Příspěvek od ExFun »

Baví mě, jak dělá z příslušníků PČR nedotknutelné někdo, kdo sám byl z PČR odejit :D
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od ultima ratio »

Tak ono to je v určitém okamžiku finančně výhodnější, odejít na výsluhu a pracovat jinde (třeba na MP) a mít tak vlastně dva platy, než zůstávat a mít jen jeden plat.

http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-4693849 ... 4-miliardy
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Přituhuje

Příspěvek od aikoN »

Psycho vlk Wolf píše:Tohle je taky hustý http://www.firstclass.cz/auto-moto/nepi ... ssi-trest/ :-w
Já asi budu muset zajít na nějaký kurz sebeovládání, protože kdyby se mi stalo to, co popisoval ten týpek s dítětem, tak bych toho píčuse dokopal do krve a bylo by mi jedno, že je to nějaký posraný policajt. Teda pokud by nedokopal dřív on mě.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od Jacík »

aikoN píše:
Psycho vlk Wolf píše:Tohle je taky hustý http://www.firstclass.cz/auto-moto/nepi ... ssi-trest/ :-w
Já asi budu muset zajít na nějaký kurz sebeovládání, protože kdyby se mi stalo to, co popisoval ten týpek s dítětem, tak bych toho píčuse dokopal do krve a bylo by mi jedno, že je to nějaký posraný policajt. Teda pokud by nedokopal dřív on mě.
Tak víš jak, není info z druhé strany, pořád ta historka může být trošku jiná...

Na druhou stranu si nedělám iluze, i u Policie ČR bude určitě hodně zakomplexovaných zmrdů. Viz. video řidičeBoba s těma zmrdama na dálnici, mně kdysi policajt v Modřicích dělal půl hodiny kontrolu všeho možnýcho, když nic nenašel, zkusil, že jsem nedal blinkr, s tím jsem ho poslal do háje, tak si vlezl na dalších 15 minut do auta, aby tam vyplnil papír se 4-5 řádkama, pak ho po mně s dokladama hodil, nadal mi do pičí a odjel :-) A nedávno mě v Brně vybržďoval jeden idiot v policejním autě. Je fakt, že jsem ho předjel cca stovkou na 80ce, kdyby si mě odstavil a hloubkově zkontroloval, neřeknu ani ň, ale ten vomrd mě předjel (bez majáků jel minimálně 130, když se rozhodl mě stíhat), fouknul to těsně přede mě a zašlápnul, vybrzdil mě na cca 50-60 a hned sjel z dálnice ke Globusu. Fakt mě mrzí, že nemám v autě kameru nebo jsem aspoň nekouknul na RZ, tohle bych si rád vychutnal nějakou stížností. Sice by z toho bylo houby, ale záznam takovýho jednání od Policie ČR by jistě měl velkej úspěch ať už netu nebo v Krimizprávách, kde bojují proti Trpišům apod. :-D
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Přituhuje

Příspěvek od EL_XEL »

Jacík píše: Na druhou stranu si nedělám iluze, i u Policie ČR bude určitě hodně zakomplexovaných zmrdů. Viz. video řidičeBoba s těma zmrdama na dálnici...
Který video?

EDIT: Tak už nic, myslel jsem, že je to nějaké staré video a ono je aktuální. Dobří šulini.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

ultima ratio píše:Tak ono to je v určitém okamžiku finančně výhodnější, odejít na výsluhu a pracovat jinde (třeba na MP) a mít tak vlastně dva platy, než zůstávat a mít jen jeden plat.
To ale není Tvůj případ [-x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět