Přituhuje

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

No je pravda, že oni jsou stroje. I po x pivech je tam patrná disciplína. Že umí kdykoliv to, co celou svou kariéru trénují, nepochybuji ;-)
Já mám od kluků nejraději tohle video: https://youtu.be/vtHSewCsMMg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Přituhuje

Příspěvek od Stepan »

Tak o tý disciplíně bych si právě dovolil pochybovat
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Já ne. Alespoň u těch, co znám. Velitel se zvedne pokaždé ve stejný čas a všichni s ním. Nijak se nesnaží na sebe poutat pozornost a v podstatě jsou to nejméně hluční hosté :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2041
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Přituhuje

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:On ten průser přijde odjinud, ať tu u nás vládne cokoliv. Během pár desítek let přistěhovalci dobydou Evropu. Respektive my jim to odevzdáme sami. Na vině je naše hloupá korektnost, teď už i stíhání za projev svého názoru a nakonec nebudeme schopni se jim postavit, protože oni jsou na rozdíl od nás zvyklí strádat, rvát se a třeba i umřít za svoji věc. Ti lidé sem nepřišli makat, v podvědomí mají jiné cíle. Projel jsem teď opakovaně D,A a I, viděl spoustu staveb silnic i budov a neviděl jsem tam ani jednoho z nich :(
Je to fakt, jestli budou přibývat dosavadním tempem, tak jich tu za 500 let bude jako původních Evropanů...
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Přituhuje

Příspěvek od jirka87 »

ŘB : Ještě reaguju na tohle : viewtopic.php?f=14&t=1170&start=470#p179132

Je fakt ten, že to, že se krade ví všichni a když to nejde vidět, míň to bolí. Co se týče mě, jestli bych byl čistej - těžko říct. Chce se mi věřit, že ano. Protože se zlatou lžičkou v hubě jsem se nenarodil a tak mám pochopení pro každého, kdo má hluboko do kapsy. Levicovou politiku bych uplatňoval jen těžko,ale ta pravicová mi taky vadí. Teda pokud se nebavíme o ultrapravicové, protože JAR je zářným příkladem toho, že jsou "lidi", který nepředěláš a s naší nejmilovanější největší menšinou by se taky už mělo něco dělat.

Ano, Slováci teda evidentně byli dost jinde. Mě to zaujalo až zpětně, protože v 90.letech v nějvětším rozpuku té Slovenské mafie jsem chodil do 4té třídy a nebyl (běžný) internet, takže jsem fakt nepátral co se děje na Slovensku (nákupy hotelů, fabrik a pozemků za směšné položky, protože hold na dražbu nikdo nesměl apod..), ale v Dunajské Stredě toho času bych žít fakt nechtěl. Ikdyž ono těch následujících 10let nebylo o moc lepších asi.

ALE....Přijde mi, že se Slováci nějak rychle posbírali a začali něco dělat (nebo to tak vypadá, minimálně teda oproti minulosti)...Ostatně s tou menšinou se taky nějak vypořádali. Naši z toho maj furt strach nebo co, takže skutečně pravidelně vídám cigoše jak jezdí pro dávky taxíkama, ani jedno z dětí není průměr, ale spíš obézní, do školky je ale i přesto, že na dávky jezdí taxíkama vozí vlastními auty, což nechápu jak může mít člověk na dávkách 5kové bávo, ikdyž 15leté a chodit celej ve značkových hadrech.

V tomto ohleduju dle názvu vlákna rozhodně nepřituhuje.

Já pamatuju doby, kdy chodili cigoši otrhaní, po výplatě dávek jeli všichni do obchodu a kupovali jenom základní potraviny. Ohromný množství rýže, čočky, těch nejlevnějších těstovin. Skoro mi jich i bylo líto a podívej, jak se vyloupli. Jak se jim krásně daří.

Občas si tak jdu domů nasranej z práce a přemýšlím jak velkou hypotéku potřebuju, kdy se mi co posere na autě a potkám cigána ověšeného děckama, na krku zlatý řetězy a furt se smějou..Furt...Mají všechno na háku, do práce nechodí a přitom maj co potřebujou...To mě upřímně řečeno sere, že globálně vzato je tady model - nedělej nic, budeš nejvíc v pohodě...Než mít jednu exekuci, je lepší jich mít 10, protože to už je pak fuk. A pokud chceš něčeho dosáhnout, budeš muset být morální svině a prodávat důchodcům hrnce za 40K, protože jinak se k prachům nedostaneš. (zjednodušeně řečeno) - tím poukazuju na toho Babiše, který se prostě nestydí za to, že vykoupil firmy tak, jak je vykoupil, kolik lidí zničil a kolik lídí zničili jeho vazalové...Svině nalepená na svini...

Proto si vážím každýho slušnýho člověka. Každýho kdo vybudoval firmu sám a poctivě, každýho poctivýho řemeslníka. Protože v téhle republice zůstat morálně čistý není jen tak. A ti malí řemeslníci beztak chcípaj, protože EET, protože toto a tamto a každej dneska chce bejt "jůtuber" nebo si udělat projekt na kickstarteru =))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

V zásadě s tebou nelze nesouhlasit.
Akorát - koukat na SK skrze noviny nebo TV, je fajn. Ale žít tam (a třeba i v BA), je trochu jiné. Mám tam kolegu, co má na starost SK a přestěhoval se tam z Phy.
Třeba tyhle drobnosti jsou trochu jako z jiné galaxie :))
2019-09-07 13.13.00.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Přituhuje

Příspěvek od jirka87 »

Já mám se Slováky jeden zásadní problém a to ten, že jim "mentálně" nerozumím.

U Poláka víš na čem jseš, protože ti jsou jebnutí tak nějak všichni. U Slováků se cítím jako že jsem nějaký schizofrenní, případně, že jsou schizofrenní oni. 50% z nich jsou úplní magoři a 50% úplní salámisti. Neříkám, že je to norma, ale přijde mi to tak.

EDIT : A tomu vzkazu naprosto rozumím. U nás před barákem PRAVIDELNĚ parkují 2 piče (jedna Corsa, druhá Citigo) tak, že si nechají před sebou a za sebou 2m místa.....2 METRY. Takže se tam nevejdeš ani se Smartem vpřed..vzad...Zato kdyby nebyla debil, tak se postaví normálně a nějaká krátká Fábka by se tam vejít mohla normálně. Takže na parkovací pás pro 8 aut se vejde sotva 6 díky těmto dvěma hvězdám
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Už vidím, jak fetky bez ŘP už serou hrách, že boúdou moct dostat až kilo pokuty =))
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/az-1 ... &source=hp
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Přituhuje

Příspěvek od Lachende Bestien »

Za řízení toxoplechovky pod vlivem satanského alkoholu bych zavedl kastraci následovanou vyhnanství na Sibiř. Stačí jedno malé pivo po obědě a během chvíle je z vás zvrhlý sadista a vrah malých dětí. Za velké pivo trest smrti upálením ve vlastním vozidle. :-bd
Za jízdu bez oprávnění na místě kulku do hlavy, auto zabavit a výhodně střelit kámošům na aukci.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Přituhuje

Příspěvek od jirka87 »

Lachende : "Za řízení toxoplechovky pod vlivem satanského alkoholu bych zavedl kastraci následovanou vyhnanství na Sibiř"

Putin :
Přílohy
putin.jpg
Odpovědět